Jak se říká, v jednoduchosti je krása ... A tady se to přesně potvrzuje. Tenhle film mě moc mile překvapil. Čekala jsem, že mě bude bavit, ale ne až tak moc. Nepřináší dějově sice nic nového, ale na český film je to hodně povedený. Herci k sobě krásně ladili. Petra Hřebíčková v hlavní roli byla super. Víc takových českých filmů, na které se dá koukat i několikrát. 85%.(17.2.2017)

Romantická česká komedie - super.(18.4.2017)

• benedikt28

Všechna klišé hezky česky pohromadě, ach jo... :-(((21.4.2017)

Vcelku pohodový film s nenáročnou zápletkou, která se v podstatě vyvíjí směrem, který si po oddechu dychtící divák přeje (nijak tím nevyzrazuji nečekané rozuzlení či překvapivý obrat v ději - žádný není, ale ani to nevadí). Proč film stojí za shlédnutí, jsou především sympatické herecké výkony trojice hlavních protagonistů.(22.4.2017)

• KcarlosK

Nebýt Vetchého a jeho suprového rýpání, bylo by to o ničem. Vlastně je to blbost i přesto. Při takové koncentraci pěkných hereček mohla alespoň jedna něco ukázat. Takhle na to do týdne zapomenu.(28.4.2017)

Pěkný průměr a pár dobrých hlášek.(30.4.2017)

Kooonečně,po tolika "idiotysmech" co se po několik let točily,pohodový Český snímek...Nenáročná odpočinková komedie,natočená v krásném domácím prostředí,v úžasném světle.Petře Hřebíčkové to velice sluší,září celým filmem,humor na decentní úrovni.A O.Vetchý-bez komentáře,zkrátka "pan herec"...Netvrdím že je film na Oscara,ale potěší,zahřeje a dopřeje necelé dvě hodiny klidu a pohody!Díky!!!(1.5.2017)

velmi příjemné a dobře zahrané, i když klišé a často se špatnou hudbou ♣(1.5.2017)

Zvažoval jsem mezi 2-3 *, nakonec dávám 3, i když místy mi přišly situace hodně trapné a nevyřešené ("béčkové"). Svůj podíl na přidání má i herecký výkon Vetchého, kterého jsem v téhle poloze viděl prvně a překvapil mě jako muskuluidní dobro-záporák. :)(5.5.2017)

Natočit takovýhle film je dneska už uměním, ale je fajn, že to ještě někdo umí. Je to klasická česká letní komedie, s nenásilným humorem. Ta vesnice je možná trochu zidealizovaná, ale jinak vystižená přesně. Každý se stará o každého. O. Vetchý a M. Táborský ty vesnické burany zahráli přesně. Nejlepší byl, ale ten humor, který z něj uděl bezvadný odpočinkový film, který si rozhodně pustím vicekrát.(7.5.2017)

Očekával jsem mnohem větší škvár, klasický tuctový český film bez nápadu, ale nakonec jsem byl docela mile překvapen. i kvůli Vetchému 3,5*(5.6.2017)

U komedie se má člověk bavit a já se bavil. Letní komedie, která se mi líbila. Jistě, je tam spousta naivity a spousta vykreslení "Vidlákova", jak si to asi každý zatvrzelý měšťan představuje, ale všechno to spolu funguje opravdu dobře. Vtípky a dvojsmysly fungují jak mají a člověk se s chutí zasměje. Jen jsem tu jiskru a to zapálení do sebe hlavním hrdinům moc nevěřil stejně tak jako některým jiným hercům (ano - doktorka vs. sestra). Asi mezi nimi nebyla ta správná chemie. Nicméně herecké výkony na český film v lepší kvalitě. Shrnuto, podtrženo - příjemný český film k večerní pohodě, který je máožné viděti i vícekrát a neurazí.(17.6.2017)

Česká komedie? Nebo Romantický? Nevim. Ale je to jedno z nejslastnějších českých polaskání za poslední miliardu let. Pohádka pro dospělý diváky. Paráda. A hlavně je to paráda bez zbytečných Troškovských píčovin.(17.6.2017)

Dobrá odpočinková česká komedie(14.7.2017)

Lehce nereálné, děj je dost uspěchaný, určitě by šlo zpracovat o něco lépe, ale jinak docela pohoda. Dobře herecky obsazeno.(23.7.2017)

Super pokoukáníčko při romantickém večeru. Chtěl jsem nějaký český aktuální film s romanticko-humornou tématikou a tenhle nezklamal. Příběh pražandy, která se na vesnici octne a snaží se získat srdce hrobníka není nikterak originální, ale gegů, vtipných momentů a hezkých úsměvů Petry Hřebíčkové je tady tolik, že Vás to chytne za srdíčko. Perličkou je, že pálení čarodějnic, sklizené obilí a srpnové vedro nějak mojí ženě nešlo dohromady. My ignoranti si něčeho takového ani nevšimneme :-)(6.8.2017)

Příjemné pokoukání a typ filmu, co se dá vidět znovu, když už není co si pustit.(29.8.2017)

• lulinak

sorry asi uz jsem starej, ale neco tak prazdnyho umele nafukovanyho na hodinu a pul jsem dlouho nevidel, za me na urovni super serialu Ulice a podobnych, kdyz uz to nekdo bude mermomoci chtit absolvovat, tak jen kvuli Ondrovi, ten v prvni polovine exceluje.(7.10.2017)

Lehce nadprůměrná romantická-komedie s fajn Vetchým a Hřebíčkovou.To potěší na ty české poměry,že?(13.10.2017)

Docela to šlo. V záplavě nesmyslů typu "(kdokoliv) v pokušení" a jiných rádoby romantických slátanin tohle nebylo až tak špatné. Samozřejmě, jako každý (český) film si ani tenhle neodpustí občasná klišé a trapnosti. Nebo místy prkenný (což me u něj překvapilo) výkon pana Vetchého, kterého mám jindy celkem v oblibě. Ale na víc než průměr to není. Přičemž myslím průměr celkově. V malém českém, hodně bahnitém, rybníčku je to spíš nadprůměr.(16.10.2017)

Velmi príjemná romantická komédia s mojim obľúbeným Ondřejom Vetchým. Hoci nemám príliš v obľube čierny humor, tu mi vôbec neprekážal, naopak veľmi som sa nasmiala. Film si určite rada opäť pozriem.(5.11.2017)