Kandahár (S01E03) (epizoda)

Kandahar

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 58 min

Blbci co by chtěli akci každou vteřinu seriálu jsou podle mě naivní, zápletka se potřebuje rozvíjet a tim nedocílíte bezmyšlenkovejma jatkama... jinak akční scéna v afgánistánu bohužel nic moc když už je o tom řeč, zbytek je super, zase jednou se hrozně moc povedl casting a postavy mi přijdou opravdový, stejně jako dialogy ve scénách :)(3.1.2018)

Flashback na dějový začátek celé minisérie. Tématicky důležité pro propojení všech klíčových částí příběhu a určení kdo jsou good a kdo bad guys. Vojenská akce na blízkém východě je sice bídně natočená, ale konečně se osoba Franka Castla posouvá v přítomnosti o krok dál a zároveň má divák o jednu puzzli víc v pomyslné skládačce.(28.11.2017)

S každým dílem se obávám čím dál víc, že tenhle seriál dosáhne sotva na průměr. Druhý Daredevil je opravdu o několik tříd lepší než tohle a petiminutová (ano jen 5 minut z bezmála hodiny) YOLO akce to opravdu nezachrání. Stává se z toho užvaněná soap opera která sice děj někam posouvá, ale ne ve 100% případů. Veškeré scény z komunitního centra jsou o ničem. Veškeré scény s pipkou (Amber Rose Revah) jsou taky o ničem. Jsou nezajímavé a děj nikam neposouvají.(20.11.2017)

• tron

Oproti prvým dvom dielom jednoznačný prepad kvality dole. Je pravda, že zápletka sa vďaka viacerým flashbackom stáva prehľadnejšou, ale strata tempa je očividná a, pravdupovediac, dosť bolestivá. Micro a Punisher budú podľa všetkého dobrá dvojka, ale inak je to proste dosť solídna nuda. Najviac ma zabolelo akčné finále, ktoré je strašne blbo zostrihané a veľmi zvláštnym spôsobom nakrútené. Vinou toho sa z potenciálne najlepšej akčnej televíznej scény roka stala hovadina.(27.11.2017)

Přesycení superhrdinskými motivy je v současný době tak silný, že to potápí jinak i žánrově skvělý marvelácký počiny (naposledy Thor v kině, Defenders na malý obrazovce). Proto je tak mrtě cool, že na celý to MCU univerzum navázanej Punisher dokáže vytvořit epizodu, která diváka z toho celýho MCU vytáhne zpět do světa, kterej smrdí realismem. One condition... They die.(18.11.2017)