poster

Lo que de verdad importa

 • USA

  The Healer

Komedie / Drama / Rodinný

Španělsko / USA / Kanada, 2017, 113 min

Režie:

Paco Arango

Scénář:

Paco Arango

Hudba:

Nathan Wang

Producenti:

Paco Arango

Střih:

Teresa Font

Scénografie:

Angela Murphy

Kostýmy:

Martha Curry
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Skvělý film!(30.1.2018)

 • becki_tu
  ***

  Zajímavý námět s prvkem fantasy utopený ve slabším scénáři, který dělá z hlavního hrdiny proplesknutíhodného mamlase. Většina diváků se ale stejnak k filmu dostala přes filmografii Camilly Luddington, která aspoň trochu vylepšuje dojem z tohoto spíše televizního filmu. Závěrečné poselství, které navazuje na hlavní myšlenku filmu, ukazuje opravdové hrdiny, kteří zasvětili část svého života pomáhání jiným. A o to tu vlastně šlo.(28.10.2019)

 • italka63
  ***

  Koukám, koukám, na filmového brášku Petera Sagana a to je fajn. Takové pohlazení po duši s předvídatelným dějem, ovšem tím ani náhodou nikoho neurazí, protože co kdyby náhodou...(10.7.2020)

 • bourec
  ***

  Nakonec jen za tři.Mám rád filmečky z venkova,tady hrála navíc hodně sympatická dvojice,i když hlavní mužská postava byla chvílema na pěst,ale ten celkovej twist hlavního hrdiny,a i ten vývoj v druhý půlce filmu mě zklamal,a navíc to sklouzávalo až k seriálový tvorbě.Škoda.50%.(10.4.2018)

 • dr.fish
  **

  Typická telenovela vysílaná v odpoledním čase pro důchodce. Navíc i bez dobrých herců. 40%(2.4.2018)

 • FritoleXx
  ***

  Docela obyčejné "feel good" rodinné drama s lehkými fantasy prvky. Ničím nepřekvapí, kvalitou je to spíše televizní, hlavní hrdina je místy dost nesympatický a špatně vybraný, což trochu zachraňuje Camilla Luddington, ale ruku na srdce - hezká tvářička z ní nedělá talentovanou herečku. Pobíhat v mocap obleku jí šlo mnohem lépe. Ve výsledku se na to ale nekouká vůbec špatně a závěrečné titulky člověka přesvědčí, že filmy jako tenhle nevznikají pro pouhé pobavení, ale mají možná trochu vyšší smysl.(18.4.2018)

 • marrjaana
  ****

  Milý, pozitivní a kouzelny a az prekvapive vtipny film. Opravdu pohladi na dusi. Dokonce i ty proslovy o Bohu se daly prezit (nastesti u tohoto tvůrčí vedeli kdy s ním prestat)(20.3.2018)

 • nessbeal
  ***

  Pekná oddychovka, sladký príbeh, pár úsmevných scén, ale inak za tým nehľadajte žiadnu zložitú filmárinu. Jednoduchý dej, jednoduchý film, viacmenej taká jednohubka na nedeľné doobedie/poobedie. PS: Camilla Luddington je cukrík na zahryznutie :D mám ju ešte v pamäti z True Blood(8.11.2017)

 • alldo.raine
  ***

  Přejděte prosím, že hlavní herec je otravnej jak osina v zadku. Film je jinak krásný a pro dobrou věc. Titulky jsou kouzelně dojemné.(8.4.2020)