U komedie se má člověk bavit a já se bavil. Letní komedie, která se mi líbila. Jistě, je tam spousta naivity a spousta vykreslení "Vidlákova", jak si to asi každý zatvrzelý měšťan představuje, ale všechno to spolu funguje opravdu dobře. Vtípky a dvojsmysly fungují jak mají a člověk se s chutí zasměje. Jen jsem tu jiskru a to zapálení do sebe hlavním hrdinům moc nevěřil stejně tak jako některým jiným hercům (ano - doktorka vs. sestra). Asi mezi nimi nebyla ta správná chemie. Nicméně herecké výkony na český film v lepší kvalitě. Shrnuto, podtrženo - příjemný český film k večerní pohodě, který je máožné viděti i vícekrát a neurazí.(17.6.2017)

Česká komedie? Nebo Romantický? Nevim. Ale je to jedno z nejslastnějších českých polaskání za poslední miliardu let. Pohádka pro dospělý diváky. Paráda. A hlavně je to paráda bez zbytečných Troškovských píčovin.(17.6.2017)

Dobrá odpočinková česká komedie(14.7.2017)

Lehce nereálné, děj je dost uspěchaný, určitě by šlo zpracovat o něco lépe, ale jinak docela pohoda. Dobře herecky obsazeno.(23.7.2017)

Super pokoukáníčko při romantickém večeru. Chtěl jsem nějaký český aktuální film s romanticko-humornou tématikou a tenhle nezklamal. Příběh pražandy, která se na vesnici octne a snaží se získat srdce hrobníka není nikterak originální, ale gegů, vtipných momentů a hezkých úsměvů Petry Hřebíčkové je tady tolik, že Vás to chytne za srdíčko. Perličkou je, že pálení čarodějnic, sklizené obilí a srpnové vedro nějak mojí ženě nešlo dohromady. My ignoranti si něčeho takového ani nevšimneme :-)(6.8.2017)

Příjemné pokoukání a typ filmu, co se dá vidět znovu, když už není co si pustit.(29.8.2017)

• lulinak

sorry asi uz jsem starej, ale neco tak prazdnyho umele nafukovanyho na hodinu a pul jsem dlouho nevidel, za me na urovni super serialu Ulice a podobnych, kdyz uz to nekdo bude mermomoci chtit absolvovat, tak jen kvuli Ondrovi, ten v prvni polovine exceluje.(7.10.2017)

Lehce nadprůměrná romantická-komedie s fajn Vetchým a Hřebíčkovou.To potěší na ty české poměry,že?(13.10.2017)

Docela to šlo. V záplavě nesmyslů typu "(kdokoliv) v pokušení" a jiných rádoby romantických slátanin tohle nebylo až tak špatné. Samozřejmě, jako každý (český) film si ani tenhle neodpustí občasná klišé a trapnosti. Nebo místy prkenný (což me u něj překvapilo) výkon pana Vetchého, kterého mám jindy celkem v oblibě. Ale na víc než průměr to není. Přičemž myslím průměr celkově. V malém českém, hodně bahnitém, rybníčku je to spíš nadprůměr.(16.10.2017)

Velmi príjemná romantická komédia s mojim obľúbeným Ondřejom Vetchým. Hoci nemám príliš v obľube čierny humor, tu mi vôbec neprekážal, naopak veľmi som sa nasmiala. Film si určite rada opäť pozriem.(5.11.2017)

Měla jsem obavy, co se z toho vyklube, ale docela to bylo vtipné, děj sice snadno předvídatelný, ale Vetchý výborný a Hřebíčková také nezklamala.(1.12.2017)

• jjjerry

Vetchý hraje skvěle. Škoda Táborského, ta jeho role by spíše seděla do Kameňáku. Škoda, jak to sklouzává k trapným předvídatelným jednoduchým vtipům. Jinak to mohl být slušný film.(10.12.2017)

• Prezdivenka

Sluncem zalité, idylické a krásné prostředí jako v každé naší vesnici....:)))) Naprosto předvídatelné, někdy až trapné vtipy a mermomocí srandovní situace (díra ve zdi u tabule, školní inspektor..). Neříkám, že jsem se ani jednou neusmála, ovšem snad ani jednou nezasmála. I přesto, že mám většinu osazenstva ráda, je to pro mě jen taková proletněná slabší "pohodovka" :)(13.1.2018)

Jeden z mála filmů nynější české kinematografie u kterého jsem se smál. Záměrně a ne nad jeho absurditou.(5.5.2018)

Pro mě příjemná komedie s dobrými herci.(2.6.2018)

Bezva ženská na krku je jednou z mála vkusných českých komedií posledních let a vkusná česká komedie je tak trochu jako balzám na duši uprostřed všech těch Padesátek, Instalatérů z Tuchlovic a Wilsonovů. Tedy nic proti absurdnímu humoru, jenom mi někdy připadá, že scénáristé si myslí, že „absurdní“ a „vtipný“ znamená totéž. (Mimochodem, ty tři filmy jsem uvedl, protože mě právě napadly; to ale neznamená, že by se nenašlo nic horšího.) Ale zpět k Ženské na krku. Téma, kdy žena z města přichází na venkov, aby tam začala nový život a rozpor mezi očekáváním a skutečností je zdrojem komických situací, není jistě originální, ovšem tady je to ještě posíleno tím, že její dočasný spolubydlící je i na místní poměry docela podivín – už tím, že je hrobík a Eliška musí dočasně bydlet v bývalé márnici. Ale na postavě Elišky je dobře vidět, co je největší motivací, aby člověk překonával překážky: Když nechce, aby někdo věděl, že je na dně... Postupné sbližování dvou zdánlivě naprosto odlišných lidí nepůsobí nijak násilně, ale spíš mile a úsměvně, stejně jako třeba věnec s nápisem Spi sladce. To samozřejmě neznamená, že by tu nebyla nadsázka (například v podobě díry ve zdi mezi třídou a sousedním bytem nebo kamuflování počtu dětí ve třídě). Takže pokud bych to měl shrnout: Ondřej Vetchý ani Miroslav Táborský nezklamali a Petra Hřebíčková dokázala, že má rozhodně na víc, než jsou televizní seriály.(15.7.2018)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>