Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

 • Ostré předměty (TV seriál) (2018)
  ****

  Seriál se zajímavým tématem a kvalitním obsazením, který doplácí na určitou nevyrovnanost. Od čtvrté epizody jsem se slušně bavil, abych byl ze sedmé a osmé téměř nadšený, o to víc mě mrzel nešťastný, pomalý a nudný rozjezd, který se rozkydl do 1.- 3. dílu. Jen hodnocení některých mých oblíbených uživatelů rozhodla o tom, že jsem u příběhu vydržel, naštěstí se ukázalo, že to bylo správné rozhodnutí, takže nakonec mohu říct, že jsem se dobře bavil a byl jsem za výdrž odměněn kvalitnějším dějem a dobře zvládnutou zápletkou. Pokud něco fungovalo od začátku až do konce, byla to intenzivní, tísnivá atmosféra.(11.11.2018)

 • Zmizet (E01) (epizoda) (2018)
  ***

  První epizoda ve mně zanechala rozporuplné pocity. Okamžitě mě chytila zajímavá atmosféra, téma příběhu i flashbacky, které mnohé vysvětlují, to, co mě ale zklamalo, bylo tempo. Děj prvního dílu byl zoufale líný, takže jsem měl čas myslet na spoustu jiných věcí, a to nemám u filmů a seriálů rád.(8.11.2018)

 • Špína (E02) (epizoda) (2018)
  ***

  Tři hvězdičky jsem udělil za opravdu zvláštní, tísnivou atmosféru a za zajímavý vztah mezi matkou a dcerou, jinak jsem se opět neměl nad čím radovat. Tempo příběhu zůstalo i nadále pomalé, takže by ho hladce porazil i závod šneků na sto metrů, o nějakém ději se nedá příliš mluvit, ale alespoň jsem si stihl promyslet, co dám letos komu k Vánocům.(9.11.2018)

 • Řešení (E03) (epizoda) (2018)
  ***

  Proti předchozím epizodám nedošlo k žádné změně k lepšímu ani k horšímu, ono vlastně nemělo kdy, protože se celou dobu vlastně nic nedělo. Seriál má zajímavé obsazení, dobře propracované postavy, chytlavé téma, kvalitní atmosféru, čili jasný pětihvězdičkový balíček. Problém je v tom, že bez děje jsou všechny vypočítané klady k ... ničemu, takže hlavní dojem, který si zatím z již viděného odnáším je ten, že seriál zasponzoroval výrobce destilátů.(9.11.2018)

 • Pach (E04) (epizoda) (2018)
  ****

  Nevím, jestli je to tím, že už si začínám na více než pomalé tempo zvykat, nebo jestli skutečně došlo ke změně, ale ze čtvrté epizody mám mnohem lepší pocit. Jeví se mi to tak, že se toho v tomto dílu odehrálo víc, než za všechny předchozí epizody dohromady.(9.11.2018)

 • Blíž (E05) (epizoda) (2018)
  ****

  Aha, tak přece v předchozí epizodě k tomu zlepšení došlo. Pátý díl mě už regulérně bavil, hlavně vztah mezi matkou a dcerou mě velice baví, ale tentokrát mě dostala i oslava Calhounova dne, tamní sešlost byla dokonalá. Jinak ale naprosto souhlasím s castorem a jeho názorem na počet dílů.(9.11.2018)

 • Třešeň (E06) (epizoda) (2018)
  ****

  Zajímavé, tři epizody byly nudné a nekonečně se táhly, další tři mě ale docela zaujaly, přestože příběh stále nikam nespěchá. Rozdíl jsem našel v tom, že dílům 1- 3 prostě chyběl děj, od čtvrté části se přece jen začaly věci hýbat (pomalu, ale přece) a já jsem se nečekaně přistihl u toho, že se bavím.(10.11.2018)

 • Pád (E07) (epizoda) (2018)
  *****

  Pátá epizoda pro mě byla tou první, která nabrala tempo. I když zůstala spousta scén s dlouhými i kratšími cestami autem, pořád se něco dělo, nebo řešilo a konečně jsem měl pocit, že se příběh dostává k podstatným záležitostem. Jsem zvědav, jak tvůrci všechno uzavřou a jak už jsem několikrát napsal, škoda prvních tří nudných dílů.(10.11.2018)

 • Milk (E08) (epizoda) (2018)
  *****

  Závěrečná epizoda mě nezklamala, i když jsem podobný vývoj po předchozím dílu očekával. Zaujalo mě, jak se najednou z příběhu s líným dějem stal strhující psychothriller, který mě opravdu bavil. Jen bych fakt rád věděl, kdo vlastně trhal ty zuby, ona je to opravdu fuška.(11.11.2018)