Smrt miluje přesnost

Killing Time, The

Thriller

USA, 1987, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $500,283Tržby Celosvetovo $-(30.9.2009)

No nevím jsem na rozpacích. Od Sutherlanda bych očekával kvalitnějšího bezcharakteráka než jakým tu je. Obsah filmu od řitka video už tradičně klame (ale tak musí to prodat, to zase chápu) Prostě nevím jeho výkon mi až tak famózní nepřišel. Celkově je to průměrnej film dá se na to koukat, ale nějakej super mrazivej thriller od toho jako zase nečekejte. Spíš je to taková temná psychologická kriminálka jakých jsou však tucty. Konec předvídatelnej. No prostě jak už jsem napsal nepohoršující průměr tak na jedno zkouknutí.50%(23.3.2014)

Vážně nebýt Kiefera, tak tenhle film stojí za…Přestože má film zajímavou (leč nepříliš originální) myšlenku, tak se všechno odehrává v dost líném tempu. Ve chvílích kdy se z hvězdy seriálu 24.Hodin stane alespoň na pár okamžiků vražedný psychopat, dostane atmosféra i slušný náboj, který ovšem brzy zmizí opět v nedohledu. Nemůžu si pomoct, ale děj byl hodně nevyrovnaný. Chtělo to přidat buď víc akčnosti, nebo erotiky – protože tyhle dvě věci jsou jediné, které by dokázali do lehce znuděných diváků vlít novou krev. Kupa zdlouhavých dialogů to rozhodně nedokáže.(27.9.2011)

• Lacike

Treti film od packala Kinga, ktory som videl a pravdepodobne aj posledny. Zacne sa to nadejne ako film s nejakym psychopatom, ktory pride terorizovat malomesto. Ale namiesto teroru sledujeme nudne osudy obyvatelov malomesta a psychopat Sutherland tu je tak nejak naviac. Nakoniec sa jeho linia pretne s par dalsimi ale je to tak strasne nezazivne podane a amatersky lacno nasnimane, ze som mal co robit, aby som film dopozeral. Rozhodne ruky prec od tejto nudnej sracky. 3/10.(29.6.2016)

Místní šerif se odebírá do důchodu, a jeho snem je vypravit se do Mexika, a až do smrti nedělat nic jiného, než rybařit. Jenže musí ještě zaškolit nového zástupce šerifa, který právě do města dorazil. Ten ale není tím, za koho se vydává - pravého policistu zabil, a ve městě se za něj jen vydává. Jenže druhý zástupce se svojí milenkou chce na svého nového kolegu narafičit vraždu jejího manžela... Co jsem od filmu očekával, toho se mi dostalo - detektivka se zajímavým námětem, i když se chvilkama tváří trochu překomplikovaně. Přišlo mi ale, že ani herci samotní od filmu neočekávali žádný velký úspěch, a tak se ani moc nesnažili hrát. Ale Kiefer Sutherland je (jako obvykle) docela dobrý.(5.8.2010)

Kiefer nemůžu nikdy být větší blázen než jeho tata Donald. To prostě nejde i tak tu šílel dost. Nevím nevím ale upřímě Beau Bridgese nemám rád, příjde mi prostě jako spomalejen vepřík a mohl by hrát nějakýho blbečka v nějaké komedii. Prostě jsem mu to nesežral a ubral na film dost. Aspoň kdyby Michael Madsen dostal více prostoru nebo on byl právě ten polda, co by byl proti bláznivému Kieferovi, tak by to stálo za víc.(7.4.2011)

• JohnSmith

Naprostá nuda. Slušně obsazené, ale jediný, kdo jakžtakž vyčnívá je mladý Sutherland.(5.7.2018)

• jacksax

Americký thriller ve stylu televizní kriminálky... na Jessicu Fletcherovou si vzpomenete nejen kvůli šerifovi.... jednoznačnou jedničkou je tu Kiefer Sutherland - vlastně jediná postava, které se dá fandit, všichni ostatní jsou prospěchářští hajzlíci (nebo pořádní hajzlové). Film, který nám "civilistům" ukazuje, že pokud jsi v USA policajtem (nedej bůh šerifem nebo rangerem), zákony pro tebe přestávají platit a vlastně můžeš dělat co chceš. z tohoto filmu jsem tak znechucený, že už ho opravdu nikdy nepotřebuju vidět(9.8.2010)

No žádná sláva to nebyla. Po pravdě jsem to musel chvílema přetáčet abych se aspoň dočkal finálního rozuzlení. 50%(27.6.2016)