Skupina mladých lidí, kteří se navzájem neznají, se probudí v uzamčeném skladišti. Jsou nuceni hrát hru, kterou ale může vyhrát pouze jeden z nich, a tím si zároveň zachránit život. Celou hru sledují pořadatelé pomocí kamer, které jsou zasazeny v čele každého hráče. (Miseet)

ricci.s

Scény ako rozleptanie tváre kyselinou, letiaca hlava či mačeta do krku potešia, takže za celkom snaživé gore tú biednu dvojku dám. Lenže to bolo jediné, čo bolo na tomto horore dobré. Mňa už proste omrzelo sledovať skupinku imbecilov, ktorí sú zatvorení v nejakom skladisku, sledovaní kamerami, a majú sa navzájom vraždiť. Samozrejme, len jeden víťaz, to ostatné musí bezpodmienečne otrčiť kopytá. Koľkokrát to tu už bolo? To by musel mať takýto horor kurva dobrý scenár a zvraty, aby ma to chytilo. Ináč je to zbytočné vôbec vydávať na svetlo. Ako v tomto prípade. ()

misterz

Jeden priestor, skupinka ľudí a snaha prežiť nástrahy vďaka svojím silám a dôvtipu - niečo na spôsob Kocky, alebo Would You Rather, taký námet mám veľmi rád. Len čo z toho, že dej bol nudný, bez napätia, upatlaný ako podbradník ročného dieťaťa po dobrom obede a navyše to bolo aj smiešne zahrané? Škoda, mohlo ísť o zaujímavú záležitosť. Podpriemer. 35/100 ()

pornogrind

Klasika. Skupina lidí a vítěz může být jen jeden. Nízkorozpočťák, kterej zrovna neoplývá originalitou, má i spoustu chyb ale koukat se na to dá. Nesedl mi moc konec, kterej je zbytečně natahovanej. Slabší 3 hvězdy. ()

kingik

Ohraná hra o přežití, která si nepřipadá vůbec ohraná. Její realizace sice vypadá podstatně lépe než libovolný díl Policie v akci, ovšem Steven Judd není vyspělý režisér, aby si mohl dovolit provádět v ohraném konceptu žánrové kejkle, na které sází v závěrečném vyústění. Celá věc se má tak, že parta lidí zavřená v nehostinných prostorech, která je dvanáct hodin pod monitoringem šílenců, kteří si na jejich přežití sázejí, je nesympatická, tudíž divákům na jejich osudu nezáleží, nebojí se o ně, ke všemu to jejich prolézání trapnými pastmi není vůbec napínavé. Zajímavý nápad je umístění kamer na čele obětí, kde je i váček s kyselinou, co rozleptá hnedle obličej, pokud bude zařízení nežádoucím způsobem odstraněno. Převážná část filmu tedy hledá inspiraci v Saw, celé to má poloamatérské vyznění. Gore je málo, torture porn se nekoná. K vidění je mačeta v akci a nějaký ten železný hrot v těle. Přitom to z celého filmu vypadá nejlíp, možná být toho víc, tak by to byla zvrácená legranda. Film celou dobu hledá fazonu, čím by zaujal. V závěru přijde pasáž, v níž nemrdaná lektorka jógy má potřebu vyzrát na tu zvrácenou, jinak ale hodně nezajímavou bandu, přičemž film opustí svůj chatrný survival game koncept a jde umělecky vyzrálým vyústěním, které ani do filmu moc neladí/nezapadá. Celkově film ničím neoslní a nenadchne, má několik nadějných krvavějších pasáží, relativně pohlednou herku v hlavní roli jménem Jamie Hill a ještě pár dalších porno castingových akvizicí, jinak touhle hororovou cestou se nikdo moc nebude ochotný ubírat. Režisér a scenárista to prostě nedokázali řemeslným umem a invencí povýšit alespoň na zábavně-dravou úroveň, která by filmu prospěla. Prostě zaostalá záležitost. 5/10 ()

Kudly4

Hodně špatné, hodně amatérské a nejhorší je ta kamera. Čekal jsem alespoň zajímavé gore, ale ani to zde nebylo. Hvězda za Jamie Hill Fuller, jinak nedoporučuji, ztráta času. ()

Marze

Skupina lidí se probudí ve skladišti s kamerami na čelech. Musí zabíjet jinak budou sami zabiti. Při tom je pozoruje velký bratr Tudíž je od začátku jasné, že si fanoušci hororu přijdou na své. Žánrově čistý příběh je celkem přímočarý. Přátelská atmosféra pomalu končí po úvodních 45 minutách. Můžeme si tipovat, kdo zahyne nejdříve a o koho se bojíme. Vadou jsou lehce schématicky napsané postavy a vůbec špatný scénář. Pro mě nedostatek bázně. . ()

Karamanlis

Nezáživná, námetovo ošúchaná a miestami absurdne sa vyvíjajúca survivalová vybíjaná v duchu v súčasnosti stále viíac populárnejšej hry EscapeRoom. Podobne ladených "SAWoidných" filmov sa v ostatných rokoch nakrúca čoraz viac, aj keď ich kvalita má skôr klesajúcu tendenciu. Takýmto tempom z toho zanedlho snáď vznikne samostatný hororový subžáner. ()

ARI50

Super banda lidí co se má navzájem vykuchat a přežije nejsilnější, samozřejmě vždycky ve skupině jsou různé typy lidi kteří jdou slušně přečíst ale to nevadí na malou sebevražednou akci to stačilo bohatě. Bylo tam sice moc chyb od hudby po hrozné světla a ztrátu napětí ale finále mě překvapilo. ()

JASON_X

Ne že bych se nechal oblbnout Nietzschem a Mozartem, abych v Headgame viděl něco víc, než jen poloamatérský a vcelku neoriginální nízkorozpočťák, ale mám zkrátka radši menšiny než mainstream, a proto přidávám hvězdu navíc. Myslím filmový menšiny. Takže příliš neřeším tuctovou zápletku, levný triky, fádní výpravu a celkový televizní look, ale naopak oceňuju třeba slušně (v rámci žánru) vykreslenou většinu postav, pár zajímavých neznámých herců, dobrou hudbu (kromě té Mozartovy) a nečekaně rozkošatělý závěr, který mě potěšil. Kdybych ale chtěl rýpat, nejjednodušší by asi bylo jízlivě se otřít o poněkud neobvykle rychlé zhojení se čelních stop po kameře. ()

Morholt

Skupinka lidí se probere v opuštěném skladišti, každý má v čele zaraženou kameru a za úkol mají najít klíč, který jednoho z nich vyvede na svobodu. Takže další z přežívacích her a i když se to tady tvůrci snažili dělat alespoň trošku jinak, je to pořád to samé jako v mnoha předešlých případech. Soupeření mezi jednotlivými účastníky mě nijak zvlášť nebralo, gore také nic moc, ačkoliv detail s mačetou byl docela fajn a ani herci nejsou nijak zvlášť sympatičtí. Maličko to zachraňuje vyústění, ale ani to mi celkový dojem nijak zvlášť nenapravilo. 25% ()

TomX2

Ďalšia neúspešná napodobenina Saw, ktorá je nielenže príšerne napísaná a zahratá, ale aj príšerne neznesiteľná. Nefunguje tu vôbec nič: žiadna atmosféra, žiadne napätie, žiadny hlbší zmysel a vôbec, celý film nemá hlavu ani pätu. Márna snaha o záverečný "šokujúci" twist tomu vôbec nenapomáha a tak to celé pôsobí primitívnejšie. Tých záporov je toľko, že som ignoroval určité pozitíva, ktoré tento film dosť možno má. Takmer skoro odpad. ()

kaylin

Snímek „Headgame“ je klasickou snahou upoutat na začátku tím, že vlastně nevíte, co se bude dít, kam až to zajde, ale nakonec je to snímek, který vám nepřinese nic zásadního, proč jste na to tu hodinu a půl koukali. A je to moc dlouhé, ne že ne. Nemá to nic ze „Saw: Hra o přežití“, nemá to ani dobrou atmosféru, ani dobré drsné scény, ty zde v podstatě chybí, i když postavy umírají. ()

Miseet

Vzhledem k hodnocení, jsem od tohoto filmu nic nečekala. Možná to byl důvod, proč jsem nakonec zklamaná nebyla. Shrnula bych to jako takový horší Saw. Skupina lidí zavřená v opuštěném skladišti, přežít však může jen jeden. Klasický námět, který začíná být trochu klišé, ale koukat se na to dalo. ()

vnimatkrasu

Steven Judd je spíš fanoušek hororu než fanoušek režie. Objektivy v hlavě jsou totiž docela vtipný, a když někomu prsknou kyselinu do ksichtu, hezky mu to po ní teče. Filmovosti Headgame ale chybí prachy i talent. A tak se namísto o postavy bojíte spíš o svůj vkus. To aby mu nezůstaly jizvy na čele. ()

oveckaoa

Zhruba 10 lidí se probudí po noci kdesi na diskotéce v opuštěném skladu s kamerou na hlavě, kterou, když si sundají tak umřou. Někdo jim řekne, že hrají hru ve které musí najít klíč a přežít pouze jeden nebo jedna. Tyhle horory z tohohle žánru zabij nebo zemřeš mám rád nicméně tohle je slabší záležitost z vražd zaujme jen jedna s kyselinou jinak nemá film co nabídnout (většina těch postav umře tak rychle, že to člověk ani nepostřehne) . Logiku a scénář to též postrádá co by se stalo kdyby si tu kameru oddělaly všichni zaráz zabilo by je to nejspíše, ale jak by se pak hrála ta hra nebo co by se stalo kdyby to nehrály umřely by všichni nebo by to náhodně někdo vybral vítěze/vítězku . Nebo ženská celou dobu říká, že chce žít, aby se pak z ničeho nic sama zabila přitom to vůbec nemusela dělat nikdo ji neohrožoval. Závěr už je totální blbost kdy někdo kdo tak tak přežil tu hru udělá takový plán, že je všechny zabije. 40 procent za film 20 za závěr viděl jsem daleko horší díla z tohoto žánru. ()

19Lenka

A mně se to celkem líbilo, klasické soutěžení, žádné extra vzrůšo. Začátek jsem si spletla s AZ kvízem, ale to beru samozřejmě jako plus. Není nad to mít přátelé, kteří na vás vsází. │PS: 'Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss... the abyss also gazes into you.' ()

Magika82

Nečekala jsem nic, a zřejmě proto jsem byla do značné míry překvapena. Ano, klasická zápletka, jestliže několik osob uzavřeme v nějaké budově či hale, odbytou snahu o navození alespoň zdání vyšší úrovně práce na snímku. Ovšem, vše dokázali zachránit herci poměrně přesvědčivým výkonem, dobře zvolen hudební podtext. Ať již cosi, co bych jinak za hudbu ani zdaleka neoznačila, tak vážná hudba v podání Mozarta, který byl ději potřebnou solí na syrové vepřové... Kolem a kolem, když přimhouřím jedno oko, 60% a tedy 3 hvězdy... ()

Hernycztek

Mám pocit že by si tohle zasloužilo být nad 50%. Pravda, podobných žánrovek tu bylo nespočetněkrát a ani tohle nepřichází téměř s ničím novým, snad jen zajímavé úvodní minuty.. ale i tak je to průměruhodné. Vždycky je zajímavé sledovat jak lidé změní své chování když jim jde o život. Pořadatelé byli vesměs nezajímaví, což nehraje roli vzhledem k tomu, že hráli vedlejší kolej. Mezi účastníky hry si svého favorita najdete, ale od počátku je jasné, kdo půjde na odstřel jako první a kdo to dotáhne na stupně vítězů. V tomhle ohledu si tvůrci bohužel s nějakým zvratem hlavu příliš nelámali. Samozřejmě potěší kvalitní gore scénky a většinou neokoukané herecké tváře. Konec byl také docela předvídatelný a na můj vkus až zbytečně natahovaný, klidně to mohlo být o závěrečných 10 minut kratší a nic by se nestalo. Svou čtvrtou hvězdu dávám za výbornou hudbu, která doprovázela většinu napínavějších scén. ()

Rathalos

Milujem horory,kde je urcita skupinka ludi uzavreta v nejakom priestore,budove,nemozu von a prezit moze iba jeden a zrazu sa ich charaktery menia ako chameleon,skvela atmosfera,prekvapivy koniec,pre mna vyborna hororova zabava,uzil som si to...:-) ()