Není to její první talk show, ale je první svého druhu. Myšlenky, lidé a místa, která ji zaujala, všechno podáváno originálním stylem. (Netflix)

hansel97

Chelsea asi nesedne každému, což úplně chápu, ale podle mě je velmi vtipná a prostě se mi líbí, že není ničím vázána a Netflix ji s její talk show rozhodně povolili uzdu. Záleží hodně na epizodě, ale většinou se slušně bavím. ()

BigDeal

Chelsea nepatrí k mojim obľúbeným komikom. V prvých epizódach mi dokonca prišla úplne nevtipná, namyslená a otravná. Napriek tomu som si ju obľúbil a musím uznať, že sa jej podarilo niečo, čo sa iným talk-show nedarí. Tradičné talk-show totiž pôsobia príliš strojene. Máme presne 40 minút - prvých 10 minút je monológ spísaných vtipov, reklama, narýchlo zbúchaný skeč na presne 7 minút, reklama, niečo, čo zdrží 3 minúty času, prvý hosť s dopredu pripravenými témami, reklama, druhý hosť, reklama, hudba, koniec. Je pravda, že pri takto pripravených talk-show sa oveľa viac nasmejem, no Chelsea mi zasa ponúka spontánnosť. Sledovanie jej show mi nepríde do poslednej minúty pripravené - pôsobí to skôr ako posedenie v obývačke so známymi. Rozhovory vyzerajú ako skutočné rozhovory, Chelsea sa pýta, čo ju naozaj zaujíma, vyberá si zaujímavé témy, rada sa dozvedá nové veci a či už vám je sympatická, alebo nie, je tisíckrát reálnejšia ako televízna tvár tradičných talk-show moderátorov. Čo má na jazyku, to povie. Nie vždy so všetkým súhlasím, ale lepšie sa občas nezhodnúť ako sledovať moderátora bez názoru. K tomu sa občas vyskytne nejaký klip zvonku, nejaký ten segment, tony feminizmu a prvá netflixovská talk-show je na svete. Zatiaľ za 70% ()