Jak se říká, v jednoduchosti je krása ... A tady se to přesně potvrzuje. Tenhle film mě moc mile překvapil. Čekala jsem, že mě bude bavit, ale ne až tak moc. Nepřináší dějově sice nic nového, ale na český film je to hodně povedený. Herci k sobě krásně ladili. Petra Hřebíčková v hlavní roli byla super. Víc takových českých filmů, na které se dá koukat i několikrát. 85%.(17.2.2017)

Zábavné a milé od začátku až do konce, vesnické prostředí mi bylo jakožto hrdé vesničance velmi sympatické a nemůžu nezmínit skvělé obsazení - Ondřej Vetchý se svým roztomilým dobráckým kukučem opět nezklamal! Po dlouhé době komedie podle mého gusta :)(22.10.2016)

Skvělá zábava a oddychový film v duchu co se škádlívá to se rádo mívá. Se skvělým hereckým obsazením v čele s Miroslavem Táborským.(23.10.2016)

jako coze ? tu zapletku s krimimalem jsem nepobral.(9.11.2016)

Ve stylu americko-romantické komedie v českém podání, proč ne - 75 % určitě.(13.11.2016)

Sice moc nevěřím, že je v reálu možné všechny tyhle útrapy přestát s dokonalým make-upem a neuvadajícím úsměvem na tváři jako hlavní aktérka Eliška, ale faktem je, že se na to neuvěřitelně dobře dívalo. Bavilo to a povzbuzovalo, že žádný životní průšvih není tak velký, aby se nedal zvládnout. Petra Hřebíčková je neuvěřitelná sympaťačka a Ondřej Vetchý nestárne, nýbrž zraje jako víno.(16.11.2016)

Ono to vlastně není nic revolučního, má to jisté nedostatky, má to jisté trhliny, třeba jsem asi ne zrovna úplně pochopil tu zápletku (nebo smysl, důvod či záměr?) toho, že postava O. Vetchého si hraje na mrtvého...kvůli tomu, že seděl? Zabil manželku nebo ne? Nikdy neučící učitelka na místě učitelky? Ale co už, to je jedno. Ve výsledku je to taková milá česká komedie, která je sice místy hlavně v chování postav trochu naivní, o nějakých excelentních výkonech především vedlejších postav se moc mluvit nedá, ale ono to vlastně na vsích do jisté míry tak i dneska chodí. Zato Petra Hřebíčková i Ondřej Vetchý si to docela užili:). Za mně příjemná podívaná, nakonec tam ty čtyři dám.(12.12.2016)

Velmi milý, naivní a příjemný snímek, který sice dělá z vesnice buranov první kategorie, ale ono to bohužel tak mnohdy je. Na stranu druhou poukazuje na plytkost velkosvětského pozlátka, byť jen v náznaku, takřka nevyřčeně. Výborné obsazení, humor a excelující Táborský jsou už jen onou pověstnou třešničkou na dortu. Skvělá filmová jednohubka, která má úroveň a mne rozhodně pobavila. Dávám 90%.(16.2.2017)

Na Bezva ženskou mě nalákal trailer v kině a to tak, až se skoro až dá říct, že jsem se na film těšil. Na snímek z ČR, já!, takový domácí ignorant... i když se teď trošku snažím jít do sebe:) První dobrá zpráva - trailer nebyl sběrem toho nejlepšího (jak už to tak někdy bývá) a má tedy smysl viděti více. Druhá dobrá zpráva - první třetina až polovina je svižná, přímočará a vtipná. Třetí dobrá zpráva - na Petru se příjemně dívá, ať už si o jejím herectví myslí kdo chce co chce. Vetchý a Táborský bez problémů, ostatní ani není třeba řešit, neboť v porovnání s touto trojicí mají minimum prostoru. Jenže s postupem času se zdánlivě dobře promazaný stroj začne zadrhávat a ke konci...:( Škoda (mluvit). Hudba - střídavě oblačno až zataženo. Humor - místy opravdu hodně dobrý, nepamatuju se, že bych se tak u tuzemského filmu nasmál. Ovšem místy také... řeknu to takto - když Izer s Dobrodinským v první polovině 90. let dělali svoji audio Policejní akademii, která byla de facto sbírkou mezi lidmi kolujících vtipů, bylo to fajn, protože "neexistoval" Internet. Dnes by scénáristé mohli mít už tolik soudnosti, aby ve filmu používali pouze humor svůj, originální... Své celkové hodnocení nakonec vidím na slabé tři hvězdičky. Dvě je mi líto dát, i když nebýt hezkého rozjezdu... za poslední třetinu bych neváhal. Opakování leda tak za několik let s nějakou bezva ženskou na krku, která film neviděla:)(16.2.2017)

• Andy.M

Ehm! Ta vesnice je asi něco jako fiktivní "Stars Hollow", kde by teda asi chtěl žít každý. Barevná, sluncem zalitá víska, plná upravených hezkých lidí, kteří jsou k sobě milí. Kromě toho, že je Hřebíčková nalíčená, i když zrovna vstane z postele, aby vykonala ranní potřebu, je taky součástí neskutečně tupého scénáře, kde to ani Vetchý nezachrání! Filmové finále, kdy se Hřebíčková rozhodne romanticky se zahrabat s místním hrobníkem "forever" by nežral ani hladovějící africký hošík.(17.2.2017)

• klukluka

Pokud jednou náhodou zjistím, že by se mi mohly líbit kozy Ondřeje Vetchýho, tak si to pustím znovu a třeba tomu pak nadělím i víc. P.S.: Zavraždil ten hrobník tu svoji první paní? Asi jo, ne, to prostě máme brát jako holej fakt..? Fujky, fujky, to je ale vošklivý.(17.2.2017)

Nechci říct,že je to naprosto úplně zbytečný film,on jím je,ale díky Táborskýmu tohle dokážu odpustit,protože tahle postava se vážně povedla.Vlastně to celé stojí na hercích,protože náměť je vcelku blbej a zachraňuje to měrou vrchovatou dobře napsané dialogy s takovým svým humorem,který možná nesedne všem,ale já se párkrát pousmál.Cílovka sice nejsem,ale je to taková pohodová rodinná záležitost,která nepřekvapí,ale zvláštní chemie mezi Eliškou a Božíčkem to zachraňuje.(19.2.2017)

• kslaww

Komedie vypadala zajímavě a lákadlo pro mě byl i Ondra Vetchý ALE!...film je od začátku až moc předvídaví a vtipy na mě nezabírali...čekal jsem více.(20.2.2017)

Velmi příjemná česká komedie. Česká rád zdůrazním, protože jsem rád, že se nám mimo ty Kameňáky a vřesáky povede udělat i něco normálního, usměvavého, bez trapného a vůlgárního humoru. Ideální film na pohodový večer u vína s příjemnou Hřebíčkovou a jako vždy skvělým Ondřejem Vetchým.(22.2.2017)

Na začátku jsem myslela, že koukám na další Troškův film. Chtělo to být hrozně vtipný, ale nějak jsem se nesmála. Pak jsem si zvykla a byla z toho taková oddychovka na jedno zkouknutí. Vetchý je na tom nejlepší.(25.2.2017)

Film, který přesně pasuje k nedělnímu odpoledni, bábovce a kávičce. Má to své mouchy, především v reálnosti celého příběhu, ale co už, však je to film. Mně se to líbilo, nenáročné, občasně vtipné, pozitivní. 3*(5.3.2017)

• mirkath1

Taky nejsem z toho filmu nějak odvázaná :( Dokoukala jsem to jen kvůli Vetchému, kterého můžu vždycky, ale kvalit Ženy v pokušení nebo Líbáš jako bůh to zdaleka nedosahuje(14.3.2017)

Byla to bezva oddychovka-až ten konec to trochu pokazil. Zasmála jsem se ,pohodový starosta- Miroslav Táborský -dodal filmu šmrnc.Byl prostě jednička.(19.3.2017)

Děkuji za komedii s atmosférou bez „kopání do zadku“ či jiných partií. To že mě bavila od začátku do konce má dva póly. První je ten, že je vystavěna jako pohádka a perfektně v jejím řádu funguje. Ten druhý pól je skvělý výběr herců, na kterých je vidět, že si to užívají. Veškeré ty archetypy se chovají přirozeně a jen jemně karikují vesnický život. Přesně v mezích pohádky. České vesnické pohádky. V dánských vesnicích nic takového neuvidíte... Jo - a supr muzika.(5.4.2017)

Bravo! Tenhle film má šťávu a říz, opravdu skvělý český počin s úžasným hereckým obsazením. Získal si mě na první dobrou. Petra Hřebíčková je krásná žena a hlavní role ji vyloženě sedla, stejně tak milý Ondřej Vetchý, spolu s Miroslavem Táborským. Takové filmy jsou třeba, pro odreagování se od těžkostí a stresů, pro dobrou náladu a odpočinek. Tleskám všem, kdo se podíleli na tomto filmu, je fakt bezva. Vřele doporučuji!(9.4.2017)

75%(10.4.2017)

1 7 9 10 11 12 13 14 15 18 23