poster

Quarries

Horor

USA, 2017, 82 min

Režie:

Nils Taylor

Scénář:

Nils Taylor

Kamera:

John Woodside

Hudba:

Isaias Garcia
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marceloo
  **

  Šesť žien sa vyberie spolu s turistickou sprievodkyňou do hlbokých lesov, aby na nejaký čas opustili rušný moderný život a našli pokoj v prírode. Ten však v týchto lesoch určite nenájdu, pretože vstúpili na teritórium obývané šialenými lovcami. - Nebolo to až tak zlé, ako som čakal, ale napriek tomu, že ide o môj najoblúbenejší subžáner Hixploitation, ma to príliš nebavilo. Podobné naháňačky s amatérskym zázemím nemám velmi rád. A už vôbec nie tie, ktoré sa ani len nepokúsia o niečo inovatívne. + herec z The Neighbor(19.8.2017)

 • kaylin
  **

  Americký snímek „Quarries“ možná není špatně natočený, ale chybí mu cokoli, co by z něj udělalo snímek, na který se budete chtít dívat s nadšením. Je to průměrně odvedená práce, především pak z hlediska příběhu, který nenabídne nic nového. A nakonec ani to napětí se pořádně nedostaví. Je to škoda, protože prostředí a premisa žen, které úspěšně bojují o život není špatná.(12.9.2019)

 • Asia_Power
  ***

  Šest štěrbin s různejma problémama, následuje sedmou Alfa štěrbinu do lesa, protože nic člověka nevyléčí víc než kurevská štreka s batohem na zádech. Mlátí Vás starej? Nevadí? Chcípnul Vám brácha Vaší vinou? Nevadí. Blízáte si štěrbinu s přítelkyní a máte ve svém lesbo vztahu problémy? Nevadí. Honí Vás skupina šeredných náboženských fanatiků s puškama a chtěj Vás vystřílet nebo vošukat, případně obojí a je jim jedno v jakém pořadí? Jooo to vadí, to vadí, vadí. Každopádně není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo. Když Vám začnou chcípat kamarádky tomu já říkám neštěstí. Pardon...dneska jsem tu písničku od Svěrače slyšela a duní mi v hlavě...každopádně holky překvapěj a místo skupiny uřvanejch nanynek, co ječej jak když jim ho vrazíte na sucho do prdele, čeká partu vidláků překvápko v podobě rozzuřenejch čubek, co Vám rozkřápnou lebku šutrákem. Počet životů tak klesá na obou stranách a i když je z mordů vidět celkem hovno tak se mi tahle píčovina líbila víc než bych štěkala. Takže za milé překvápko tomu jebnu tři pecky a půjdu spát s pocitem jak jsem hodná kurva.(27.3.2018)

 • JASON_X
  odpad!

  No znám to jenom teoreticky, ale jelikož střela z pušky by měla letět nadzvukovou rychlostí, při střelbě z dálky byste nejdřív viděli záblesk, pak by vás zasáhla kulka a než byste zhebli, možná byste ještě zaslechli zvuk výstřelu. A tady je to hned na začátku naopak - ozve se výstřel a pak přiletí kulka. Ale k čertu s tím, hlavně že ti dva vystajlovaní homouši hned zkraje vysmahli z obrazovky a nahradily je ženské. Ovšem ty ženské... No daly by se rozdělit do tří zvířecích kategorií - husy, slepice a krávy. Většinou typ fiflen, které tráví víkendy v nákupních centrech, fitkách a kosmeťácích. Naprosto nepravděpodobná sestava k trampování v přírodě. Až se mi z nich zanedlouho začalo stýskat po těch homouších. "No co, aspoň se můžu pořádně těšit na to, až je začne někdo vyvražďovat", říkal jsem si. Ale běda. Tyhle městský pipiny neschopný samostatnýho života totiž, i když za cenu jistých ztrát, v kulervoucí... no spíš v mozkorvoucí podívané postupně oddělají tlupu stokilových zálesáckých hrdlořezů, kteří jim jdou po krku. Proč jim vlastně jdou ti vidláci po krku se nedozvíme. Ale často říkají slova jako Bůh a amen. A jeden mladej by s nějakou z nich chtěl mít asi bejby. Džýzys. Smělý aspirant na titul "megasračka roku 2017". Abych tak drze bezostyšnou debilitu scénáře shledal zábavnou, musel bych mít ještě mnohem zvrácenější vkus.(26.6.2018)

 • Forsberg11
  **

  Takto to dopadne, keď sa niekto rozhodne nakrútiť feministický Wrong Turn. Film o ženách, pre ženy. Vôbec som sa s tým nestotožnil. Ale ako taký jednoduchý horor pre široké masy to určite fungovať bude. Je tu veľa vrážd, málo gore, má to rýchly spád a priamorčiary dej. 82 minút utečie relatívne rýchlo, viac by som si určite nepýtal. 35 %!!(7.6.2017)