poster

Mozaika (TV seriál)

 • USA

  Mosaic

Drama / Krimi

USA, 2018, 3 h 25 min (Minutáž: 6x30 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  **

  Strašná nuda.(1.3.2018)

 • Gogo333
  ***

  HBO vypustilo aplikaci, kde si každý může zvolit způsob vyřešení vraždy spisovatelky dětských knih Olivie Lake. V aplikaci jsou různé osoby a pomocí krátkých klipů, telefonátů a zpráv si z nich vybíráte, co uvidíte. Steven Soderbergh se pak chopil seriálu a udělal svoji verzi vyšetřování. Nápad to je docela zajímavý a v aplikaci funguje dobře, bohužel převedení do seriálu je takové nevýrazné. Přišlo mi to ploché a chvílema dost nudné. Znalost případu z aplikace asi taky nepomohla. 50%(29.1.2018)

 • Cervenak
  ****

  Úvod je slabší a človek si musí zvyknúť, ako je to natočené, snaha o realistickosť sa tam čudne bije s topornosťou hercov pohybujúcich sa presne po značkách. Ale s každým ďalším dielom je to zaujímavejšie a nakoniec veľmi solídna detektívka.(7.3.2018)

 • M.i.k.e
  ****

  první dva díly celkem nuda a divák jimi propluje bez většího zájmu.Od třetího dílu se pak ale Mozaika rozjede v solidní detektivku se spoustou typicky Soderberghovských rysů.Ve finále snad jen škoda,že úplný konec lehce vyšumí do ztracena...70%(30.1.2018)

 • boudiccaw
  *****

  Na první pohled slabší rozjezd graduje v každém díle. Podle mně je to zajímávý detektivní příběh zasazený do nestandartního prostředí. Jsou zde zajímavé flashbecky, které tomu dodávají šmrnc a výkony všech hlavních herců, ale i třeba kamera mě doslova pohltily...aplikaci nehodnotím, neb jsem jí nepoužila, ale i bez ní jsem "shltla" všech 6 dílů v podstatě v kuse....(27.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace