• Sell
  ***

  Najlepšia postava Janet a inak je to taký ľahký priemer, ktorý má svoje vtipné momenty a celkom prekvapivý koniec série. Kristen Bell je skvelá herečka.(6.5.2019)

 • bouncer
  ****

  Bullshirt! Zábavná oddychovka...(8.1.2020)

 • ScarPoul
  ****

  Námet, ktorý je postavený na bizarnej myšlienke alá Stepfordské paničky ale vyťažuje z nej maximum. Sú tu dobré herecké výkony, je tu priestor pre vtip. Morálne to netlačí veľmi na pílu a má to množstvo super momentov. Hlavne sa mi páči určitá nejednoznačnosť u charakterov a postupný vývin, ktorý je aj na malom priestore výrazne vidieť. A hlavne je to iné. Hoci stále v medziach tradičnej americkej zábavy. Bavilo ma to. Uvidíme kam sa to bude uberať. Zatiaľ ale celkom spokojnosť. Ted Dansom kupodivu vtipný. 1. séria - 80%(24.2.2019)

 • ghatos
  ****

  Veselý mix složitějších témat. Mělo to i pěkný závěr do další série...75%.(21.3.2020)

 • dubinak
  ****

  1. série: Po dlouhé době miloučký, příjemný, osvěžující a odpočinkový seriál, který oplývá velmi šikovně napsaným scénářem z netradičního prostředí a ač jsem měla docela krušné chvíle během tří prvních dílů a bála se, že mě to nechytne, postupem času už jsem to jela skoro každý den a užívala si nenáročné epizody. Humor není nějak moc charakteristický, spíš je to taková úsměvná fantasy. Hlavní přísadou je tady morálka, což pro někoho může být třeba lehce obtěžující, protože tento seriál někdy opravdu působí jako pro dětičky, nicméně mně se to zatím líbí a chci to vidět určitě až do konce, když to bude kvalitou na stejné úrovni, ne-li lepší.(9.3.2021)