Jak se říká, v jednoduchosti je krása ... A tady se to přesně potvrzuje. Tenhle film mě moc mile překvapil. Čekala jsem, že mě bude bavit, ale ne až tak moc. Nepřináší dějově sice nic nového, ale na český film je to hodně povedený. Herci k sobě krásně ladili. Petra Hřebíčková v hlavní roli byla super. Víc takových českých filmů, na které se dá koukat i několikrát. 85%.(17.2.2017)

velmi příjemné a dobře zahrané, i když klišé a často se špatnou hudbou ♣(1.5.2017)

Zvažoval jsem mezi 2-3 *, nakonec dávám 3, i když místy mi přišly situace hodně trapné a nevyřešené ("béčkové"). Svůj podíl na přidání má i herecký výkon Vetchého, kterého jsem v téhle poloze viděl prvně a překvapil mě jako muskuluidní dobro-záporák. :)(5.5.2017)

Natočit takovýhle film je dneska už uměním, ale je fajn, že to ještě někdo umí. Je to klasická česká letní komedie, s nenásilným humorem. Ta vesnice je možná trochu zidealizovaná, ale jinak vystižená přesně. Každý se stará o každého. O. Vetchý a M. Táborský ty vesnické burany zahráli přesně. Nejlepší byl, ale ten humor, který z něj uděl bezvadný odpočinkový film, který si rozhodně pustím vicekrát.(7.5.2017)

dovoz z planety *pozitivní sluníčko*(9.5.2017)

Očekával jsem mnohem větší škvár, klasický tuctový český film bez nápadu, ale nakonec jsem byl docela mile překvapen. i kvůli Vetchému 3,5*(5.6.2017)

U komedie se má člověk bavit a já se bavil. Letní komedie, která se mi líbila. Jistě, je tam spousta naivity a spousta vykreslení "Vidlákova", jak si to asi každý zatvrzelý měšťan představuje, ale všechno to spolu funguje opravdu dobře. Vtípky a dvojsmysly fungují jak mají a člověk se s chutí zasměje. Jen jsem tu jiskru a to zapálení do sebe hlavním hrdinům moc nevěřil stejně tak jako některým jiným hercům (ano - doktorka vs. sestra). Asi mezi nimi nebyla ta správná chemie. Nicméně herecké výkony na český film v lepší kvalitě. Shrnuto, podtrženo - příjemný český film k večerní pohodě, který je máožné viděti i vícekrát a neurazí.(17.6.2017)

Česká komedie? Nebo Romantický? Nevim. Ale je to jedno z nejslastnějších českých polaskání za poslední miliardu let. Pohádka pro dospělý diváky. Paráda. A hlavně je to paráda bez zbytečných Troškovských píčovin.(17.6.2017)

Dobrá odpočinková česká komedie(14.7.2017)

Lehce nereálné, děj je dost uspěchaný, určitě by šlo zpracovat o něco lépe, ale jinak docela pohoda. Dobře herecky obsazeno.(23.7.2017)

Super pokoukáníčko při romantickém večeru. Chtěl jsem nějaký český aktuální film s romanticko-humornou tématikou a tenhle nezklamal. Příběh pražandy, která se na vesnici octne a snaží se získat srdce hrobníka není nikterak originální, ale gegů, vtipných momentů a hezkých úsměvů Petry Hřebíčkové je tady tolik, že Vás to chytne za srdíčko. Perličkou je, že pálení čarodějnic, sklizené obilí a srpnové vedro nějak mojí ženě nešlo dohromady. My ignoranti si něčeho takového ani nevšimneme :-)(6.8.2017)

Příjemné pokoukání a typ filmu, co se dá vidět znovu, když už není co si pustit.(29.8.2017)

• lulinak

sorry asi uz jsem starej, ale neco tak prazdnyho umele nafukovanyho na hodinu a pul jsem dlouho nevidel, za me na urovni super serialu Ulice a podobnych, kdyz uz to nekdo bude mermomoci chtit absolvovat, tak jen kvuli Ondrovi, ten v prvni polovine exceluje.(7.10.2017)

Lehce nadprůměrná romantická-komedie s fajn Vetchým a Hřebíčkovou.To potěší na ty české poměry,že?(13.10.2017)

"Všichni občané s kozama ať se hlásí na obecním úřadě!!!" A Ondřej Vetchý je bůh, miluju ho...(14.10.2017)

Docela to šlo. V záplavě nesmyslů typu "(kdokoliv) v pokušení" a jiných rádoby romantických slátanin tohle nebylo až tak špatné. Samozřejmě, jako každý (český) film si ani tenhle neodpustí občasná klišé a trapnosti. Nebo místy prkenný (což me u něj překvapilo) výkon pana Vetchého, kterého mám jindy celkem v oblibě. Ale na víc než průměr to není. Přičemž myslím průměr celkově. V malém českém, hodně bahnitém, rybníčku je to spíš nadprůměr.(16.10.2017)

Velmi príjemná romantická komédia s mojim obľúbeným Ondřejom Vetchým. Hoci nemám príliš v obľube čierny humor, tu mi vôbec neprekážal, naopak veľmi som sa nasmiala. Film si určite rada opäť pozriem.(5.11.2017)

Měla jsem obavy, co se z toho vyklube, ale docela to bylo vtipné, děj sice snadno předvídatelný, ale Vetchý výborný a Hřebíčková také nezklamala.(1.12.2017)

• jjjerry

Vetchý hraje skvěle. Škoda Táborského, ta jeho role by spíše seděla do Kameňáku. Škoda, jak to sklouzává k trapným předvídatelným jednoduchým vtipům. Jinak to mohl být slušný film.(10.12.2017)

• Prezdivenka

Sluncem zalité, idylické a krásné prostředí jako v každé naší vesnici....:)))) Naprosto předvídatelné, někdy až trapné vtipy a mermomocí srandovní situace (díra ve zdi u tabule, školní inspektor..). Neříkám, že jsem se ani jednou neusmála, ovšem snad ani jednou nezasmála. I přesto, že mám většinu osazenstva ráda, je to pro mě jen taková proletněná slabší "pohodovka" :)(13.1.2018)

1 6 12 17 19 20 21 22 následující >>