• Gilmour93

Božíčku, to bylo tááák roztomilé.. Důsledně vyplněná jedna z šablon americké romantické komedie (cizinec dělající na novém místě tlustou čáru za minulostí), krkolomně zasazená do českých reálií. I když reálií.. Spíše jakési utopické vize bezstarostného a za každých okolností dobře naladěného venkova, za kterou jde cítit Vejdělek stejně neomylně, jako když jedete za vlečkou s hnojem. Vtipné mi to moc nepřišlo a tak jsem si nezabaven musel klást otázky, proč hraje při tradiční kompilační scéně sbližování anglicko-jazyčná píseň, proč to tak často sklouzává k pitvoření či jakpak se asi Božíček nachystá ve své improvizované venkovní umývárně na romantický večer. Chápu tu sázku na jistotu se zaměřením na cílovku, co prahne po něčem feel-good z domácího hřiště, ale mně přišlo to „nejisté čekání“, jestli Koprovka uteče hrobníkovi z lopaty, či ukáže znuděnému Langošovi, že je jednička, falešně idylické a místy až vlezlé. Jediné pozitivum asi je, že si Václav Kopta zašoféroval autobus..(20.2.2017)

Velmi slušná trojčička. Přesto, že jsou karty rozdány během prvních deseti minut a víte jak hra dopadne, nic mě neurazilo, poměrně slušně jsem se pobavila, docela si u filmu odpočinula a nelitovala jsem u něj stráveného času.(17.2.2017)

Příjemná a milá komedie má za úkol potěšit a rozesmát. Tady se podařilo moc dobře.(18.2.2017)

• dom156

Komedie bez komediálního dění a podtextu. Za celý film jsem se jen pár krát lehce pousmál nic víc, bohužel. Film naštěstí táhne silné trio Hřebíčková, Vetchý a taky k mému překvapení i Táborský. Bez tohoto tria by to byl opět bezduchý snímek, takto to má aspoň kvalitu blížící se průměru.(5.6.2017)

Tak tohle byla moc příjemná letní komedie. Neurazila mě, a to je u české komedie nebývalý úspěch. Petra Hřebíčková byla krásná a měla skvěle napsanou roli. Jen teda...byli autoři někdy na vesnici? Aspoň pár hodiny? Je to strašně nereálné. Milé, ale nereálné. Romantické, ale nemůžu tomu věřit. Byla to zábava, ale znovu to vidět nemusím.(5.4.2017)

Podivná parodie na venkov, prostá jako bulharská striptérka....6,5/10(25.4.2017)

Bylo to slabý jak čaj !!! Do průměru to posouvají svým herectvím pánové Vetchý/Táborský.(8.3.2017)

• stration

Mně se to katastrofálně nelíbilo a kdybych to nesledoval na zájezdu v autobuse, asi bych se nedodíval. Totální klišé, minimum nápadů a inovací, schematické obsazení současnými hvězdami, které vlastně nemají co hrát. Ani jednou jsem se nazasmál a byl jsem rád, když to skončilo. Nikdy více. Jednu hvězdu navíc dávám přece jenom za Ondru Vetchého, který je prostě sympaťák všude.(15.10.2017)

Žánr vesnická romantická komedie zrovna není můj šálek kávy. Ale vzhledem k tomu že Bezva ženská zde měla ještě donedávna na současné české poměry nadprůměrné hodnocení a je s Vetchým, zkusil jsem ji. A jedná se o docela fajn podívanou. Hlavní je že věci, které bych tomu vytkl zrátka patří k žánru. A my Češi je tak rádi opisujeme od Američanů. Patří do nich hlavně ta hrozná předvídatelnost a naivitka (i když roztomilá a vlastně i vhodná do celého konceptu.) Ale docela mě to i bavilo. Jede to sice podle osvědčené šablony a řídi se to heslem: hlavně nějak hodně nepřekvapit. ALE Je to docela vtipné, příjemné (ano, svítí tam sluníčko a jsou tam zvířatka) prostě to má švih. Navíc to nikdy nepřekročí hranici vkusu a obejde se i bez vulgarit. Na takový obyčejný večer je to ideální. Ale na víc jak hezké 3 to nebude, protože přece jenom ten film působí krapet nevěrohodně a je lepší nad tím moc nepřemýšlet. Anebo jenom zaspal svoji dobu? 70 %(17.3.2017)

Příjemná komedie na odreagování a zasmání, příběh nic nového, ale dalo se tomu uvěřit. Super je Ondřej Vetchý, ten se mi líbí snad ve všem. A Petře to teda taky dost slušelo, to je pravda. Vynikající výkon ve filmu předvedl starosta Miroslav Táborský, který je mistrem improvizací. Hlavní herecký trio nemělo chybu!! Tři hvězdičky snad nikoho neurazí. Jo a konec byl pěknej. I přes určitá klišé se mi film líbil.(18.10.2017)

V sychravých podzimních dnech vysloveně balzám na duši. Dýchlo na mě jaro a pohodová atmosféra (která panovala i během samotného natáčení, v čemž mě utvrdilo i následné setkání s tvůrci a herci). Na Vetchého trpím, Petra je sympaťanda, potěšily mě i maličkosti jako obsazení bratrů Kavanových nebo partnerská dvojice Ruml + Svarinská (hráli pár také ve snímku "10 pravidel jak sbalit holku"). Škoda jen nepříliš dobře vysvětlené kriminální minulosti jedné z postav, jinak můžu tuhle oddychovku vřele doporučit. Na České lvy to nebude, ale diváky Vejdělkově partičce moc přeju.(13.10.2016)

Krásná příjemná komedie, která se dokáže odlišit od trapných Kameňáků a Babovřesků. Slušná podívaná, ne jako promiskuitní Muži v naději atd. Škoda jen, že ukázky ukázaly to nejvtipnější, ale i tak má film co nabídnout. Po celých 97 minut jsem se jen usmíval a nechal jsem se unášet. Po Teorii tygra ( i když se jedná o zcela něco jiného ) , letošní dva nejlepší filmy od čechů.(4.11.2016)

• easaque

+2* Tak copak nám nabízí tahle nová česká romantická komedie, která mi byla doporučena? Hodnocení zase tak nízké není, tak by to mohlo být snad fajn. Příběh není nijak objevný a od začátku už víme jak to skončí, takže odpočinková pohoda. Kupodivu jsme si to i přesto docela užíval a bavil se. Ke konci to však sklouzává k trapným scénám plným klišé, takže plánovanou trojku si za to nezaslouží. Taky jsem si uvědomil, že z celé vesnice se tam objevuje jen pár figurek, takže venkov působí hrozně prázdným dojmem. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](4.4.2017)

Celkem příjemná česká romantická komedie, která hraje na to, že jsou zde celkem praštěné postavičky a k tomu dobré herecké výkony. Dámy si přijdou na své, ale ani mě to nijak neurazilo. Nebylo to vyloženě k popukání, ale nějaký dobrý vtípek se našel, navíc je film takový příjemně nablblý.(20.3.2017)

• chelseaman22

Předvídatelné jako chování dvacetileté blondýny v minišatech v pátek večer v Duplexu. Nelze neocenit výkon Ondřeje Vetchého a šarm Petr Hřebíčkové. Pokud je však zápletka jalová a předem spěje k očekávanému, tak ani slušné herecké obsazení divák nedocení. 29%(16.7.2017)

Milé překvapení ve formě komedie s plně sympatickým hereckým osazením. Vtipy byly krátké, inteligentní, hlavní hrdinka zábavná, příběhově jednodušší, ale s milými zvraty a postupně se rozvíjející. Taková krátká hezká vesnická komedie. Nejsem moc na české filmy poslední dobou, tento mile překvapil. 70 %(3.8.2017)

• LadyPupu

Otrávená jsem byla už 5 minut po začátku, protože jestli mě mělo rozesmát, že Kostková vysadí Hřebíčkovou na návsi i s kufry a ta dobrovolně (!) klopýtá v šatičkách a lodičkách po silnici ke škole, kam se dalo normálně dojet výše zmíněným autem (!)... Sorry, ale tuhle hru s tvůrci já hrát nebudu. Barevností, mělkostí scénáře a místy opravdu trapnými vtipy Bezva ženská připomíná Kameňáky, akorát že tady je jako bonus Vetchý... A ten taky hraje poslední roky čím dál víc stejně.(20.2.2017)

Viděno trochu s obavami, ale nakonec dobré. Česky zpívaná píseň jen v úvodu, a celkově řemeslně zvládnutá práce, snad jen "populární" multi-mix tu nemusel být. (lesbický pár, asijské dítě, tak už jen muslim a černoch tu chyběli ... ) Naopak kvituji, provedení postelové scény.(22.2.2017)

• filmsim

Nechápu, jak tahle po všech stránkách špatná romantická komedie mohla v kinech vydělat 4.5x víc jak výborné Pohádky pro Emu. V obou se snaží seč může Ondřej Vetchý a jedná se o skvělý případ filmů, kde jeden dokáže zahrabat sebelepšího herce a ten druhý z něj vytřískat to nejlepší. Možná to bude i scénářem, který je tak špatný, až mi zdejší hodnocení nedá spát. Na jedné straně snobská blbka, která se po 20 minutách promění v nadějnou "inteligentní" učitelku, i přesto že nikdy po vš neučila a na druhé hrobník, který (nejspíš) jen tak zabil svou manželku a jejího milence a nyní z posedu špehuje svého nepoznaného syna s jeho sexy manželkou (to, že je to jeho syn, se divák dozví až někdy v půlce filmu, takže ze začátku tyto scény působí dojmem, že je O.Vetchý opravdový vrah a úchyl, který vyhlíží další oběť). Tyto dvě postavy se do sebe samozřejmě zamilují, i když k sobě mají ze začátku odpor, ale to by nebyl ten správný romanticky film, kdyby se v půlce filmu v koláži o 5 minut do sebe horoucně nezamilovali. Takhle nerealistická romance tu už dlouho nebyla, ale zdá se, že to nikomu nevadí. Ve filmu je tolik nelogičností, že i loňská Teorie tygra, která měla hrozně napsané postavy, v porovnání s tímto snímkem působí jako povedená rodinná komedie. Tady je toho zkrátka špatně až moc. Ani vedlejší postavy, nepůsobí lidsky, jsou to jen figurky v různých scénkách, které film mají držet pohromadě. Jenže nedrží. Dějová struktura působí roztříštěně. Postavy se objevují a zas mizí, podle toho jak se to tvůrcům hodí. Žádné dramatické zvraty nenastávají a já jen vlastně čekal až bude konečně konec a to u filmu, který má bavit a má jen 90 minut je opravdový problém. Vtipů je málo a když přijdou, tak stejně vyplynou do prázdna. Co se týče řemesla, tak to je taktéž na průměrné úrovni. Kamera bez nápadů s příliš saturovanými barvami a hudba nevýrazná až místy otravná. Jedinou pochvalu, tak ode mě má Ondřej Vetchý, který i přes naprosto debilní scénář a šílenou postavu, dokáže vyzdvihnout film z naprosté tragédie. Kdyby nebylo něj, jednalo by se o totální sra*ku. 3/10(23.2.2017)

Mělo to dost profláklej scénář,ale koukat na to nebyl zas až takovej průser.No,ale nehrát tam Vetchý a nesmírně přitažlivá Petra Hřebíčková,asi by to šlo trochu dolů.Ale co,příjemná hoďka a půl,zábava to je,spokojenost.60%.(24.2.2017)

1652. hodnocený film:(8.3.2017)