Komentáře uživatelů k sérii (4)

 • anatheman
  ****

  O jeden stupeň horší než předchozí série. Máme tu opět nešvar z 1. sezóny - tedy množství vedlejších linií. Ne že by mi samy o sobě vadily, každopádně ve vztahu k "epické" lince, která se týká Viktorie a Alberta, působí přece poněkud paraziticky. Ale jinak nemám s touto sérií problém. Máme tu řadu nových a sympatických postav. Ozývají se nešvary z minulosti a výše zmíněný vztah mezi Viktorií a Albertem je vykreslen úžasně. A do toho se připojují rostoucí děti. Historické problémy jsou zde možná lehce na periférii, ale přesto se jim seriál dostatečně věnuje. Takže 4 hvězdy. Jo a Jenna.... opět úžasná. :-)(27.3.2019)

 • ER
  ****

  I třetí série je nejzajímavější ve vztahu Alberta a Victorie,nicméně se přidává skvělá postava ministra zahraničí. Velmi dobře je zakomponována i rozrůstající se královská rodina a jejich dětské problémy (Bertie se povedl). Tato série mně bavila nejvíce.(6.4.2019)

 • VLADEK
  **

  Nevěřím tomu, že se mohly o revolučním roce 1848 vést na anglickém dvoře takové hovory.(15.3.2019)

 • veruna.b
  *****

  Osobně se mi třetí série líbí zatím asi nejvíce. Velice zajímavá postava sestry Victorie je opravdu brilantně podaná! Také ministr zahraničí je taky skvělý! Bertie byl pěknej sprateček a je super, že v seriálu také tak jeho postavu podali. Za mě 5 hvězdiček ♥(25.4.2019)