Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  Marvel dal hlavy dohromady a konečně natočil něco, co se bere většinu času velmi vážně a vážně to i vypadá. King is dead, long live the King. Takhle by se asi dal charakterizovat příchod Jona Bernthala do role Punishera. Nic proti tomu jak se do toho opřel před 13ti lety Thomas Jane - pro mnohé odepisovaný hned od začátku, dle mého názoru nebyl špatný hrdina, ale lidi kolem něj vytvořili "hmotu" s kterou to nemohlo dopadnout dobře. Seriálový Punisher si je toho vědom a poučil se z chyb a kritik, které se snesly na původní film. Tvůrci přiložili pod kotel a udělali z Bernthala drsňáka srdcaře, jehož vztek a řev jsou stejně intenzivní jako jeho slzy a krvácení ze všech těch bodných, sečných a střelných zranění která za 13 epizod utrpí. Celé je to dramatické, intenzivní, extrémně krvavé a hbitě natočené. Možná 2-3 díly jsou zbytečné a o minimálně jedné dějové linii si můžeme myslet to stejné, ale celek je pořád zatraceně cool a má všechno co se od top produktu očekává. Dobré postavy, rodinnou integritu, kritiku USA a zpochybňování military systemu, terorismu apod. Druhá série, pokud vznikne, to bude mít zatraceně těžké.(3.12.2017)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónov║ __1.séria__ Netflix sa teda rozbehol vo veľkom. Máme tu ďalší doslova nadupaný temný komiksový seriál a nadmieru vydarený. Môžem povedať, že asi rovnocenný s Daredevilom. Jon Bernthal ako Punisher je výborný, má to slušný drive, dejovo pútavé, má to napätie a keď príde na akciu, tak to väčšinou dobre sype, slušný masaker ale v rámci tohto antihrdinu úplne v norme. Postava itečkára Micra ujde, Ben Barnes ako super mariňák sa mi až tak tam nehodí ale dobre prekusnem ho, lebo slizký je o tom niet pochýb. Záverečné tri diely to slušne valcujú až do mrte kosti. /85%/(4.12.2017)

 • Wysch
  *****

  Není důvod celkově nedat maximum. Celkově skvěle napsaný, skvěle ukotvený do reality, skvěle zahraný (btw. dejte někdo Bernthalovi nějakou cenu) a ozvučený! Jistě, má to slabou druhou čtvrtinu, která byl v podstatě ani nemusela vůbec být a seriál by se mohl stáhnout na devět deset epizod, ale tak už to u netflixovskýho vzoru na úspěch je. Viz jednotlivý komentáře.(20.11.2017)

 • sharky
  ***

  Furt stejný problém se všemi Marvel/Netflix seriály - strašně málo děje na hrozně moc dílů, je to straaaaaaaaaaaaaaašně utahanéééééééééé. Nekonečné záplavy zbytečných dialogů neberou konce. Musel jsem se hodně ošívat, abych překonal prvních 8 dílů nudy a dočkal se konečně pořádného seriálu v dílech 9-13. Hodně to drží nad vodou skvělé výkony herců, kteří, i když už tu stejnou větu říkají po dvacáté, zní furt přesvědčivě. Úplně nejotravnější jsou nekonečné retro záběry Frankovy manželky a nekonečně blbé výstupy Microvy manželky. Naopak mě bavila celá nejednoznačná postava Billyho Russoa, včetně jeho představitele, něco takového v tomto universu hodně chybělo po odchodu Wilsona Fiska. Vidím to tak na 70 %, chtěl jsem dát 4 hvězdičky, ale finální zúčtování s padouchy mi přišlo příliš brutální, už přes čáru. Chápu, že Frank si to musel vychutnat, ale mnohem víc bych ocenil nějakou soubojovou choreografickou kreativitu, než jen tupé údery bez nápadu. Tak zůstanu na třech.(14.2.2018)

 • novoten
  *****

  1. série - 100% - Ještě pořád jsem zaskočený z toho, jak perfektně do sebe všechno zapadlo. Dostatečně bohatý scénář, který dokáže ospravedlnit, proč má Frankova cesta za pomstou víceméně repete, se kombinuje s parádním herectvím všech vedlejších postav, z nichž nejvíce vyčuhuje čím dál lepší Ben Barnes i neokoukaná Amber Rose Revah. Samostatnou kapitolou je potom Jon Bernthal, který se Punisherem asi narodil. Jeho ochota jít za ryzí fyzičnost a doslova se na obrazovce vyřvávat v emocionálně pravdivých scénách snad nemá obdoby. Tenhle chlapík zkrátka součástí Defenders být nemohl, protože by šel všechny nepřátele během první epizody roztrhat, i kdyby ho to mělo stát život.(3.1.2018)

 • - O roli Punishera měl zájem i Tom Hardy, ten byl ale nakonec obsazen do role Venoma. (Zek)

 • - Postava Punishera byla původně součástí seriálu Daredevil (od r. 2015), pro Punisherovu oblíbenost se však tvůrci nakonec rozhodli vytvořit pro něj vlastní seriál. (comicsJan)

 • - Postava Micra (Ebon Moss-Bachrach) byla zmíněna již dříve v jedné z epizod seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. (od r. 2013). (NiWi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace