Ponížení (TV film)

We Were the Mulvaneys

Poníženie

Ponížená

USA, 2002, 86 min

Navenek perfektně fungující a harmonická americká rodina, tvrdě konfrontovaná s drsnou realitou, která do nejmenšího detailu odkryje skutečnou podstatu charakterů jednotlivých členů jindy ideální rodiny. Pouze životní zkušenosti na hranici únosnosti člověka nás buď posilní, nebo totálně zničí. Nebyl to špatný film, i když bych raději komentoval nějakou veselejší záležitost. Bohužel, i takový je ŽIVOT.(22.6.2011)

Hodně smutné, ale byl to zajímavý příběh, nestačila jsem se u toho nudit nebo koukat na hodiny. Svěží a smutný příběh.(22.6.2011)

Smutný příběh o lidech a jejich vztazích.(22.6.2011)

• Pepinec

Ono se to snaží hezkým úvodem navodit v divákovi dojem, že nepůjde o další z řady průměrných dopoledních filmů, při nichž se dá snídat, uklízet nebo odpovídat na poštu. Jenže víte co? Po půl hodině je v kolejích průměru pevně zaklesnuto, a já se u tohoto snímku zvládl nasnídat, sbalit na další čundr, odpovědět na poštu, rozdělat oběd, a stejně jsem nic zásadního nezmeškal. Nechť to není bráno jako chvástání, nýbrž jako konstatování faktu, že příběh zkrátka nic zásadního nepřináší.(22.6.2011)

• Kucin

nevim no tohle me vubec nechytlo neco tomu chybelo a neceho bylo naopak moc(22.6.2011)