Jak se říká, v jednoduchosti je krása ... A tady se to přesně potvrzuje. Tenhle film mě moc mile překvapil. Čekala jsem, že mě bude bavit, ale ne až tak moc. Nepřináší dějově sice nic nového, ale na český film je to hodně povedený. Herci k sobě krásně ladili. Petra Hřebíčková v hlavní roli byla super. Víc takových českých filmů, na které se dá koukat i několikrát. 85%.(17.2.2017)

• Andy.M

Ehm! Ta vesnice je asi něco jako fiktivní "Stars Hollow", kde by teda asi chtěl žít každý. Barevná, sluncem zalitá víska, plná upravených hezkých lidí, kteří jsou k sobě milí. Kromě toho, že je Hřebíčková nalíčená, i když zrovna vstane z postele, aby vykonala ranní potřebu, je taky součástí neskutečně tupého scénáře, kde to ani Vetchý nezachrání! Filmové finále, kdy se Hřebíčková rozhodne romanticky se zahrabat s místním hrobníkem "forever" by nežral ani hladovějící africký hošík.(17.2.2017)

Začátek filmu, špičkování mezi hlavními představiteli, kdy chtěl hrobník učitelku ze společného bydlení vyprovodit byl na jedničku, to jsem se fakt zasmála. Potom se film zvrhl na pohádku z červené knihovny od Rosamundy, což korunoval i samotný "honičkový" závěr spolu s růžovoučkým lavičkovým zakončením. Vesnice jako z pohádky od Andersena, šílený Táborský a Postránecký, ze kterých by mohli vykouzlit docela malebné postavičky, ale proč, když z nich můžeme udělat hňupy nebo... nemastňáky neslaňáky o ženských vedlejších postavách radši ani nemluvím. Vedlejší linka s rodinou mě taky nenadchla, protože Ruml pro mě nebyl jako táta od rodiny vůbec uvěřitelný a jeho usměvavá ženuška byla, jako by utekla z léčebny na paloučku v lese. Jsem to zlá :-) ale nemyslím to zas až tak zle. Fakt. Za mě docela zklamání a viděla bych film spíš v modrých číslech, než v červených (momentálně 72%).(18.2.2017)

Nechci říct,že je to naprosto úplně zbytečný film,on jím je,ale díky Táborskýmu tohle dokážu odpustit,protože tahle postava se vážně povedla.Vlastně to celé stojí na hercích,protože náměť je vcelku blbej a zachraňuje to měrou vrchovatou dobře napsané dialogy s takovým svým humorem,který možná nesedne všem,ale já se párkrát pousmál.Cílovka sice nejsem,ale je to taková pohodová rodinná záležitost,která nepřekvapí,ale zvláštní chemie mezi Eliškou a Božíčkem to zachraňuje.(19.2.2017)

• kslaww

Komedie vypadala zajímavě a lákadlo pro mě byl i Ondra Vetchý ALE!...film je od začátku až moc předvídaví a vtipy na mě nezabírali...čekal jsem více.(20.2.2017)

Velmi příjemná česká komedie. Česká rád zdůrazním, protože jsem rád, že se nám mimo ty Kameňáky a vřesáky povede udělat i něco normálního, usměvavého, bez trapného a vůlgárního humoru. Ideální film na pohodový večer u vína s příjemnou Hřebíčkovou a jako vždy skvělým Ondřejem Vetchým.(22.2.2017)

Jedna z lepších českých komedií. Skoro za čtyři.(24.2.2017)

Na začátku jsem myslela, že koukám na další Troškův film. Chtělo to být hrozně vtipný, ale nějak jsem se nesmála. Pak jsem si zvykla a byla z toho taková oddychovka na jedno zkouknutí. Vetchý je na tom nejlepší.(25.2.2017)

Film, který přesně pasuje k nedělnímu odpoledni, bábovce a kávičce. Má to své mouchy, především v reálnosti celého příběhu, ale co už, však je to film. Mně se to líbilo, nenáročné, občasně vtipné, pozitivní. 3*(5.3.2017)

• mirkath1

Taky nejsem z toho filmu nějak odvázaná :( Dokoukala jsem to jen kvůli Vetchému, kterého můžu vždycky, ale kvalit Ženy v pokušení nebo Líbáš jako bůh to zdaleka nedosahuje(14.3.2017)

Byla to bezva oddychovka-až ten konec to trochu pokazil. Zasmála jsem se ,pohodový starosta- Miroslav Táborský -dodal filmu šmrnc.Byl prostě jednička.(19.3.2017)

Děkuji za komedii s atmosférou bez „kopání do zadku“ či jiných partií. To že mě bavila od začátku do konce má dva póly. První je ten, že je vystavěna jako pohádka a perfektně v jejím řádu funguje. Ten druhý pól je skvělý výběr herců, na kterých je vidět, že si to užívají. Veškeré ty archetypy se chovají přirozeně a jen jemně karikují vesnický život. Přesně v mezích pohádky. České vesnické pohádky. V dánských vesnicích nic takového neuvidíte... Jo - a supr muzika.(5.4.2017)

Bravo! Tenhle film má šťávu a říz, opravdu skvělý český počin s úžasným hereckým obsazením. Získal si mě na první dobrou. Petra Hřebíčková je krásná žena a hlavní role ji vyloženě sedla, stejně tak milý Ondřej Vetchý, spolu s Miroslavem Táborským. Takové filmy jsou třeba, pro odreagování se od těžkostí a stresů, pro dobrou náladu a odpočinek. Tleskám všem, kdo se podíleli na tomto filmu, je fakt bezva. Vřele doporučuji!(9.4.2017)

75%(10.4.2017)

• Arsenal83

Komédia na spôsob dedinskej zábavy. Nie príliš inteligentnej a málo humornej. Úroveň natočenia pripomína chvíľami Trošku. Minimalistické, často stupídne. Hřebíčková v nie v najlepšej forme, Vetchý priemerný, ostatní nestoja za zmienku.(2.5.2017)

Opravdu povedená milá romantická oddechovka.(25.5.2017)

Občas jsem měla pocit, že sleduju americký film, ale tady to nebylo na škodu, spíš naopak. Jinak velmi milé překvapení, škoda, že se u nás v současnosti netočí víc takových komedií. 8/10(21.6.2017)

Ondřej Vetchý má bezva ženskou na brku a světe div se, nebyl jsem nasranej a ani mi nebylo trapně, dokonce jsem se chvílema přiblble usmíval. Ponechám bokem, že zápletka a děj jsou totálně mimo, absolutně neukotvené v realitě, bez jakéhokoliv smysluplného vývoje a budu se radovat, že jde u nás natočit film, jehož alespoň dílčí části a žánrové atributy fungují. Dokonce taková věc jako je sbližující montáž funguje příjemně a počesku variuje stokrát viděné, aniž by to působila těžkopádně. Tvůrčímu týmu všechno usnadňuje výborně nacastovaný duo Vetchý-Hřebíčková (asi dva nejsympatičtější herci současnosti u nás), i když Ondra hraje pořád Ondru... Chvilkama je to uspěchaný, zkratkovitý, ale díky tomu je stopáž únosná a jestli to je debut, tak pecka. Čtyři jsou moc, ale když si vzpomenu na Teorii tygra, Troškoviny a jim podobná zvěrstva, nemůžu jinak.(4.7.2017)

Veľmi príjemné pozeranie na nedeľný večer. Bavil som sa a aspoň na hodinku a pol som zabudol, že ráno skoro vstávam a odchádzam do práce. To sa len tak niečomu nepodarí, aby ma vytrhol z myšlienok na peklo pracovného týždňa :D(24.7.2017)

No dobrá, hodnotím s odstupem. Trefili se mi do nálady, rozhodně tam bylo dost kumštu. A to se počítá. Některé scény byly takový, jako makový.(14.9.2017)

Až prekvapivo pozerateľné. A Vetchý skvelý výkon, dal svojej role presne to, čo si žiadala.(11.12.2017)

1 6 9 10 11 12 13 14 15 17 22