poster

Man with a Plan (TV seriál)

Komedie

USA, 2016–2020, 24 h 5 min (Minutáž: 20–22 min)

Kamera:

Gary Baum
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Vyhy
  ***

  (Hodnocení po prvních 4 epizodách). Já v něm prostě pořád uvidím Joeyho. Jelikož jsem ho měl rád v Přátelích, zde mi kupodivu ani nevadí. Humor, grimasy - jako všude, něco pobaví, jiné jen přejdete. Aby to člověka chytlo, musí dát šanci několika dílům. Seriál roku to rozhodně nebude, ale na chvilkové pobavení bohatě stačí.(1.1.2017)

 • Mimomisu
  ***

  LeBlanc exceluje v Episodes (kterym bohuzel hodne trva vydavani serii), takze za nej nebudu tolik orodovat, ze by si zasouzil lepsi sanci, nez tohle. To si schovam pro Matthew Perry, kterymu ty nejlepsi serialy zabijou hned (Go On, Studio 60). Man with a plan neni blbost, jen slusnej prumer, ale proc ne(3.12.2016)

 • Taron
  *****

  Není to vůbec špatný... už několikrát jsem se hodně zasmál a od toho jsou sitcomy, ne?... Nedal bych seriálu pět hvězdiček, zatím to vidím tak na 70 - 80 %, ale když dám 5* zvedne se celkové hodnocení o 4 procenta (protože 54 % je hodně podhodnocený) http://www.imdb.com/title/tt5536400/?ref_=nv_sr_1(21.11.2016)

 • Scraffy
  ***

  Klasický príbeh do telky, ktorý je poňatý celkom svižným a vtipným humorom. Matt LeBlanc je super aj keď ho mám zaškatuľkovaného ako Joeyho. Prvá séria ma bavila, ale na ďalšie (ak budú) sa už zrejme nepozriem.(28.1.2018)

 • MadyDollar
  ***

  Viděl bych to tak na silnější průměr. Takový sitcom, který není ničím nijak zvláštní a originální, ale pobaví.. A to si myslím, že je primární účel. Matt LeBlanc je tam výbornej a nevím, jestli se to jen mně zdá, protože jsem ho jako Joeyho obdivoval, ale přijde mi, že se i tady promítají "joeyovské" rysy postavy.(23.11.2016)