Čo všetko sa môže stať na obyčajnej chodbe ešte obyčajnejšieho miestneho úradu vo fiktívnej obci Hodrušany? To sa dozviete jedine v novej komediálnej šou televízie Markíza, plnej originálnych postavičiek, bláznivých situácií a najmä skvelej zábavy. (TV Markíza)

borec999 odpad!

Najvtipnejší na Kávomate je jeho obsah- v novej komediálnej šou televízie Markíza, plnej originálnych postavičiek, bláznivých situácií a najmä skvelej zábavy. To ma fakt dostalo. V realite ide však o zhovadilosť a jeden z najhorších pokusov o komédiu, akých sa naše televízne stanice dopustili. A to je už naozaj silná káva. 0% ()

majec4 odpad!

Totalne bez vtipu. Proste nepozeratelne. Som zvedavy kedy sa dockam slovenskeho serialu bez zbytocneho prehravania a afektu. Sitcom nie je divadlo, kokos. ()

Aljak odpad!

Akože vážne? Toto má byť zábavné, vtipné či nebodaj pozoruhodné? No nie je! Ďalšia z obrovskej množiny chujovín z produkcie TV Markíza. Ja len nechápem, prečo im niekto už vo fáze príprav nepovie, že je to nehorázne trápne a priam nepozerateľné! Odpad, bez váhania. ()