poster

Motörhead: Clean Your Clock (koncert)

 • Velká Británie

  Motörhead: Clean Your Clock

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2016, 120 min

Hrají:

Lemmy, Phil Campbell

Komentáře uživatelů ke koncertu (5)

 • MM_Ramone
  *****

  Lemmy Kilmister - zakladateľ, frontman, spevák a basgitarista anglickej hudobnej skupiny Motörhead je pre mňa synonymom nezlomnosti rockového ducha a divokej rebélie. Vždy mal môj obdiv a rešpekt. No a po zhliadnutí záznamu koncertu ktorý odohral v novembri roku 2015, mesiac pred svojou smrťou, sa stal pre mňa ešte väčšou autoritou. Titul "Clean Your Click" je dôstojná rozlúčka s týmto charizmatickým zurvalcom a jeho legendárnou formáciou Motörhead. Lemmy išiel na plný plyn až do úplného konca. Lemmy was King! *****(17.3.2019)

 • KanjiVital
  *****

  LEMMY měl pár týdnů před smrtí. Zubatá si na něj těžce brousila kosu. Přesto nepůsobí jako karikatura sama sebe. Loučí se s grácií sobě vlastní a s pozemským životem... ikona, která navždy přetrvá v našich srdcích (objektivnost ode mě neočekávejte), protože LEMMY byl a bude jenom jeden... motörhead!!!(11.1.2018)

 • Fox85
  *****

  Co k tomuto koncertu napsat? Kvalitně nasnímané vystoupení, které ani jednu minutu neztrácí energii a útočí na každou rockerovu buňku(28.1.2018)

 • arcticsky
  *****

  Není možné být jakkoliv objektivní při pohledu na opravdového rockera, který drží tu svou basu až do nejzažšího konce...skvělý koncert!(8.9.2018)

 • vygamba
  *****

  Pohled na Lemmyho byl pro mě zprvu celkem šok. Je vidět, že zdravotně na tom opravdu dobře není, ale po hudební stránce to je poznat velmi obtížně. Lemmy prostě je synonymum pro rock'n'roll a jakýkoliv koncert, tento nevyjímaje, prostě stojí zato zhlédnout.(14.1.2018)