Konečně nějaká česká komedie, která nemusí byt vůbec nijak sprostá.. proto aby byla vtipná!(18.3.2017)

Dobrá komedie se skvělými herci,kteří mají chvílemi za úkol přehrávat.Žádný dementní humor se nekoná,děj je poměrně důstojný,všechno je až příliš nalajnováno.Škoda přeslazeného konce.(20.3.2017)

7/10(22.3.2017)

Kur...va na co lidi pořád nadávají. Nesnáším české filmy, které ukazují odpad naší společnosti, dlouhé postelové scény, když slova dojdou... a když už není, co říct, tak to zachránit nějakou vulgaritou... Bezva ženská je příjemné a oddechové koukání plné romantiky a "něžnosti", která se v českých filmech tolik nevidí. Hřebíčková a Vetchý podávají skvěle sehraný výkon a jejich postavy jsou koukatelné, stejně jako celý film přes svoji jednoduchost, který si rád po nějaké době pustím.(22.3.2017)

• Titi14

Myslel jsem si, tak nějak jsem doufal, ze česká kinematografie nemá po Babiovřeskách kam klesnout, mýlka.(24.3.2017)

za mě lehká letní venkovská oddechová komedie, při mé slabosti pro Ondru Vetchého o to lépe :-) jasně , že dost přitažená za vlasy, ale pobavila a účel i očekávání splnila :-) krásná hláška : Hřebíčková : " Přece nejsem hluchá a slepá!!" Vetchý: "Škoda, že nejste taky němá" :-D(24.3.2017)

Jéé, to je ale příjemná komedie :-)!, díky.(29.3.2017)

• rottencom

"Dobrej, tak už ste četli ten můj scénář?" "No, pane Vejdělek, upřímně, je to blbý jak vagon bláta...ale možná kdybyste tam šoupnul nějaký homosexuály nebo jiný menšiny, dyť víte, tak by se to dalo brát jako to....no...že sou ty venkovani jako to...jako progresivní, víte?" "Hele, žádnej problém, fakt ne. Esli to pak vezmete, tak tam našroubuju třeba Vietnamce! A z Pražáků udělat vychcaný kretény - tak to je jasný, to tam musí bejt, lidi to chtěj a de nám o vejdělek, no ne?!" "To máte fuk, co lidi chtěj - po pěti minutách stejně hoděj standby a bude jim stačit, že je to barevný, v češtině a hejbe se to..."(31.3.2017)

Příjemná oddychovka, ve které exceluje Ondřej Vetchý.(2.4.2017)

Příjemná feel good "hollywoodská" komedie po česku se sympatickým castingem, jedním zajímavým zvratem a poměrně dobrými vtipy. 75%(9.4.2017)

Bezva komedie na krku. První půlka se dá v pohodě vydržet, druhá už jen s jistou dávkou sebezapření. Docela pobavilo, ale podruhé to asi vidět nemusím, to je asi tak všechno, co bych k tomu dodal...(10.4.2017)

Mile me prekvapilo, ze z tohoto ranku ceskych novodobych komedii je to urcite nadprumer.(16.4.2017)

České komédie aktívne vyhľadávam, ibaže toto bol sladký a veľmi predvídateľný príbeh, ktorým sa síce dá zabiť večer, ale nijako neohúri. Priemer, párkrát som sa zasmiala, takže nebudem krutá, 3 hviezdy.(17.4.2017)

Romantická česká komedie - super.(18.4.2017)

• benedikt28

Všechna klišé hezky česky pohromadě, ach jo... :-(((21.4.2017)

Vcelku pohodový film s nenáročnou zápletkou, která se v podstatě vyvíjí směrem, který si po oddechu dychtící divák přeje (nijak tím nevyzrazuji nečekané rozuzlení či překvapivý obrat v ději - žádný není, ale ani to nevadí). Proč film stojí za shlédnutí, jsou především sympatické herecké výkony trojice hlavních protagonistů.(22.4.2017)

• KcarlosK

Nebýt Vetchého a jeho suprového rýpání, bylo by to o ničem. Vlastně je to blbost i přesto. Při takové koncentraci pěkných hereček mohla alespoň jedna něco ukázat. Takhle na to do týdne zapomenu.(28.4.2017)

Pěkný průměr a pár dobrých hlášek.(30.4.2017)

Kooonečně,po tolika "idiotysmech" co se po několik let točily,pohodový Český snímek...Nenáročná odpočinková komedie,natočená v krásném domácím prostředí,v úžasném světle.Petře Hřebíčkové to velice sluší,září celým filmem,humor na decentní úrovni.A O.Vetchý-bez komentáře,zkrátka "pan herec"...Netvrdím že je film na Oscara,ale potěší,zahřeje a dopřeje necelé dvě hodiny klidu a pohody!Díky!!!(1.5.2017)

velmi příjemné a dobře zahrané, i když klišé a často se špatnou hudbou ♣(1.5.2017)