Když je 15letá Lizzie (Madison Iseman) unesena, její rozvedení rodiče Judith (Tracey Gold) a Martin (Richard Ruccolo) jsou nuceni zapomenout na všechny staré křivdy a spojit své síly s místní policií. Po několika denním bezúspěšném pátrání, kdy je policie bezradná a rodiče zhroucení, přináší novou naději do vyšetřování jistá Tracey Spencer (Nadia Bjorlin), která o sobě tvrdí, že je médium a že ví, kde Lizzie je. Brzy se však ukáže, že Tracey má své vlastní plány a mezi nimi rozhodně není pomoc s hledáním unesené dívky. (Hernycztek)

Hernycztek

Když je 15letá Lizzie (Madison Iseman) unesena, její rozvedení rodiče Judith (Tracey Gold) a Martin (Richard Ruccolo) jsou nuceni zapomenout na všechny staré křivdy a spojit své síly s místní policií. Po několika denním bezúspěšném pátrání, kdy je policie bezradná a rodiče zhroucení, přináší novou naději do vyšetřování jistá Tracey Spencer (Nadia Bjorlin), která o sobě tvrdí, že je médium a že ví, kde Lizzie je. Brzy se však ukáže, že Tracey má své vlastní plány a mezi nimi rozhodně není pomoc s hledáním unesené dívky. - Typické průměrné krimi po všech ohledech. Na herce se dalo koukat, jsou to v celku známé tváře co se TV filmů týče. Příběh nepatří k nejhorším, ale že by nám to předvedlo něco nového se říct nedá. Každopádně to stačí na jedno příjemné shlédnutí. ()