Headgame

Horor

USA, 2018, 92 min

• kaylin

Snímek „Headgame“ je klasickou snahou upoutat na začátku tím, že vlastně nevíte, co se bude dít, kam až to zajde, ale nakonec je to snímek, který vám nepřinese nic zásadního, proč jste na to tu hodinu a půl koukali. A je to moc dlouhé, ne že ne. Nemá to nic ze „Saw: Hra o přežití“, nemá to ani dobrou atmosféru, ani dobré drsné scény, ty zde v podstatě chybí, i když postavy umírají.(15.6.2018)

• Karamanlis

Nezáživná, námetovo ošúchaná a miestami absurdne sa vyvíjajúca survivalová vybíjaná v duchu v súčasnosti stále viíac populárnejšej hry EscapeRoom. Podobne ladených "SAWoidných" filmov sa v ostatných rokoch nakrúca čoraz viac, aj keď ich kvalita má skôr klesajúcu tendenciu. Takýmto tempom z toho zanedlho snáď vznikne samostatný hororový subžáner.(1.3.2018)

A mně se to celkem líbilo, klasické soutěžení, žádné extra vzrůšo. Začátek jsem si spletla s AZ kvízem, ale to beru samozřejmě jako plus. Není nad to mít přátelé, kteří na vás vsází. │PS: 'Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss... the abyss also gazes into you.'(4.5.2018)

• ricci.s

Scény ako rozleptanie tváre kyselinou, letiaca hlava či mačeta do krku potešia, takže za celkom snaživé gore tú biednu dvojku dám. Lenže to bolo jediné, čo bolo na tomto horore dobré. Mňa už proste omrzelo sledovať skupinku imbecilov, ktorí sú zatvorení v nejakom skladisku, sledovaní kamerami, a majú sa navzájom vraždiť. Samozrejme, len jeden víťaz, to ostatné musí bezpodmienečne otrčiť kopytá. Koľkokrát to tu už bolo? To by musel mať takýto horor kurva dobrý scenár a zvraty, aby ma to chytilo. Ináč je to zbytočné vôbec vydávať na svetlo. Ako v tomto prípade.(9.2.2018)

• Morholt

Skupinka lidí se probere v opuštěném skladišti, každý má v čele zaraženou kameru a za úkol mají najít klíč, který jednoho z nich vyvede na svobodu. Takže další z přežívacích her a i když se to tady tvůrci snažili dělat alespoň trošku jinak, je to pořád to samé jako v mnoha předešlých případech. Soupeření mezi jednotlivými účastníky mě nijak zvlášť nebralo, gore také nic moc, ačkoliv detail s mačetou byl docela fajn a ani herci nejsou nijak zvlášť sympatičtí. Maličko to zachraňuje vyústění, ale ani to mi celkový dojem nijak zvlášť nenapravilo. 25%(27.2.2018)