Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Úsilí Madani o identifikování Pilgrima končí ve slepé uličce. Russo a jeho parta uskutečňují svůj plán. Frank se setkává s postavou z minulosti. (Netflix)

Recenze (15)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dinah Madani - You decide someone deserves to be gone, and bang, they're gone. No second thoughts, no qualms, no conscience. And then on you go, happy and safe on your... I guess at least borderline psychopathic, merry way. Frank Castle - Listen, Madani, you're right. I can do it. There's no peace up here. There's no happy medium that I'm looking for. But war is not easy. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A už je to tady. Hrabeme se ve sračkách z minulé řady. Linka která se rozjela v této řadě - ta zajímavější - se zcela ignoruje a posloucháme jen mix žvanění a vaty. "Pipka s plackou" se chová jako solidní slepice a to že díl půjde do kytek bylo jasné už jen tím jak epizoda začala... A ten závěr???? To vážně poserete i přestřelku? "Scarface" tam stojí jak telegrafní slup, okolo něj padají mrtvoly a on si užívá svou psycho-chvilku? Nejhorší je, že ve stejné notě se bude i pokračovat... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama