poster

Losing Chase (TV film)

 • Slovensko

  Stratená Chase

Drama

USA, 1996, 98 min

Režie:

Kevin Bacon

Scénář:

Anne Meredith

Střih:

Alan Baumgarten

Scénografie:

Lindsey Hermer-Bell
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Faidra
  ***

  Co dělat, jste-li majitelkou zlomených křídel a touhy létat ve světě, kde se většina chlapů děsí výšek? Nevydat se do těch výšek s chlapem, zní zdánlivě logická odpověď, kdyby ovšem logika hrála v lidském životě nějakou podstatnou úlohu a kdyby šlo měnit pohlaví milostných objektů jako ponožky. Jenže život je holt nevyzpytatelný a tak to Helen Mirrenová a Kyra Sedgewicková zkusí křídlo v křídle a je škoda, že se jejich hereckému rozletu staví do cesty stěny konvenčního scénáře a strop nevýrazné režie, třebaže další z režírujících herců Kevin Bacon v některých okamžicích dokazuje, že ani na opačné straně kamery není v případě Ztracené Chase ztracený případ.(6.4.2008)

 • Aleee89
  ***

  Tak aby toho nebylo málo, dala jsem si dneska ještě jeden film s Helen Mirren, který jsem objevila už dávno a který mě tenkrát hned zaujal. Dlouhé čekání a shánění se více méně vyplatilo, protože film mě nezklamal. Je zajímavé sledovat počin režírujícího herce, kterým byl v tomto případě Kevin Bacon. Helen Mirren byla jako vždy více než skvělá a s Kyrou Sedgwick se výborně doplňovaly. Ze snímku jde cítit, že je to televizní film. Neříkám, že je to špatně, kolikrát je televizní film lepší než film určený pro kinodistribuci, ale přece jenom mohl být námět ještě propracovanější a celé to pak mohlo diváka dojmout ještě více.(16.4.2012)

 • danecek24

  54. Zlatý Glóbus za rok 1996 - cena (1) - *Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Helen Mirren + nominace (2) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Beau Bridges(9.3.2009)

 • neneka
  ****

  Kevin Bacon si do jedné z hl.rolí obsadil svou manželku Kyru Sedgwick... a ať tak či tak, neudělal chybu. I v Miláčkovi mu zahrála. Kdo ví, jestli ty nervní typy, které občas ztvárňuje (viz. seriál Closer), hraje nebo ne :-) V každém případě tady se to té trojici podařilo - když o hereckých kvalitách Helen Mirren netřeba pochybovat.(15.5.2009)