Frank si při výslechu Micra nebere servítky. Brutální vzpomínky na tajné mise vrhají světlo na Frankovu minulost. (Netflix)

tron

Oproti prvým dvom dielom jednoznačný prepad kvality dole. Je pravda, že zápletka sa vďaka viacerým flashbackom stáva prehľadnejšou, ale strata tempa je očividná a, pravdupovediac, dosť bolestivá. Micro a Punisher budú podľa všetkého dobrá dvojka, ale inak je to proste dosť solídna nuda. Najviac ma zabolelo akčné finále, ktoré je strašne blbo zostrihané a veľmi zvláštnym spôsobom nakrútené. Vinou toho sa z potenciálne najlepšej akčnej televíznej scény roka stala hovadina. ()

Kaka

Flashback na dějový začátek celé minisérie. Tématicky důležité pro propojení všech klíčových částí příběhu a určení kdo jsou good a kdo bad guys. Vojenská akce na blízkém východě je sice bídně natočená, ale konečně se osoba Franka Castla posouvá v přítomnosti o krok dál a zároveň má divák o jednu puzzli víc v pomyslné skládačce. ()

Necrotongue

Hmmm, tentokrát už bych do hodnocení třetí hvězdičku neprotlačil, i kdybych chtěl, ale mně se vlastně ani nechtělo. Epizoda se skládala prakticky jen ze vzpomínek obou hlavních aktérů, a abych pravdu řekl, nenašel jsem nic, co by mě opravdu zaujalo. ()

Wysch

Přesycení superhrdinskými motivy je v současný době tak silný, že to potápí jinak i žánrově skvělý marvelácký počiny (naposledy Thor v kině, Defenders na malý obrazovce). Proto je tak mrtě cool, že na celý to MCU univerzum navázanej Punisher dokáže vytvořit epizodu, která diváka z toho celýho MCU vytáhne zpět do světa, kterej smrdí realismem. One condition... They die. ()

Wiikii

Nevýhodou seriálů je, že budget se musí rozdělit do vícero dílů. I zde je ten problém velmi patrný. ALE příběh dostává nové odpovědi a také nové otázky, což je super a my se můžeme dostat zas o krok dál. ... ()

Lenka.Vilka

První rande s novým kámošem, flashbacky, válka a její následky. Na tu následkovou linku jsem se těšila v seriálu hodně. Bod navíc za kameru v poslední části flashbacku. Jako bych tou pěstí dostávala já sama a i bez nějakýho zapráskanýho 3D. Celkově se to ve mě sevřelo. ()

Remivsremi

Stejné jako epizoda Daredevil 2x03. Výslech, dva postoje, jeden cíl. Skvělé zakomponovali události v Afgánistánu, o kterých jsme slyšeli během soudu s Frankem. Tým může začít likvidovat vysoce postavené cíle. ()

David.Darco

Zatiaľ jednoznačne najlepšia epizóda. Vypätú situáciu medzi dvoma mužmi v súčasnosti striedajú flashbacky oboch postáv. Ako sa dostali do situácii v ktorých sa ocitli? Z dramaturgie epizódy srší aj akási osudová spätosť oboch postáv, s čím sa dá jednoznačne pracovať v ďalších dieloch. Záver epizódy je ťažko depresívny náklad pri ktorom som ledva dýchal. Perfektná práca! ()

kenkaku

S každým dílem se obávám čím dál víc, že tenhle seriál dosáhne sotva na průměr. Druhý Daredevil je opravdu o několik tříd lepší než tohle a petiminutová (ano jen 5 minut z bezmála hodiny) YOLO akce to opravdu nezachrání. Stává se z toho užvaněná soap opera která sice děj někam posouvá, ale ne ve 100% případů. Veškeré scény z komunitního centra jsou o ničem. Veškeré scény s pipkou (Amber Rose Revah) jsou taky o ničem. Jsou nezajímavé a děj nikam neposouvají. ()

SpaceOdyseus

Uff, to byla celkem bida. Na flashbacky je moc brzy. Opravdu me nezajima historie Micra, kdyz o nem nevim nic ze soucasnosti! A ta akce na konci? I na televizni pomery to byla, i pres syrovost, nudna nuda. ()

LachtanShows

Já se musím přiznat, že jsem Punishera v jeho začátku přechválil, 13. dílů na sérii se už teď jeví jako přepal a výplňové, nezáživné epizody jako kupříkladu tato se prostě budou muset dostavit. ()

aR3Zz

Zábavný díl. Těžko soudit Micra, ale Frank to řeší svým typickým způsobem mariňáka. Flashbacky jsou také velmi povedené a dodávají Frankovi (i celému Punisherovi) celistvost. ()