Lo que de verdad importa

The Healer

Scénografie:

Angela Murphy

Kostýmy:

Martha Curry

Docela obyčejné "feel good" rodinné drama s lehkými fantasy prvky. Ničím nepřekvapí, kvalitou je to spíše televizní, hlavní hrdina je místy dost nesympatický a špatně vybraný, což trochu zachraňuje Camilla Luddington, ale ruku na srdce - hezká tvářička z ní nedělá talentovanou herečku. Pobíhat v mocap obleku jí šlo mnohem lépe. Ve výsledku se na to ale nekouká vůbec špatně a závěrečné titulky člověka přesvědčí, že filmy jako tenhle nevznikají pro pouhé pobavení, ale mají možná trochu vyšší smysl.(18.4.2018)

Milý, pozitivní a kouzelny a az prekvapive vtipny film. Opravdu pohladi na dusi. Dokonce i ty proslovy o Bohu se daly prezit (nastesti u tohoto tvůrčí vedeli kdy s ním prestat)(20.3.2018)

• dr.fish

Typická telenovela vysílaná v odpoledním čase pro důchodce. Navíc i bez dobrých herců. 40%(2.4.2018)

Nakonec jen za tři.Mám rád filmečky z venkova,tady hrála navíc hodně sympatická dvojice,i když hlavní mužská postava byla chvílema na pěst,ale ten celkovej twist hlavního hrdiny,a i ten vývoj v druhý půlce filmu mě zklamal,a navíc to sklouzávalo až k seriálový tvorbě.Škoda.50%.(10.4.2018)

Skvělý film!(30.1.2018)