Bezva komedie na krku. První půlka se dá v pohodě vydržet, druhá už jen s jistou dávkou sebezapření. Docela pobavilo, ale podruhé to asi vidět nemusím, to je asi tak všechno, co bych k tomu dodal...(10.4.2017)

Mile me prekvapilo, ze z tohoto ranku ceskych novodobych komedii je to urcite nadprumer.(16.4.2017)

České komédie aktívne vyhľadávam, ibaže toto bol sladký a veľmi predvídateľný príbeh, ktorým sa síce dá zabiť večer, ale nijako neohúri. Priemer, párkrát som sa zasmiala, takže nebudem krutá, 3 hviezdy.(17.4.2017)

Romantická česká komedie - super.(18.4.2017)

• benedikt28

Všechna klišé hezky česky pohromadě, ach jo... :-(((21.4.2017)

Vcelku pohodový film s nenáročnou zápletkou, která se v podstatě vyvíjí směrem, který si po oddechu dychtící divák přeje (nijak tím nevyzrazuji nečekané rozuzlení či překvapivý obrat v ději - žádný není, ale ani to nevadí). Proč film stojí za shlédnutí, jsou především sympatické herecké výkony trojice hlavních protagonistů.(22.4.2017)

• KcarlosK

Nebýt Vetchého a jeho suprového rýpání, bylo by to o ničem. Vlastně je to blbost i přesto. Při takové koncentraci pěkných hereček mohla alespoň jedna něco ukázat. Takhle na to do týdne zapomenu.(28.4.2017)

Pěkný průměr a pár dobrých hlášek.(30.4.2017)

Kooonečně,po tolika "idiotysmech" co se po několik let točily,pohodový Český snímek...Nenáročná odpočinková komedie,natočená v krásném domácím prostředí,v úžasném světle.Petře Hřebíčkové to velice sluší,září celým filmem,humor na decentní úrovni.A O.Vetchý-bez komentáře,zkrátka "pan herec"...Netvrdím že je film na Oscara,ale potěší,zahřeje a dopřeje necelé dvě hodiny klidu a pohody!Díky!!!(1.5.2017)

velmi příjemné a dobře zahrané, i když klišé a často se špatnou hudbou ♣(1.5.2017)

Zvažoval jsem mezi 2-3 *, nakonec dávám 3, i když místy mi přišly situace hodně trapné a nevyřešené ("béčkové"). Svůj podíl na přidání má i herecký výkon Vetchého, kterého jsem v téhle poloze viděl prvně a překvapil mě jako muskuluidní dobro-záporák. :)(5.5.2017)

Natočit takovýhle film je dneska už uměním, ale je fajn, že to ještě někdo umí. Je to klasická česká letní komedie, s nenásilným humorem. Ta vesnice je možná trochu zidealizovaná, ale jinak vystižená přesně. Každý se stará o každého. O. Vetchý a M. Táborský ty vesnické burany zahráli přesně. Nejlepší byl, ale ten humor, který z něj uděl bezvadný odpočinkový film, který si rozhodně pustím vicekrát.(7.5.2017)

• janar

Nevycházím z údivu nad 67%, to jsem ráda, že jsem se sem podívala až po zhlédnutí, jinak bych měla daleko větší očekávání, protože 67% není málo. Na film se dalo dívat, byl barevný, celkem veselý, samá kytka-byť hlavně hřbitovní-hezká vesnička s asi 15. obyvateli a pár dětmi,potrhlý starosta , zlý pan doktor, krásná paní učitelka a grobián. Od asi 10.minuty jeden ví, jak to dopadne. Asi jsou Troškovy filmy tak hrozné-nevím, neviděla jsem-že toto všem připadá milé. Vydržela jsem až do konce jen proto, že jsem čekala nějaký fór. 2 hvězdy jsou až moc-kdo jste neviděli, tak až bude hnusně, pršet,padat kroupy a ani vám nebude nejlíp, tak asi jo, jinak běžte raději na mejdan.Ale má pravdu "golfista" že mi nebylo trapně, to fakt ne.(8.5.2017)

Od českých komedií zpravidla moc neočekávám, abych nebyl zklamaný a stejně tak tomu bylo v tomto případě. Šanci jsem filmu dal hlavně kvůli hereckému obsazení, které tak trochu slibovalo, že to nebude žádný propadák. Nakonec jsem byl tedy ještě potěšený po shlédnutí filmu. Je to taková pohodová komedie na odreagování, která nenadchne, ale ani neurazí. Párkrát se člověk upřímně zasměje a hlavně bych vyzdvihl lokalitu, v které se film natáčel, protože ta krajina je až dechberoucí a jakožto obyvatel malé vísky je mi prostředí filmu dost blízké a sympatické. Není to tedy nic světoborného, ale rozhodně to není film k zahození.(11.5.2017)

Očekával jsem mnohem větší škvár, klasický tuctový český film bez nápadu, ale nakonec jsem byl docela mile překvapen. i kvůli Vetchému 3,5*(5.6.2017)

U komedie se má člověk bavit a já se bavil. Letní komedie, která se mi líbila. Jistě, je tam spousta naivity a spousta vykreslení "Vidlákova", jak si to asi každý zatvrzelý měšťan představuje, ale všechno to spolu funguje opravdu dobře. Vtípky a dvojsmysly fungují jak mají a člověk se s chutí zasměje. Jen jsem tu jiskru a to zapálení do sebe hlavním hrdinům moc nevěřil stejně tak jako některým jiným hercům (ano - doktorka vs. sestra). Asi mezi nimi nebyla ta správná chemie. Nicméně herecké výkony na český film v lepší kvalitě. Shrnuto, podtrženo - příjemný český film k večerní pohodě, který je máožné viděti i vícekrát a neurazí.(17.6.2017)

Česká komedie? Nebo Romantický? Nevim. Ale je to jedno z nejslastnějších českých polaskání za poslední miliardu let. Pohádka pro dospělý diváky. Paráda. A hlavně je to paráda bez zbytečných Troškovských píčovin.(17.6.2017)

Dobrá odpočinková česká komedie(14.7.2017)

Lehce nereálné, děj je dost uspěchaný, určitě by šlo zpracovat o něco lépe, ale jinak docela pohoda. Dobře herecky obsazeno.(23.7.2017)

Super pokoukáníčko při romantickém večeru. Chtěl jsem nějaký český aktuální film s romanticko-humornou tématikou a tenhle nezklamal. Příběh pražandy, která se na vesnici octne a snaží se získat srdce hrobníka není nikterak originální, ale gegů, vtipných momentů a hezkých úsměvů Petry Hřebíčkové je tady tolik, že Vás to chytne za srdíčko. Perličkou je, že pálení čarodějnic, sklizené obilí a srpnové vedro nějak mojí ženě nešlo dohromady. My ignoranti si něčeho takového ani nevšimneme :-)(6.8.2017)

1 7 13 18 20 21 22 23 24