Docela to šlo. V záplavě nesmyslů typu "(kdokoliv) v pokušení" a jiných rádoby romantických slátanin tohle nebylo až tak špatné. Samozřejmě, jako každý (český) film si ani tenhle neodpustí občasná klišé a trapnosti. Nebo místy prkenný (což me u něj překvapilo) výkon pana Vetchého, kterého mám jindy celkem v oblibě. Ale na víc než průměr to není. Přičemž myslím průměr celkově. V malém českém, hodně bahnitém, rybníčku je to spíš nadprůměr.(16.10.2017)

Velmi príjemná romantická komédia s mojim obľúbeným Ondřejom Vetchým. Hoci nemám príliš v obľube čierny humor, tu mi vôbec neprekážal, naopak veľmi som sa nasmiala. Film si určite rada opäť pozriem.(5.11.2017)

Měla jsem obavy, co se z toho vyklube, ale docela to bylo vtipné, děj sice snadno předvídatelný, ale Vetchý výborný a Hřebíčková také nezklamala.(1.12.2017)

• jjjerry

Vetchý hraje skvěle. Škoda Táborského, ta jeho role by spíše seděla do Kameňáku. Škoda, jak to sklouzává k trapným předvídatelným jednoduchým vtipům. Jinak to mohl být slušný film.(10.12.2017)

• Prezdivenka

Sluncem zalité, idylické a krásné prostředí jako v každé naší vesnici....:)))) Naprosto předvídatelné, někdy až trapné vtipy a mermomocí srandovní situace (díra ve zdi u tabule, školní inspektor..). Neříkám, že jsem se ani jednou neusmála, ovšem snad ani jednou nezasmála. I přesto, že mám většinu osazenstva ráda, je to pro mě jen taková proletněná slabší "pohodovka" :)(13.1.2018)

Jeden z mála filmů nynější české kinematografie u kterého jsem se smál. Záměrně a ne nad jeho absurditou.(5.5.2018)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>