Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

,,POKUD BUDE NAŽIVU DOST DLOUHO, ZA TO, CO JSME MU PROVEDLI, SE NÁS POKUSÍ VŠECHNY ZABÍT...“ /// Bob Lee Swagger je donucenej vyrazit na lov. Nejdřív ho honěj ho jako Uprchlíka, ale von je vždycky o vteřinku napřed. Má totiž z pekla štěstí! Bez něj by totiž neměl šanci vobjevit stůl, kolem kterýho seděj velcí chlapi, co rozhodujou…. Je to celkem jednoduchý – tři hlavní postavy, kolem kterejch se všechno točí a vobčas dost pitomá berlička k další zápletce. Rozhodně se nejedná vo nezapomenutelnej (uměleckej) zážitek. Prostě to „jen“ svižně ubíhá a vyhrávaj „naši“. Debilita nebije do vočí a nesmrtelnost má nastavenou rozumnou míru. Nejvíc škody napáchaj v posledním díle, kdy místo fajnovýho finále uvařili břečku plnou klišé. Ale přinávám, že mě to bavilo víc než film. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Románovou sérii od Stephena Huntera neznám. 2.) Thx za titule „cricket277 a Valada06“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.2.2017)

Zprvu akčně vlažnější seriál jdoucí ve stopách filmu Shooter 2007, pak se to rozjede a ke konci vás to už vyloženě baví. Problém Boba Lee je především v tom, že přesně víte, co udělá, jelikož jste viděli předlohu. A nepomůže ani klíčová obměna - tj. předtím Boby Lee vyčistil CIA od plev kvůli mrtvému psovi. Seriálový Boby psa nemá, má však ženu a malou holčičku. Ale osa příběhu je stejná, ocasem však vrtí nikoliv pes, ale jeho manželka. (Nekňubu Peňu zastoupila chytrá agentka) Ovšem pozor, zhruba v polovině, když už neustálé akce překroucené tak, aby se vždy řešily snajprovkou, začnou nudit pro své schématické opakování, dojde k radikálnímu odklonu od originálu a příběh si jede v jakýs takýs vlastních kolejích, čímž se nyní stává i docela napínavým. Nakonec člověk musí uznat, že to byl zdařilý, ryze akční (s mini prvky thrilleru) séroš, kde vás někdejší hošan Ryan Phillippe velmi překvapí, resp. utáhne to v podstatě na výbornou. Vlastně je akorát škoda, že znáte filmovou předlohu. Neexistovala-li by, jednalo by se vskutku o výjimečný seriál, který by pokořil slavné předchůdce jako např. Prison break apod. Nadto přihazuji jednu plusku za vedlejší postavu. Nebudu jmenovat, ale musím velmi ocenit, že ryze a jasně daná záporná persona projde charakterovou proměnou. Nečernobílost postav je tak vyloženě k dobru. Druhá řada bude jistě skvělá, jelikož od prvního dílu nebudeme absolutně tušit, o co jde. Super.(17.3.2017)

• mzss1

|1.-3.epizoda po 3*, 4.-9.epizoda po 2* a 10.epizoda – 1*| = |celkově za 44%| Původní Odstřelovač s Wahlbergem je film, který mám rád a občas si ho pouštím. Tento desetidílný remake mě určitě přitáhnul, ale moc mi nesedl. Celý víkend jsem se s tímto seriálem mořil, dával si pauzy, abych to vydržel do konce. Nic světoborného a i musím říci, že je to naprostá ztráta času. Dějově se tu najde i pár nelogických děr, především v chování postav. Vyskytovalo se tu mnoho zvratů a některé mi přišli úplně debilní. Hlavní hrdina Ryna Phillippe mi moc nesedl – takový moc zachmuřený, zamračený, nesympatický. Ostatní herci mě též moc neoslovili. První 3 díly ještě šly, ale díl od dílu to bylo pak horší, nudnější a zbytečně zamotanější. Hudba? Té jsem si nevšiml. Co se týče akce, občas se tu pár akčních kousků objevilo, ale nestálo to ani za řeč. Bitky byly neohrabané a nebylo na nich moc k vidění. Celkově z toho nevyplývá nějaký odpad, ale podprůměrný miniseriál, který by si spíše zasloužil zkrátit tak na 6 epizod, přidat kvalitnější akci a vylepšit děj. Krom toho to má takový typický, obyčejný televizní look. Do konce jsem to dodíval bez újmy na zdraví, přeci jen jsem byl zvědav na poslední díl, který byl tak nevýrazný, že ani to finále mě trochu nezaujalo.(19.2.2017)

• Ouwen

Lituju, že jsem pokračoval. Stupidní scénář, opět... nezajímavé postavy. Akční scény nic moc. Chování postav nelogické a ke konci to už bylo zbytečně natahovaný. Děj předvídatelnej. Phillippe je sympaťák, ale na Marka se zdaleka nechytá a nejhorší na tom všem je agentka FBI, která působí úplně nepřirozeně a klišovitě, její chování mi už lezlo krkem. Záporáci cajk. Pár solidních bitek, který však kazí strašná kamera (bud snímá slunce, nebo je zoom příliš blízko u těla). Občas se i střílí. Krvavé to je, taktické jakž takž, ale přišlo mi to celé úplně lhostejné. Jakoby tam o nic nešlo. Celé to vyvrcholí v posledních dvou dílech, do té doby hlavní postava ač je všude hledaná, si vesele chodí mezi lidmi, maskuje se kšiltofkou a v akci to žádnej profík není. Vizuál je opravdu strašnej, drží to solidní soundtrack. Druhou sérii nechci vidět.(29.4.2017)

Když musím jako jednu z hlavních výtek použít pro mě nehodící se hudbu, tak je to, myslím, dobrá vizitka. Na obsazení jsem si zvykl poměrně rychle a oblíbil jsem si ho bez rozdílu v chování. Akce je až překvapivě drsná a užil jsem si i klidnější, krásnější, a o to smrtelnější odstřelování. I přes znalost zápletky jsem se bavil i na podruhé, a to dokonce o něco víc, než tomu bylo ve stejnojmenném filmu... (Netflix)(24.1.2017)

1. seria: Dejovo to dost kopiruje filmovu predlohu, ale vzhladom na väcsiu stopaz ju obohacuje dalsimi liniami. Najviac sa rozvinulo pozadie ludi, ktori vymysleli celu tu konspiraciu ohladom atentatu. Scenar je miestami vtipne prekombinovany a postavy na nespravaju prilis logicky. Niektore veci sa vyriesia podla toho ako sa to prave hodilo scenaristom. Trochu mi to pripomenulo tie slabsie neskorsie serie Prison Breaku. Herecke obsadenie dopadlo slusne. Najslabsie je na tom hlavny hrdina a jeho rodinka. Pôsobia dost nudne a ich dojimave rozhovory ma vôbec nebavili. Niezeby mi Ryan Phillippe vadil, ale prilis som mu toho megaschopneho snipera neveril. Chcelo by to nejakeho charizmatickejsieho herca. O nieco zaujimavejsia je agentka, ktora hlavnemu hrdinovi pomaha. Z postav ale najlepsie dopadli zaporaci. Slizky Tom Sizemore, ktory ma po dlhsej dobe, co hrat. Ostrelovac Desmond Harrington s ktorym si v neskorsich dieloch Phillippe pomeriava kto ma dlhsiu ehm pusku. Ale najlepsi je Omar Epps, ktory behom serialu prejde velkym vyvojom. Potesi aj par epizodnych uloh z ktorych je najlepsi William Fichtner ako stary skuseny ostrelovac. Skoro som mal chut fandit zaporakom, lebo ich pribeh ma bavil viac ako Swaggerov. Skvele je, ze prva seria pôsobi ako jeden do velkej miery uzavrety celok s malymi dvierkami pre dalsiu seriu. No a poslednym plusom su akcne sceny. Väcsinou prestrelky na väcsiu vzdialenst, aby sa vyuzila sniperka a sem tam nejaka ta kvalitna bitka. Potesi, ze akcia obsahuje aj dostatok krvi a sem tam sa dockame aj nejakej tej lahôdky ak odstrelenie ruky alebo detailny vybuch zbrane do xichtu. Takze celkovo som spokojny. Hlad po akcnym zánri, ktory je viacmenej mrtvy, serial zasýti dostatocne. Druha seria, ktora uz nebude kopirovat zapletku filmu by mohla byt este lepsia. 6/10.(2.4.2017)

Odstřelovače s Wahlbergem mám zařazeného v kolonce oblíbených filmečků, a tak mě překvapilo, že tomu chtějí dát prostor na seriálovém poli. Antoine Fuqua dohlížel na pár dílů z pozice producenta, což se projevilo zásadně na kvalitě tohoto seriálu. Ryan Phillipe je dost neobsazovaným hercem, ale po zhlédnutí opravdu nechápu, proč tomu tak je. On sám seriál táhl svým charismatem a sympatickým projevem, možná se do role hodil víc než samotný Wahlberg. Podal brilantní výkon se vším všudy. Ostatní herci nebyli špatní, ale někdy jejich výkony nebyly úplně ideální. Z vedlejších herců bych chtěl vyzdvihnout výkon Toma Sizemora, který na mě již v prvních minutách utvrdil, že jeho obsazení má smysl. Akce je zde spíše druhořadá, ale když už na ni přijde, tak to stojí za to (zejména poslední dva díly). Je ale pravda, že akční sekvence měly být zastoupeny primárně, což je jeden z mála záporů. Nejlepší byl podle mě asi předposlední díl, a to zejména konec dvou hlavních záporáků. Hodnocení: 80 %(21.1.2017)

Remake vydařeného filmu Ostřelovač nafouknutý do deseti dílů seriálu. Privní a poslední epizoda jsou asi nejzajímavější. Zbytek je jen vata (byť poutavě natočená)(5.2.2017)

All good, pork!(28.2.2017)

Po prvních dvou dílech nejistota, ale potom se to parádně rozjelo, tuna akce se střelbou nechyběla a skvělý Ryan Phillippe absolutně tahal celý seriál. Pro lidi co mají rádi stejnojmenný film s Wahlbergem velice doporučuju. 1. série - 80%(28.1.2017)

Film s Markem Wahlbergem jsem viděla asi sedm krát, takže na seriál jsem byla opravdu zvědavá. Za mě nezklamal, Ryan Phillippe v roli Swaggera je skvělý, Julie Swagger je badass a k tomu všemu super soundtrack. Za první řadu má ode mě 5 hvězd. :)(22.1.2017)

"Guľka sa nedá vrátiť." Pokiaľ ste si neužili trampoty Boba Lee Swaggera v 9 rokov starom rovnomennom snímku v podaní Marka Walberga, do sýtosti, tu to môžete pokojne napraviť.(28.11.2016)

Nic extra... Malo sa striela ako by som od snajpra cakal... Pribeh pozname uz z filmu aj ked je tu trochu viac rozvinuty.. Slabe 3*(29.3.2017)

Film jsem měl moc rád a když jsem čirou náhodou zjistil ,že je venku i seriál, neváhal jsem. Zatím viděny všechny odvysílané díly a musím říct, že mě to baví víc a víc. Kvalitní herci, pořádné peníze na seriál už je dnes standart, díky bohu. A lehká konspirační zápletka. Ale hlavně, pušky, náboje a střelba, to je přesně to co mám rád a na hooooodně dlouhou vzádelnost.(29.12.2016)

• BEZHLAVY

Beckovy natahovaci shit...(7.4.2017)