poster

Hagane no Renkindžucuši

 • Japonsko

  鋼の錬金術師

 • Japonsko

  Hagane no Renkinjutsushi

 • anglický

  Fullmetal Alchemist

Akční / Fantasy / Komedie / Drama

Japonsko, 2017

Diskuze k filmu (13)

  • 18.7.2017  20:58
  SK4ldA
  (hodnocení, komentáře)

  levtomas1998: Videl jsi vubec to anime ? Vetsina postav jsou Europoidi, krome Scara a jeho lidi(neco jako arababove) je tam jeste jedna Asiatka(jmeno si nepamatuju). To je stejny jako by jsi mel v umuceni krista jenom Negroidní rasu, i kdyz dejme tomu cas a mozna ito prijde. THX fucking PC

  • 22.4.2017  22:49
  ambron
  (hodnocení, komentáře)
  • 10.3.2017  10:22
  levtomas1998
  (hodnocení, komentáře)

  fallanga: FMAB se neodehrává na zemi, je to prostě jiný svět, takže Ed není Evropan, protože v tom světě žádná Evropa není. Manga vznikla v Japonsku, oba seriály vznikly v Japonsku jakbysmet, nevidím sebemenší důvod, proč by měl být problém, že i filmová hraná verze bude Japonská, to dá rozum. Ještě aby to předělávali američani, to by to dopadlo. (viz. Dragonball Evolution).

  na příspěvěk reagoval SK4ldA
  • 20.12.2016  00:13
  Zíza
  (hodnocení, komentáře)

  fallanga: Tak jsem si prošla tvé hodnocení japonských věcí, ale moc hraných věcí jsem tam neviděla. Na jakém základě tvrdíš, že Japonci neumějí hrát? Nebo jsi raději nic z hraných věcí, ač jsi jich viděl stovky, nehodnotil? I v těch, podle kolegy gaurona666, „stupidních seriálech“ se najdou výkony, které by leckterý ehm zasloužilý ehm americký herec záviděl. Tedy podle mě. Ale co já mohu vědět, zase jsem toho tolik neviděla.

  • 14.12.2016  22:49
  gauron666
  (hodnocení, komentáře)

  Ono je ti to tak strašně jedno, nechceš to napsat ještě desetkrát třeba v jedné větě. Ono je to určeno pro Japonce, ale ty prostě vyžaduješ bílého blba, ale je ti to přeci jedno, tak co tady vůbec děláš? Proč píšeš ty svoje moudra. Na takové lidi jako jsi ty ani já nereaguji, anime klauni co sežrali moudrost světa. Jenom náhodou jsem se sem podíval po pár letech a koukám, že se nic nezměnilo. Co ty víš o Japonském herectví a divadelní tvorbě? Já se o to zajímám přes 15 let a nikdy bych si nedovolil je soudit, protože to má takovou historii a hloubku, že bych potřeboval mnohem delší život, abych vše pochopil. A takový šašci jako ty tady budou vykládat, že Japonské herectví je špatné. Co znáš, že to můžeš tvrdit, viděl jsi pár stupidních seriálu a hned si expert a nebo se snad pletu a také se o to velice zajímáš, tak mě pouč rád si vyslechnu fundovaný názor kolegy. Promiň, že to musím říct, ale jseš děcko možná z toho vyrosteš a pak pochopíš, že když je něco jinak tak to neznamená, že je to špatné. A jestli končíš nebo ne je mi opravdu buřt.

  • 13.12.2016  21:15
  fallanga
  (hodnocení, komentáře)

  gauron666: Nejdříve jsem chtěl nějak smysluplně odpovědět, ale myslím, že vím, kam by ta konverzace vedla. Konverzace s někým, kdo začíná urážkami nikdy nikam nevede. Takže krátce, Japonci prostě neumí hrát. Existují výjimky, ale obecně jim to prostě moc nejde. Nikde jsem nenapsal, že mi nevadí, že v Na hraně zítřka je hlavní hrdina Američan. Jen, Cruise umí hrát. Takže to nedopadlo tak špatně. A že je to určené pro Japonsko? To je mi naprosto jedno. Je mi jedno, pro koho je to určené. Je mi jedno, jaký to má rozpočet. Zajímá mě jenom výsledek a pokud Eda hraje Japonec, tak je to první hřebíček do rakve. A tímto končím. Leda by jsi se uklidnil a byl ochoten vést normální konverzaci.

  na příspěvěk reagoval Zíza
  • 13.12.2016  09:56
  gauron666
  (hodnocení, komentáře)

  A jako koho to zajímá, že Ed je evropan, je to japonský a můžou tam dát koho chtějí. Dělají to tak všichni nějak jsem si nevšiml, že v např. americké kopii Ghost in the Shell hrála asijská herečka, ne dali tam bílého žida, jistě ale víš že Motoko je národnost Japonská a nebo ta blbost s Cruisem, to je to samé. Dělají to tak všichni pro koho je jsou tyto filmy primárně určeny. Tento film je určený pro Japonsko tak nevím, proč by se Japonci měli koukat na nějakého joudu z Evropy. Počkej si až ti to předělají Američané tam se dočkáš. A jinak o Japonském filmovém průmyslu víš evidentně velké prd, Mám rád takové lidi, koukají jenom na anime srance a myslí si že už znají celé Japonsko, komické.

  na příspěvěk reagoval fallanga
  • 18.11.2016  15:46
  fallanga
  (hodnocení, komentáře)

  A je to tady zase. Zase tam cpou Japonce, přestože Ed je Evropan. Chápu, že to pochází z Japonska, ale kromě toho, že Japonci prostě neumí hrát a měli by se držet animace, tak Ed je Evropan. Znamená to, že Linga bude hrát Němec? Takový Arnie by mohl být skvělý Ling. Nebo spíše Old-man Fu. 

  na příspěvěk reagoval levtomas1998
  • 17.11.2016  12:55
  Anarvin
  (hodnocení, komentáře)
  • 16.11.2016  13:01
  Gogo333
  (hodnocení, komentáře)
  • 17.9.2016  12:58
  kelto44
  (hodnocení, komentáře)

  Veľmi sa na to teším, snaď to nebude pohroma a dám tomu aspoň 3*

  • 31.8.2016  22:00
  Damnsinead
  (hodnocení, komentáře)

  Buď to bude dobrý film, anebo naprostá katastrofa. 

  • 28.8.2016  20:49

  Uživatel Grindor smazal svůj příspěvek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace