Špatný den (S02E07) (epizoda)

 • USA

  One Bad Day

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2019, 52 min

Tvůrci:

Steve Lightfoot

Režie:

Jet Wilkinson

Kamera:

Petr Hlinomaz

Hudba:

Tyler Bates

Producenti:

Jared Goldman

Scénografie:

Scott P. Murphy
(další profese)
 • kenkaku
  *

  A už je to tady. Hrabeme se ve sračkách z minulé řady. Linka která se rozjela v této řadě - ta zajímavější - se zcela ignoruje a posloucháme jen mix žvanění a vaty. "Pipka s plackou" se chová jako solidní slepice a to že díl půjde do kytek bylo jasné už jen tím jak epizoda začala... A ten závěr???? To vážně poserete i přestřelku? "Scarface" tam stojí jak telegrafní slup, okolo něj padají mrtvoly a on si užívá svou psycho-chvilku? Nejhorší je, že ve stejné notě se bude i pokračovat...(1.3.2019)

 • micle21
  ****

  Když se konečně začne něco dít, tak to useknou, hajzlové.(5.2.2019)

 • Kaka
  ****

  Škoda, že tak zajímavou akční scénu rozseknou do dvou epizod. Postava Billyho prochází zajímavým vývojem, bude zajímavé sledovat jak to celé dopadne.(10.2.2019)

 • Martrix
  ***

  První kontakt Billy vs Frank....dost odfláknutý...zatím bída.(3.2.2019)

 • Loki_Six
  *****

  Dinah Madani - You decide someone deserves to be gone, and bang, they're gone. No second thoughts, no qualms, no conscience. And then on you go, happy and safe on your... I guess at least borderline psychopathic, merry way. Frank Castle - Listen, Madani, you're right. I can do it. There's no peace up here. There's no happy medium that I'm looking for. But war is not easy.(20.2.2019)