poster

ClownTown

Horor / Thriller

USA, 2016, 86 min

Režie:

Tom Nagel

Scénář:

Jeff Miller

Kamera:

Ken Stachnik

Producenti:

Tom Nagel

Střih:

Tom Nagel

Scénografie:

Ryan Pilz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Asia_Power
  ***

  Jako každé malé dítě jsem i já klauny vždy nesnášela a sotva jsem čas od času nějakého zahlédla spustila jsem takovej řev že nikdo nechápal, jak toho může být tak malej tvor schopen. Časem jsem vyrostla až do metru a půl a když spatřím klauna už neřvu jelikož jsem se naučila obstojně ječet. Clown Town tak byl výzva jako kráva a já, s Alíkem po boku, se rozhodla že se svému strachu postavím čelem. Hned na začátku filmu jsem chytla infarkt z toho tlustýho fakana v šáša kostýmu a bejt jeho béééjbysitter tak skončil s hlavou na sračky v kaluži krve než by mi došlo, že jsem to hlídání asi nezvládla a prachy nedostanu. Pak nám děj poskočil o 15 let kupředu a já sledovala jak díky émerické blbce která ztratila foun, trčí parta v liduprázdném městě a jejich IQ padá na dno žumpy, jeliko tam trčeli až do slunka západu. Večer se objevila parta zkurvenejch klaunů a začala je kosit. A já jejich vůdce - vlasatýho sráče s odporně pomalovaným ksichtem, fakt nedávala. Jak se tenhle kolosální zmrd objevil na obrazovce tak jsem myslela že mě jebne a on se jak naschvál objevoval často. Jednou jsem zcela chápala řvoucí émerickou pitchu jelikož na jejím místě bych řvala ještě víc až by mě milosrdně klepla pepka a měla bych klid. Plusem je, že zbylá tlupa šášulů mi vedle toho ukázkovýho mamrda přišla trochu méně děsivá (klaun s páčidlem vypadal jak špatnej mim toho jsem se dokonce skoro nebála) takže ode dneška už nejsem úplně zesraná z každýho klauna co uvidím. Jinak na filmu oceňuji, že když má týpek šanci šášulu rozmrdat na sračky tak to udělá a ne že ho praští a uteče. Alespoň trocha logiky. Já bych do něj třískala dokud by ho ten beton komplet nevsáknul a nebyl by to promrdanej čas. Jistota je jistota. Celkem mě překvapil vousatej týpek se začínajícím teřichem, kterýmu sem i celkem držela pěsti a na konci mě potěšil jak vynesl smetí. Jinak vraždy mohly být krvavější, dost je toho mimo záběr (viz rozbíjení palice na sračky) ale celkově vzato spokojenost. Ale za to že sem až do rána měla rozsvícenou lampičku a nespala budu svině a dám jen 3*(14.7.2016)

 • ricci.s
  ***

  Asi jeden z tých lepších tohtoročných hororov, ale pri tej biede to aj tak nie je žiadna sláva. Celé jedna naháňačka po malom nočnom mestečku medzi hlavnými hrdinami a vraždiacimi klaunmi. Plusom sú celkom pekné masky (najmä ten vyškerený vlasáč pôsobil celkom desivo) a dobrá hudba. Mínusom málo gore a nedotiahnutý záver - a pritom práve v posledných konfrontáciách som čakal poriadne pritvrdenie. Nestalo sa. Mám celkom rád jednoduché vyvražďovačky a klaunov taktiež. Títo aspoň nepôsobili humorne, s nikým sa nesrali a nepovedali počas filmu takmer nič, takže sa netreba obávať, že by sa to zmenilo na komédiu. Pokaziť sa celkovo asi veľa nedalo, no vyťažiť sa dalo aj viac (Stitches a Clown pre mňa o triedu vyššie).(7.7.2016)

 • beso74
  ***

  Americké mestečká to majú fakt ťažké, neustále musia čeliť rôznym inváziám, od Mexičanov, Kubáncov a Portorikancov prichádzajúcich po zemi, popod zem i po vode a vzduchom až po menej početné, ale rovnako nebezpečné skupinky upírov, zombíkov a tentokrát aj klaunov. Mestečko Clinton sa stalo obeťou práve poslednej z nich. Ak by niekomu nedošlo, o čo vo filme pôjde, za 5 minút mu to vysvetlí prológ s babysitterkou, síce divák nie celkom tuší, aký to bude mať súvis s dejom, ale musí sa nechať prekvapiť. A potom už nasleduje štandartný slasher, 6 ľudí (síce len veľmi krátku dobu) ako starostlivo vybraná surovina pre novodobé gladiátorský hry, v ktorých sa klauni rozhodli, že tentokrát budú oni tými, čo sa budú dobre baviť. A tak tu máme jednú temnú noc, zopár mímov, ktorým zas po pravde príliš rozprávať netreba, hneď sa každý dovtípi, čo majú za lubom a celé to zastrešené mestskou legendou o mestečku, ktoré vymrelo kvôli klaunom. Výsledkom je síce niečo, čo neprekvapí ale dokáže navodiť jemnú husiu kožu a to počas dusnej letnej noci určite nie je na zahodenie...(12.7.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Když se dívám na tvorbu Toma Nagela, jakože jsem (naštěstí) nic z toho neviděl, tak asi může být s Clowntownem spokojený. Jedná se o jednoduchou noční naháněčku, která ničím moc nepřekvapí, snad jen svou nenápadistostí ve vztahu k potenciálu, ale v kopci shitu letošního roku je to aspoň kousek, u kterého si nezkurvíte večer. Slabá trojka. 50%(9.7.2016)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Mám rád horrory s klauny a miluji vyvražďovačky. Klauni byli hrůzostrašní a kdybych je potkal, tak bych zakřičel a zřejmě se i posral. Bohužel, sledování mi kazili amatérští herci, kteří hráli oběti. Já tedy nevím, ale když je celou dobu nahánějí, tak by měli být oběti udýchaní, měl by se jim z hrůzy třást hlas a měli by mít jazyk na vestě... Bohužel, všichni jako by ten text dialogů právě četli, bez emocí, strojově, prostě amatéři .... :-( 50%(17.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace