Headgame

Horor

USA, 2018, 92 min

• kaylin

Snímek „Headgame“ je klasickou snahou upoutat na začátku tím, že vlastně nevíte, co se bude dít, kam až to zajde, ale nakonec je to snímek, který vám nepřinese nic zásadního, proč jste na to tu hodinu a půl koukali. A je to moc dlouhé, ne že ne. Nemá to nic ze „Saw: Hra o přežití“, nemá to ani dobrou atmosféru, ani dobré drsné scény, ty zde v podstatě chybí, i když postavy umírají.(15.6.2018)

• Morholt

Skupinka lidí se probere v opuštěném skladišti, každý má v čele zaraženou kameru a za úkol mají najít klíč, který jednoho z nich vyvede na svobodu. Takže další z přežívacích her a i když se to tady tvůrci snažili dělat alespoň trošku jinak, je to pořád to samé jako v mnoha předešlých případech. Soupeření mezi jednotlivými účastníky mě nijak zvlášť nebralo, gore také nic moc, ačkoliv detail s mačetou byl docela fajn a ani herci nejsou nijak zvlášť sympatičtí. Maličko to zachraňuje vyústění, ale ani to mi celkový dojem nijak zvlášť nenapravilo. 25%(27.2.2018)

• misterz

Jeden priestor, skupinka ľudí a snaha prežiť nástrahy vďaka svojím silám a dôvtipu - niečo na spôsob Kocky, alebo Would You Rather, taký námet mám veľmi rád. Len čo z toho, že dej bol nudný, bez napätia, upatlaný ako podbradník ročného dieťaťa po dobrom obede a navyše to bolo aj smiešne zahrané? Škoda, mohlo ísť o zaujímavú záležitosť. Podpriemer. 35/100(2.6.2018)

• Marze

Skupina lidí se probudí ve skladišti s kamerami na čelech. Musí zabíjet jinak budou sami zabiti. Při tom je pozoruje velký bratr Tudíž je od začátku jasné, že si fanoušci hororu přijdou na své. Žánrově čistý příběh je celkem přímočarý. Přátelská atmosféra pomalu končí po úvodních 45 minutách. Můžeme si tipovat, kdo zahyne nejdříve a o koho se bojíme. Vadou jsou lehce schématicky napsané postavy a vůbec špatný scénář. Pro mě nedostatek bázně. .(14.4.2018)

• TomX2

Ďalšia neúspešná napodobenina Saw, ktorá je nielenže príšerne napísaná a zahratá, ale aj príšerne neznesiteľná. Nefunguje tu vôbec nič: žiadna atmosféra, žiadne napätie, žiadny hlbší zmysel a vôbec, celý film nemá hlavu ani pätu. Márna snaha o záverečný "šokujúci" twist tomu vôbec nenapomáha a tak to celé pôsobí primitívnejšie. Tých záporov je toľko, že som ignoroval určité pozitíva, ktoré tento film dosť možno má. Takmer skoro odpad.(24.8.2018)