Komentáře uživatelů k sérii (2)

Špičkové drama o rivalitě, emancipaci a stárnutí podle skutečných událostí, pro mě s přidanou hodnotou filmařského prostředí a tématu - miluju filmy o filmařích a tohle se navíc točí kolem natáčení hororů! Perfektně napsané postavy i dialogy, perfektně obsazené i zahrané, není jediná věc, kterou bych vytknul. Jessica Lange famózní jako vždy, Sarandon taky výborná (a na svůj věk pozoruhodně hot) a Molina a Tucci spolehliví v podpůrných rolích.(18.5.2017)

Pro mě je tohle jako splněný sen. Jsem obrovskou fanynkou herečky Bette Davis a už pár let jsem netrpělivě čekala, kdy někoho napadne natočit (alespoň z části) její životní příběh. Díky bohu za Rayana Murphyho, který dal dohromady tak dokonalé duo složené z Jessicy Lange a Susan Sarandon. Obě byli dokonalé. Susan jsem věřila každé gesto, slovo a ten hlas jak dokázala udělat, nechápala jsem. Jessicu jsem brala už trošku hůř, protože Joan Crawford jsem nikdy neměla moc v lásce, takže mi byla malinko nepříjemná, ale i tak to zahrála báječně a já doufám, že jejich výkony budou oceněny cenou Emmy, protože by si to obě zasloužili.(11.5.2017)