Nejsem hoden (S02E10) (epizoda)

 • USA

  Unworthy

 • Slovensko

  Nie som hoden

Horor / Thriller

USA, 2017, 43 min

Tvůrci:

Jeremy Slater

Režie:

Jason Ensler

Scénář:

William Peter Blatty (původní scénář), Jeremy Slater

Střih:

Ben Howdeshell

Scénografie:

Charles William Breen
(další profese)
 • ScarPoul
  *****

  Výborné vyvrcholenie. Emocionálne, temné a sledujúce vedľajšiu dejovú líniu, ktorá sa tvorila celou druhou sériou, aby ju na konci posunula do hlavnej zápletky. Teším sa.(16.12.2017)

 • Martrix
  ***

  Jeden z nejslabších dílů. To finální vymítání a tak vůbec...na to, že mělo jít o vyvrcholení skvěle odstartované řady, působil tento díl trochu odfláknutě. Vysloveně jsem zklamaný, že to občasné zdržování a oddalování závěrečné konfrontace s nejsilnějším démonem s jakým se setkali, nakonec končí moralizováním a happyendovským koncem.(17.12.2017)

 • tron
  ***

  Bohužiaľ, nerozbehlo sa to. Čakal som do poslednej časti, kedy druhá sezóna KONEČNE chytí dych... a nič. Hoci treba jedným dychom rýchlo dodať, že ak je nejaký diel vydarený, tak asi naozaj až ten posledný. je smutný, je dojemný (finálne pestúnstvo a tlmočenie toho, čo povedal John Cho), uzatvára veci. Predsa len, hoci druhá séria sklamal, mňa určite, tak sme s postavami strávili 10 dielov, čiže koncové lúčenie napriek celkovému sklamaniu MÁ niečo do seba.(9.5.2018)

 • BlackHood
  *****

  Dojemné. Už dlouho se mi nestalo, že by se mi chtělo u seriálu brečet. Oproti minulému dílu, který byl takový "nijaký" se finále opět vydařilo!(16.12.2017)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(26.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace