Reklama

Reklama

Medicejové - Vládci Florencie (2016) (série)


Zjevení Páně (S01E08)

(epizoda)

Obsahy(1)

Kvůli zvěstem o Cosimově účasti v Albizziho vraždě papež přenese církevní bankovnictví k Pazzimu. Cosimo míří do Říma s penězi na zaplacení armády, aby znovu získala Řím pro papeže. Marco pomáhá Lorenzovi dopadnout Pazziho úkladného vraha a zmocní se dopisu, který dokazuje Pazziho spoluvinu. Pazziho lidé Lorenza zabijí a vraha osvobodí, ale Cosimo předá dopis papeži a Medicejům se církevní bankovnictví vrátí. Maddelena je s Cosimem těhotná a Contessina rozhodne, že Cosimo levobočka uzná a bude ho vychovávat. Ugo zavraždil Giovanniho, protože mu nařídil odvézt Rosu na smrt. (Filmbox)

(více)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi jsem tvůrcům až příliš věřil, když jsem se těšil na pořádný závěr sezóny. Ani tentokrát se nadšení nekonalo. Měl jsem pocit, že tvůrcům pozdě došlo, že se už vlastně jedná o finální epizodu, a za každou cenu se snažili ukončit všechny dějové linie. ()

Majrek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mně naopak obrovské nadšení - v závěru mi doslova běhal mráz po zádech - například poslední rozhovor mezi Cosimem a papežem byl takřka bezchybný - takže až na několik stěží uvěřitelných situací (jako například příliš sebevědomé entreé Pazziho hned v úvodu kapitoly) to bylo vskutku bouřlivé finále, které důstojně uzavřelo první sérii. ()

Reklama

Reklama