Kevin si počká (TV seriál)

Kevin Can Wait

Kevin si počká

Komedie

USA, 2016–2018, 16 h 32 min (Minutáž: 19–21 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

• majo0007

Panebože to bolo čo??? Pilotná časť vás má navnadiť, ale nie odpudiť! Kevin ako bývalý fízel poriada párty k dôchodku a dcérenka mu predstaví snúbenca - druhého Sheldona. Nič mi tam nepripadalo vtipné, a mám tušáka, že toto dlho nevydrží! Ešte oprobujem druhú časť, ale pochybujem...(21.9.2016)

• Kothy

On ještě někoho zajímá Kevin James? Tenhle seriál je prostě hrůza...(22.11.2018)

• Marze

Kevin James předvádí dobrý výkon, ale seriál příliš spoléhá na předvídatelné nevtipné gagy a asi nebude pro většinové publikum. Dvakrát jsem se ale zasmál.(15.10.2018)

• Deyw

docela pohoda pred spanim..nejvetsi prdak je bas rutten - ztoho chciju vzdycky :D(26.11.2018)

Standardně průměrný sitcom, vhodný pro někoho, kdo přijde z práce, dává si kafe a u toho si na chvíli sedne k televizi. Vtipy nepatří k top třídě, ale není to průšvih a Kevin James táhne díl za dílem celkem spolehlivě. Ovšem, kdo příchází z práce čerstvý a k televizi nesedá nebo až večer, pak je to trochu ztráta času. Viděno osm dílů z první serie.(26.9.2018)

• Wallis3

Stejně jako v Dva z Queensu, si tady Kevin James střihl roli dětskýho tlusťocha v umanutým těle dospěláka, co se za každou cenu musí chovat trapně a sežrat na co přijde. Nepřišel s ničím jiným než v ostatních rolích, takže to funguje jen jako kulisa, nijak víc(15.10.2018)

• Teron

Generický sitcom o americké rodince, který ničím nevybočuje a nepřekvapuje. Další rutinní série na zabití dlouhé chvíle a vypnutí mozku. Nic víc, nic míň.(15.2.2017)

Kevin James i po x letech od King of Queens dokáže průměrně pobavit. Potěšila účast Leah Remini od druhé série. Fajn na zabití večera.(5.10.2018)

• Lares4

Stejně nudný seriál jako Dva z Queensu. Ani v tom nevidím moc rozdíl. Kevin James je příšerný herec a vůbec ne vtipný. Zajímavé je, že Přátelé nebo Dva a půl chlapa u nás běží léta pořád do kola, znám to z paměti ale pořád to nenudí tak jako Kevin James v Dva z Queensu nebo Kevin si počká.(18.2.2019)

Kevin rozjel první sérii velmi nadějně a v následujících sériích jsem čekal doladění jednotlivých postav a celkově dotažení seriálu na vyšší úroveň. Opak je bohužel pravdou. V druhé série došlo k radikálním změnám a seriál se ubral naprosto opačným směrem než se původně zdálo a jsem naprosto přesvědčený o tom, že těmito změnami tvůrci seriál zazdili. Ono pokud chcete točit seriál o sing tátovi, pak od toho ustoupíte a najednou se k tomu zbrkle vrátíte, tak samozřejmě dostanete velmi podivný výsledek. Seriál i přes to hodnotím pozitivně, zasmál jsem se mnohokrát a postavy si oblíbil bez větších potíží. 5/10(16.3.2019)

Seriál presne spĺňa to čo má a čo sľubuje-zábavu a oddych . Nezobrazuje žiadne Hollywoodske bábiky alebo chrumkavých metrosexuálov bez toho aby ako je to v poslednej dobe v móde v podtexte propagoval homosexuálov alebo riešil menšiny a podobne. Kevin aj keď vidieť že starne je vo forme.(9.2.2019)

Seriál by měl možná úspěch v 90. letech. První sérii táhne jen Kevin James, o kterým většina dílů je. O ostatních postavách toho moc nevíme a ani nedostávají moc prostoru - kromě bratra Kylea, dcery, u který se furt dokola řešila svatba a jejího trapnýho přítele co s rodinou bydlel a měl napodobit postavy z jiných seriálů. Nedivím se, že to pro druhou sérii pár herců zabalilo. Změnilo sem nám to poté na akčnější a o něco lepší seriál, ale stejně slabej průměr.(11.4.2019)