Reklama

Reklama

Recenze (11)

Bodega_Bay 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhý díl je tak nudný, že buď v průběhu usnete (jako Rory v jedné scéně), anebo ho přeskáčete. Udělala jsem obojí, některé scény totiž skoro bolí. Co je poučné pro současné studenty - jasná informace, že i když budete mít ve škole jedničky, můžete skončit ve 32 letech jako zmatená ambiciozní nula, co hrdě chodí na pohovory s tím, že napsala JEDEN článek. Já nevím, jak to, že Rory žije ve stylu Sex ve městě. To dostává trvalou apanáž? Dost divný díl. ()

XZvire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O něco lepší než první díl, ale pořád se nemůžu zbavit dojmu uměle vytvořených scén. Scénáristi potřebují dostat za každou cenu většinu starých postav a místo toho, aby jim dali nějakou smysluplnou scénu, tak to řeší pouze jako "ahoj, dlouho jsme se neviděli, tak zase ahoj". Zase se vesměs řeší to, co v původním seriálu - Lorelai vs. Emily. Rory se konečně někam posunula - konečně našla šaty! :-D Stará dobrá Paris opět zabodovala a nezklamala.. ()

Reklama

minusha97 

všechny recenze uživatele

Môj problém s prvou epizódou bol v tom, že bolo citeľné, že herci už vypadli zo svojich rolí a snažili sa opäť nájsť samých seba v svojich postavách. Podobne to bolo aj s písaním, ale ku koncu epizódy sa to postupne dalo dokopy a keď som sa pustila do prvej polovice tejto epizódy, tak som si hovorila: "Konečne, je to tam." Lenže teraz ma zasiahol na citlivom mieste príbeh. Neviem, čo som si od tohto sľubovala, dúfala som, že uvidím svoje milované postavy ako sa ich život dal dokopy a budem sa cez vtipné dialógy dozvedať, čo sa stalo za uplynulých desať rokov a vždy keď niekoho uvidím, tak si poviem: "Aha!" Lenže ako zisťujem, ľudia ani postavy sa nikdy nemenia a dospelý ľudia, ľudia už dávno za zenitom, rozpútavajú drámy ako puberťáci a všetci bez výnimky prežívajú krízu stredného veku. Aspoň troška životnej pokory by nikomu neuškodila. ()

Spacecore 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery.. horší, než první díl, který byl příšerný.. Rory je kurva a nicka, x WTF momentů, zbytečná, nebo nevděčná camea (Francise ???), nuda, děj se nikam neposouvá.. Za celej díl se neukázal ani jednou Paul, se kterým je Rory sice dva roky, ale vůbec ho nevnímá a podvádí ho s Loganem, Wookiem a bůhví s čím vším ještě.. ach jo.. scénáristi asi nevěděj, co píšou. Příjde mi to jakoby se po deseti letech někdo rozhodl natočit pokračování, všichni se sešli, což je super, ovšem nikdo pořádně nevěděl, co točit, nebo neměl vizi kam celej příběh posunout. Ach jo .. ()

TroiMae 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dal jsem si jarní dávku a zase usnu až ve dvě. Ještě nevím, který den. Gilmore Girls in treatment :o Já teď můžu vážně zemřít. Splnil se mi můj dívčí sen, o kterém jsem ani nevěděl, že mám. Rory: Nemáš být s babičkou u terapeutky? Lorelai: Jo, ale máme pauzu. Rory: Nemůžete přerušovat terapii. Lorelai: Terapeutka potřebovala pauzu. Lorelai k terapeutce: Kouříte? Terapeutka: Zrovna jsem zase začala. Ve Stars Hollow chceme uspořádat náš první pochod Gay Pride. Ale zjistili jsme, že tu nemáme dost gayů. Hledali jsme dobrovolníky, ale zatím je jich velmi málo. Obrátil jsem se na starosty okolních měst, jestli by nám nepůjčili své homosexuály, ale doteď zatím nikdo nechtěl spolupracovat. Nevděčníci. My jim půjčujeme zahradní traktor a oni nám nechtějí půjčit gaye? A Rory spí s Loganem, který je zasnoubený, a s wookiem :o Hele, počkej, a měl při tom ten kostým na sobě? To probereme jindy. Můžeme hned zítra? Netrap mě a mou představivost příliš dlouho! Oh, I have to find me some „comfort food“ and recall my „angry friend“. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama