poster

Fair Haven

Drama / Rodinný

USA, 2016, 90 min

Scénář:

Jack Bryant

Kamera:

Jason Beasley
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Akinaz
  ****

  Být sám sebou versus náboženství a jeho šílené argumenty a způsoby, jak dosáhnou svého. Naštěstí se film zaměřuje spíš na psychický nátlak, ale ten je mnohdy mnohem horší. Celý příběh je o to lepší, jaké má herecké obsazení. Všichni se svých rolí zhostili na výbornou a proto hodnotím 4*(28.2.2019)

 • Felisr
  ***

  Film o lásce, kterou nevymýtila ani dlouhodobá náboženská terapie. K neuvěření, co vše se ještě dnes "léčí". Dilema otce, zda dát přednost farmě nebo synovi je skvěle ztvárněno. I tak ale podobné téma mnohem lépe vystihl starší snímek Latter Days.(20.6.2017)

 • petrsv
  ****

  Film ukazuje šílenost a posledlost náboženstvím. Naštěstí ne nějak fyzicky drastickým způsobem, jako je tomu v jiných filmech, ale ono to psychické vymývání mozků není o mnoho příjemnější. Je smutné, že i dnes se vyskytují ve "vyspělé" civilizaci lidé, kteří zaslepeni vírou zničí jiným část jejich života. Oceňuji prostředí, výběr herců a kameru.(10.8.2016)

 • hygienik
  ****

  Život je jeden z najťažších a správne si vybrať je ukrutne ťažké. Kresťania majú nelogické argumenty (Boh chce, aby ste mali deti.) Ale veď kňazi a mníšky ich tiež nemajú. Aj LGBT majú nelogické argumenty (Máme sa radi, tak odíďme z vidlákova do mesta, rodinná tradícia je nemoderná vec.) Idea, že byť homosexuálom na vidieku, je peklo, mi pripadá ako výhovorka, prečo zdrhnúť z bojiska. Vniesť pragmatický rozum do osobného života je práca pre Sizyfa. Film sa vyhýbal extrémom a celý čas, možno až príliš pokojne, plynul. Postava Suzi mohla byť oveľa rozpracovanejšia.(23.6.2017)

 • evulienka3
  ****

  No hej BIO je in....ale o tom som nechcela. Veľmi príjemný film, ktorý síce ničím neohúry, na druhej strane však ani rozhodne neurazí. Celé to vylepšuje hlavne veľmi príjemné herecké obsadenie. Príbeh, aj keď miestami nedotiahnutý je uveriteľný a dobre stvárnený. U mňa veľmi slušný priemer, ale prikloním sa k vyššiemu hodnoteniu, aby som ho nestiahla do modrých čísel. 70%(8.9.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace