Show se konala 19. června 2016 v T-Mobile Arena (Las Vegas). Jde již o šestý ročník Money in the Bank. Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Kickoff: Golden Truth vs. Breezango
2) Kickoff: Dudley Boyz vs. Lucha Dragons
3) The New Day vs. The Club vs. The Vaudevillains vs. SAWFT (Fatal 4-Way Tag Team Championship)
4) Dolph Ziggler vs. Baron Corbin
5) Charlotte & Dana Brooke vs. Natalya & Becky Lynch
6) Sheamus vs. Apollo Crews
7) AJ Styles vs. John Cena
8) Sami Zayn vs. Cesaro vs. Kevin Owens vs. Alberto Del Rio vs. Dean Ambrose vs. Chris Jericho (Money in the Bank Ladder Match)
9) Rusev vs. Titus O'Neil (United States Championship)
10) Seth Rollins vs. Roman Reigns (World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

PavelVanekArt

TAG TEAM - Enzo mě neskutečně baví, Vince si vybral špatnýho člověka prostě. Brawl v ringu super, přál jsem to neskutečně Enzovi a Cassovi. Anderson s Gallowsem měli díky bohu dost prostoru a tipuju je na další držitele TT titulů. Vaudevillains mají sice cool gimmick, ale neskutečně mě nudí, nemají tolik prostoru jako zbytek osazenstva F4W. Na Cassovi jde vidět push vedení, dominoval jak mohl. Výhra ND potěší vždy 3* CORBIN V ZIGGLER - Zábavné to bylo jako na pohřbu při písni Ave Maria, na chvilku to zabaví, ale člověk už musí obracet oči v sloup. Alespoň, že Corbin vyhrál, dává to smysl. 2* ŽENY - Hodně špatně naskriptovaný zápas. V podstatě šlo o hovno. Slabý výměny chvatů plus katastrofální konec. To teď jako Natt heelturnula? Proč tvl? 1* SHEAMUS V CREWS - Normální výplň, bez tohoto zápasu bychom se obešli, ale když už... Apollo se snažil a je dobře, že konečně vyhrál něco většího. Ale chudák Sheamus. A ten Apollův gimmick je zoufalejší, než moje přítelkyně u výběru podprsenky. 1* AJ STYLES V CENA - Konečně něco, u čeho jsem se dokázal probrat. Cena talk too much, ale to k němu patří, už ho vidím v další botchamanii. Publikum dokázalo dobře naladit, palec hore. Cena viditelně upgradoval move set a to se cení Ceno, výměna chvatů byla cool a svěží, je fajn ty dva pozorovat v ringu, prostě mistři v oboru. AJ mě baví víc jako heel, což jsem nečekal, ale ten jeho face fádní gimmick jsem nemohl překousnout. Johník celkem přehrával. Opět se tu dostal do rány rozhodčí a to je hřích, jak by řekl Christian Maracle, cliché jak prase. AJ vyhrál, já jsem spokojen, ale ten Club nemusel oxidovat kolem, i když se to dalo čekat. 4* MITB Ladder match - Dean se rozhodl, že 50% úderů zřejmě nebude sellovat. Del Rio příjemně bavil, konečně bylo vidět, že ho wrestling baví, pendejo jeden. Co ale leze krkem, tak šíleně pomalé lezení na žebřík a čekání na sundání dolů. Cesaro to solidně roztočil. Zayn a Owens si našli Holy shit moment a to je fajn, rivalita nezmizela. Ke konci jsem byl jak struna od kytary. Naladěnej a křičel jsem ,, Dělej Sami, lez, je to tvoje!" ,,Kevine, sundej Zayna, je to tvoje!". No a nakonec to vyšplhal Ambrose, jaké to překvapení. Ale musel jsem zatleskat, zasloužil si to, lidi ho milují. I když sám nechápu proč. 5* TITUS V RUSEV - Jsem to omylem překliknul :D Ale díky bohu za Ruseva nehodnotím ROLLINS V REIGNS - Ze startu jsem měl prostě 100% pocit, že Rollins prostě nezíská. No, jsem se pletl, díky bohu. Zápas se mi hodně moc líbil, oba performeři bavili, užil jsem si to na sto prdů. A opět rozhodčí out, jaká to náhoda ty vole. A Rollins vyhrál, skvěle, jenže už jsem čekal na Deanovu theme. A dočkal jsem se, kurva. Ne, že bych mu to nepřál, naopak, jako charakter mě baví, jen v ringu to nějak hapruje. Cash in jsem čekal jakmile Ambrose vyhrál Der Koffer, ale po jednom DD? Vážně? Takhle se dnes budou vyhrávat tituly? Fajn. Nemám z toho radost, ale i tak. Ambrose si to kurva zaslouží. SummerSlam je jasnej. 5* Celou show hodnotím za 4*. Možná je to tím, že jsem to sledoval napůl ožralej, ale díky konci jsem solidně vystřízlivěl. Každopádně jsem zvědavej kam povedou další kroky s WWE WH titulem. Nějak ale čekám, že draft to všechno změní a Seth se bude smát. Prostě bude. Tečka. () (méně) (více)

Bobik9

ENZO AMORE, BIG CASS VS. SIMON GOTCH, AIDEN ENGLISH VS. THE CLUB VS. NEW DAY - 3* - Docela zajímavý začátek, který nabídl spoustu wrestlerů najednou. Baví mě nástupy všech kromě The Club. V ringu je to podobné. BARON CORBIN VS. DOLPH ZIGGLER - 2* - Tak Baron můj oblíbecen určitě nebude. Naproto nudný wrestler, který se tváří na brutála a na sílu, ale nemá na to. CHARLOTTE, DANA BROOKE VS. BECKY LYNCH, NATALYA - 2* - Divas divize se zvedá, to ano. Tento zápas ale zrovna nebyl nejlepší příklad. Spíše to bylo, jak ze starých časů. Nicneříkající akce, žádný titul ve hře a slabý příběh. SHEAMUS VS. APOLLO CREWS - 3* - Apollo mi připomíná spoustu dalších černých wrestlerů, takže doufám, že ukáže nějaký svůj specifický styl, jinak hodně rychle zapadne. Nicméně se Sheamusem ukázal solidní zápas, který sne přísnější měřítko. JOHN CENA VS. AJ STYLES - 4* - Myslím si, že moc dobré až na trochu trapné zakončení. AJ tohle nemá zapotřebí, ale chápu, že Johníček to potřebuje nutně. Ovšem jinak musím vyzdvihnout i Cenu, který předvědl velmi slušný výkon na něj. MONEY IN THE BANK MATCH - 5* - Paráda. Vyloženě paráda. Účastníci dali vše! KO, Sami, Alberto, Cesaro, Y2J a Dean udělali mega show. Zápas bez chybičky. RUSEV VS. TITUS O´NEIL - 3* - Trošku nesmyslná vsuvka pro mě, ale asi je to proto, aby main event vypadal lépe. Nicméně velký zápas pro Tituse, což oceňuji a každý velký zápas pro Ruseva je správně. ROMAN REIGNS VS. SETH ROLLINS - 5* - Nakonec těch 5* dávám, ale ne zápasu samotnému, ale celému tomu rozuzlení a hlavně genialitě příběhů Shieldu. Nejlepší frakce v dějinách WWE! ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Money“ od Jima Johnstona. (TheSpearCZ)