3 AM (S01E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 51 min

 • tron
  ****

  Wow. Po obrovskom sklamaní z Defenders a Iron Fista (s ktorým sme to s pani manželkou zabalili po prvej časti, hoci mám podozrenie, že by rada skúsila aj ďalšie, no tak ale čo, manželstvo je aj o prispôsobení sa partnerovi, že) obrovské prekvapenie od marveláckych seriálov. Bojím sa, že vysoká kvalita nevydrží po zvyšok série, ale každopádne prvá epizóda je super. Skvelý ústredný (anti?)hrdina je veľmi zaujímavý a drží našu pozornosť aj v neakčných momentoch (čo sa o nudnom Iron Fistovi povedať nedalo). Akčných scén je tu minimum, ale keď už tu sú, sú riadne tvrdé a miestami pani manželka odvracala pohľad. Vlastne aj ja. Scenár je pomerne veľké klišé (skutočne tak dlho žil v premakanom utajení, aby sa nechal tak ľahko vyprovokovať kvôli týpkovi, čo mu dal sendvič resp. bagetu?). Ale ako vravím, Joe Bernthal má postavu v malíčku a musím sa priznať, že tohto herca začínam mať čoraz radšej. Myslím, dúfam, že ho čaká veľká budúcnosť.(23.11.2017)

 • Remivsremi
  *****

  Bál jsem se, že to dopadne jako LC nebo IF. Naštěstí byly mé obavy zbytečně. Punisher od první minuty šlape jako krasně seřízený mechanismus. Není to jen bezmyšlenkovité vraždění. Postava se prokresluje, jsou zobrazeny jeho muká a každodenní boj s pocitem, že přišel o všechny blízké. Samozřejmě dojde i na akci a ta je zvládnutá s nadhledem. Sečteno a podtrženo, Punisher jede na plné obrátky. S ničím se nepáře a dokáže se vám vrýt pod kůži. Mám stehně kladné pocity jako u Daredevila. 90%(18.11.2017)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Takhle se mají točit seriály! A může si to dovolit jenom Netflix, protože ví, že si lidi hned pustí další díl. Kladivo z teaserů mě příjemně zahřálo u srdce. První díl je postavený na odhodlání Franka držet se dál. Zajímavé, i bez toho, aby řekl jediné slovo, vy to v tom ksichtu vidíte. Hrát ho někdo jinej, nevím, nevím.(18.11.2017)

 • kotilion
  ***

  Lepší 3 hvězdy. Marvel-Netflix se od druhé série Daredevila nedokáže vymanit ze sevření slabých scénářů, slabé režie a repetetivnosti scén. Další seriál, další kupa nezajímavých vedlejších postav, jejich dějových linek a rozvleklé tempo. Ale Jon Berenthal a jeho Punisher je natolik zajímavá a dobře zahraná postava, že si vaši pozornost udrží. Ze skvělé hudby a akce jsem byl skoro nadšený. Rozhodně se jedná o nejlepší Marvel-Netflix pilot od dob Daredevila 2, ale je tu velký prostor pro zlepšení. Uvidíme, co nabídnou další díly.(17.11.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Welcome back Frank... Tak Punisher se vrátil, ale abych pravdu řekl, moc velké šance jsem tomu nedával - spletl jsem se, šeredně. A jak vidí mé zelené očko, ze seriálu jsou téměř všichni neskutečně nadšení. No a já zatím taky. Rozjezd jak má být. Hltal jsem každé slovo, příběh je pěkně rozehraný, intro je velmi povedené, a doufám, že seriál bude inspirovaný právě Welcome Back Frank, jedním z nejlepších Punisherovských příběhů. Jon Brenthal se pro roli Franka doslova narodil. Já říkám, že dospělejší a dramatičtější stránka Marvelu více sluší.(19.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace