Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vodnářka
  **

  No, vlastně vůbec nevím, o co v nových dílech šlo. Jen vyšly víc najevo věci, co mě na postavách štvaly, Lorelei s Lukem spolu pořád neumí komunikovat, Rory je mnohem větší rozmazlenej spratek, co se snaží manipulovat se světem kolem sebe a je nešťastná, když jí to nevychází, a Michel ještě otravnější. Tvůrci se snaží do příběhů dostat nějaký děj, ale jednotlivé zápletky spolu dohromady moc nehrají, jsou levné, bez významu, bez hloubky a nakonec se tam vlastně nic neděje. Jen Christopher je pořád sexy, Dean normální a proměna Emily okouzlující, dvě hvězdy za ně!(18.1.2017)

 • Psema
  *****

  Perfektní. Dostatečný ignore ultradebilní sedmé série a utažení všech linek tak, jak se sluší a patří. Full circle koncept, nebojácnost v oblasti antifanservisu (na*ranost řady fanoušků je krásný důkaz jejich romantizované bubliny dokonalého světa) a všeobjímající pocit návratu domů. Dalších dílů očividně netřeba. Není důvod se opakovat.(26.11.2016)

 • eLeR
  ***

  Príliš ukecané. A polovica tých dialógov a monológov ma nebavila, akoby to chcelo byť nasilu cool. A príbeh okolo samotnej Rory ma bohužiaľ vôbec nezaujímal. Lenže malo to aj momenty, ktoré vás vrátili do tých starých čias a skvelého Luka. Pre mňa menšie sklamanie. Project 52 Films by Women (1.1.2017)

 • strelenaL
  *****

  Velký návrat gilmorek !!! Geniální, dojemné zakončení. Ano, souhlasím že byla nejslabším místem muzikálová část ve třetí epizodě, ale oproti tomu zbylému je tohle jen pouhý detail. Gilmorova děvčata a jejich rok v životě Vás rozesmutní, rozveselí a dotáhnou všechny dějové linie do konce, který někdo mohl předpovídat a někdo naopak vůbec ani netušil. Já byla na měkko když se v seriálu objevila Sookie, protože jsem sledovala přípravy, informace ohledně natáčení, a moc jsem chtěla (a přála si) návrat všech protagonistů, vše mi krásně seplo a zahřálo na duši, že tam byla ta scéna s Lorelai a Sookie, kdyby ten prostor pro ně nebyl aspoň v jednom díle zařazen, zlomilo by mi to srdce. <3 Rok v životě Gilmorových děvčat se stalo plnohodnotným zakončením seriálu nebo otevřeným prostorem k pokračování...?(28.11.2016)

 • H34D
  ***

  Byl jsem zvědav, jak seriál, který vévodil televizi před 15 lety obstojí před současnou "hi tech" tvorbou, věřil jsem, že sympatické charaktery a dobře napsaný scénář zvítězí nad lží a nenávistí (tedy nejen Hrou o Trůny), ale to jsem se šeredně mýlil. Gilmorky se snaží navázat "jakoby nic", všichni jsou o pár let starší, ale přitom se nic nezměnilo. Bohužel ani nic není zajímavé, opravdu nemohu říct, že by mě na "roku v Gilmorkách" cokoli zaujalo nebo se nějak dotklo. Na druhou stranu, nejsem si jist, zda je to vina seriálu nebo mě, jakožto diváka, který z tohoto seriálu (čti: z masturbace nad Lauren Graham) už vyrostl. 5/10(24.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace