Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Frank si při výslechu Micra nebere servítky. Brutální vzpomínky na tajné mise vrhají světlo na Frankovu minulost. (Netflix)

Recenze (26)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S každým dílem se obávám čím dál víc, že tenhle seriál dosáhne sotva na průměr. Druhý Daredevil je opravdu o několik tříd lepší než tohle a petiminutová (ano jen 5 minut z bezmála hodiny) YOLO akce to opravdu nezachrání. Stává se z toho užvaněná soap opera která sice děj někam posouvá, ale ne ve 100% případů. Veškeré scény z komunitního centra jsou o ničem. Veškeré scény s pipkou (Amber Rose Revah) jsou taky o ničem. Jsou nezajímavé a děj nikam neposouvají. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oproti prvým dvom dielom jednoznačný prepad kvality dole. Je pravda, že zápletka sa vďaka viacerým flashbackom stáva prehľadnejšou, ale strata tempa je očividná a, pravdupovediac, dosť bolestivá. Micro a Punisher budú podľa všetkého dobrá dvojka, ale inak je to proste dosť solídna nuda. Najviac ma zabolelo akčné finále, ktoré je strašne blbo zostrihané a veľmi zvláštnym spôsobom nakrútené. Vinou toho sa z potenciálne najlepšej akčnej televíznej scény roka stala hovadina. ()

Reklama

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Flashback na dějový začátek celé minisérie. Tématicky důležité pro propojení všech klíčových částí příběhu a určení kdo jsou good a kdo bad guys. Vojenská akce na blízkém východě je sice bídně natočená, ale konečně se osoba Franka Castla posouvá v přítomnosti o krok dál a zároveň má divák o jednu puzzli víc v pomyslné skládačce. ()

Wysch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přesycení superhrdinskými motivy je v současný době tak silný, že to potápí jinak i žánrově skvělý marvelácký počiny (naposledy Thor v kině, Defenders na malý obrazovce). Proto je tak mrtě cool, že na celý to MCU univerzum navázanej Punisher dokáže vytvořit epizodu, která diváka z toho celýho MCU vytáhne zpět do světa, kterej smrdí realismem. One condition... They die. ()

David.Darco 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatiaľ jednoznačne najlepšia epizóda. Vypätú situáciu medzi dvoma mužmi v súčasnosti striedajú flashbacky oboch postáv. Ako sa dostali do situácii v ktorých sa ocitli? Z dramaturgie epizódy srší aj akási osudová spätosť oboch postáv, s čím sa dá jednoznačne pracovať v ďalších dieloch. Záver epizódy je ťažko depresívny náklad pri ktorom som ledva dýchal. Perfektná práca! ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama