Komentáře uživatelů k sérii (4)

O jeden stupeň horší než předchozí série. Máme tu opět nešvar z 1. sezóny - tedy množství vedlejších linií. Ne že by mi samy o sobě vadily, každopádně ve vztahu k "epické" lince, která se týká Viktorie a Alberta, působí přece poněkud paraziticky. Ale jinak nemám s touto sérií problém. Máme tu řadu nových a sympatických postav. Ozývají se nešvary z minulosti a výše zmíněný vztah mezi Viktorií a Albertem je vykreslen úžasně. A do toho se připojují rostoucí děti. Historické problémy jsou zde možná lehce na periférii, ale přesto se jim seriál dostatečně věnuje. Takže 4 hvězdy. Jo a Jenna.... opět úžasná. :-)(27.3.2019)

I třetí série je nejzajímavější ve vztahu Alberta a Victorie,nicméně se přidává skvělá postava ministra zahraničí. Velmi dobře je zakomponována i rozrůstající se královská rodina a jejich dětské problémy (Bertie se povedl). Tato série mně bavila nejvíce.(6.4.2019)

• VLADEK

Nevěřím tomu, že se mohly o revolučním roce 1848 vést na anglickém dvoře takové hovory.(15.3.2019)

Osobně se mi třetí série líbí zatím asi nejvíce. Velice zajímavá postava sestry Victorie je opravdu brilantně podaná! Také ministr zahraničí je taky skvělý! Bertie byl pěknej sprateček a je super, že v seriálu také tak jeho postavu podali. Za mě 5 hvězdiček ♥(25.4.2019)