Komentáře uživatelů k filmu (450)

 • Gilmour93
  **

  Božíčku, to bylo tááák roztomilé.. Důsledně vyplněná jedna z šablon americké romantické komedie (cizinec dělající na novém místě tlustou čáru za minulostí), krkolomně zasazená do českých reálií. I když reálií.. Spíše jakési utopické vize bezstarostného a za každých okolností dobře naladěného venkova, za kterou jde cítit Vejdělek stejně neomylně, jako když jedete za vlečkou s hnojem. Vtipné mi to moc nepřišlo a tak jsem si nezabaven musel klást otázky, proč hraje při tradiční kompilační scéně sbližování anglicko-jazyčná píseň, proč to tak často sklouzává k pitvoření či jakpak se asi Božíček nachystá ve své improvizované venkovní umývárně na romantický večer. Chápu tu sázku na jistotu se zaměřením na cílovku, co prahne po něčem feel-good z domácího hřiště, ale mně přišlo to „nejisté čekání“, jestli Koprovka uteče hrobníkovi z lopaty, či ukáže znuděnému Langošovi, že je jednička, falešně idylické a místy až vlezlé. Jediné pozitivum asi je, že si Václav Kopta zašoféroval autobus..(20.2.2017)

 • blackrain
  *****

  Bylo nebylo, kdesi v malebné středočeské vesničce se potkal nerudný morous s mladou paní učitelkou. Za jejich setkáním nebyla náhoda, nýbrž pan starosta. A tak ji musel nerudný chlap přijmout pod svou vlastní střechu. Jemu se to samozřejmě nelíbí a paní učitelce taky ne, kdo by chtěl spát na hřbitově v bývalé márnici. Jejich soužití s sebou přináší humorné i vážnější situace od začátku poctivě dávkované. Přesně podle starého pořekadla, že co se škádlívá, to se rádo mívá. O další vtipné scény se starají vesnické figurky, které nejsou vůbec bláznivé, ale milé a přívětivé. Jsou zahrané tak, že i ty nejmenší roličky si divák zapamatuje. Každý z nich sem prostě patří, i kdyby řekl jen jednu větičku a šel zase o dům dál. Ondřeji Vetchému podobné typy postav pěkně sednou a je v nich hodně sympatický. Dokonce se tu vysvlékne do půli těla a předvede svou muskulaturu, za kterou se rozhodně nemusí stydět , takže dámské osazenstvo si přijde na své jako jsem si přišla já. Fórečky jsou načasované tak akorát a přiměřené. I na hercích bylo vidět, že se při natáčení příjemně bavily a to se podařilo přenést i na diváky, jestli se to dá říct o novinářích a fotografech, kteří se zúčastnili novinářské projekce 11.10.2016 v kině Atlas stejně jako já a můj doprovod (maminka). Já jsem se smála nebo aleposň pousmívala od začátku do konce. Film je to příjemný, pohodový, svěží a jednoduchý. Není pořeba nad ničím dlouze přemýšlet. Se svou letně romantickou atmosférou se přesně hodí do těchto zakaboněných dnů. Užila jsem si ho. Tenhle typ komedie mi sednul jako ulitý. Zapadám do té škatulky, pro které je určen. A to, že se tady objevují věci, které jsem viděla už někde jinde, mi absolutně nevadilo. Považuje je za klasiku a s tou nemám žádný problém, když s ní někdo vyjde na světlo. Když to dobře funguje, tak nejsem vůbec proti. Přesto, že jsem byla účastnicí novinářské projekce, tak jsem si film užila a příjemně se i s doprovodem bavila. Odcházela jsem z kina příjemně naladěna a cítím se tak ještě pár dní po projekci. Takže za mně a můj doprovod tenhle film svůj účel splnil. Byl fajn.(12.10.2016)

 • roswelll
  *****

  Příjemná a milá komedie má za úkol potěšit a rozesmát. Tady se podařilo moc dobře.(18.2.2017)

 • togaf
  ***

  Tak tohle byla moc příjemná letní komedie. Neurazila mě, a to je u české komedie nebývalý úspěch. Petra Hřebíčková byla krásná a měla skvěle napsanou roli. Jen teda...byli autoři někdy na vesnici? Aspoň pár hodiny? Je to strašně nereálné. Milé, ale nereálné. Romantické, ale nemůžu tomu věřit. Byla to zábava, ale znovu to vidět nemusím.(5.4.2017)

 • Axis
  ***

  Podivná parodie na venkov, prostá jako bulharská striptérka....6,5/10(25.4.2017)

 • dom156
  **

  Komedie bez komediálního dění a podtextu. Za celý film jsem se jen pár krát lehce pousmál nic víc, bohužel. Film naštěstí táhne silné trio Hřebíčková, Vetchý a taky k mému překvapení i Táborský. Bez tohoto tria by to byl opět bezduchý snímek, takto to má aspoň kvalitu blížící se průměru.(5.6.2017)

 • contrastic
  ***

  Bylo to slabý jak čaj !!! Do průměru to posouvají svým herectvím pánové Vetchý/Táborský.(8.3.2017)

 • stration
  **

  Mně se to katastrofálně nelíbilo a kdybych to nesledoval na zájezdu v autobuse, asi bych se nedodíval. Totální klišé, minimum nápadů a inovací, schematické obsazení současnými hvězdami, které vlastně nemají co hrát. Ani jednou jsem se nazasmál a byl jsem rád, když to skončilo. Nikdy více. Jednu hvězdu navíc dávám přece jenom za Ondru Vetchého, který je prostě sympaťák všude.(15.10.2017)

 • Pierre
  ***

  Žánr vesnická romantická komedie zrovna není můj šálek kávy. Ale vzhledem k tomu že Bezva ženská zde měla ještě donedávna na současné české poměry nadprůměrné hodnocení a je s Vetchým, zkusil jsem ji. A jedná se o docela fajn podívanou. Hlavní je že věci, které bych tomu vytkl zrátka patří k žánru. A my Češi je tak rádi opisujeme od Američanů. Patří do nich hlavně ta hrozná předvídatelnost a naivitka (i když roztomilá a vlastně i vhodná do celého konceptu.) Ale docela mě to i bavilo. Jede to sice podle osvědčené šablony a řídi se to heslem: hlavně nějak hodně nepřekvapit. ALE Je to docela vtipné, příjemné (ano, svítí tam sluníčko a jsou tam zvířatka) prostě to má švih. Navíc to nikdy nepřekročí hranici vkusu a obejde se i bez vulgarit. Na takový obyčejný večer je to ideální. Ale na víc jak hezké 3 to nebude, protože přece jenom ten film působí krapet nevěrohodně a je lepší nad tím moc nepřemýšlet. Anebo jenom zaspal svoji dobu? 70 %(17.3.2017)

 • panMartin
  ***

  Příjemná komedie na odreagování a zasmání, příběh nic nového, ale dalo se tomu uvěřit. Super je Ondřej Vetchý, ten se mi líbí snad ve všem. A Petře to teda taky dost slušelo, to je pravda. Vynikající výkon ve filmu předvedl starosta Miroslav Táborský, který je mistrem improvizací. Hlavní herecký trio nemělo chybu!! Tři hvězdičky snad nikoho neurazí. Jo a konec byl pěknej. I přes určitá klišé se mi film líbil.(18.10.2017)

 • kajas
  ****

  V sychravých podzimních dnech vysloveně balzám na duši. Dýchlo na mě jaro a pohodová atmosféra (která panovala i během samotného natáčení, v čemž mě utvrdilo i následné setkání s tvůrci a herci). Na Vetchého trpím, Petra je sympaťanda, potěšily mě i maličkosti jako obsazení bratrů Kavanových nebo partnerská dvojice Ruml + Svarinská (hráli pár také ve snímku "10 pravidel jak sbalit holku"). Škoda jen nepříliš dobře vysvětlené kriminální minulosti jedné z postav, jinak můžu tuhle oddychovku vřele doporučit. Na České lvy to nebude, ale diváky Vejdělkově partičce moc přeju.(13.10.2016)

 • easaque
  **

  +2* Tak copak nám nabízí tahle nová česká romantická komedie, která mi byla doporučena? Hodnocení zase tak nízké není, tak by to mohlo být snad fajn. Příběh není nijak objevný a od začátku už víme jak to skončí, takže odpočinková pohoda. Kupodivu jsme si to i přesto docela užíval a bavil se. Ke konci to však sklouzává k trapným scénám plným klišé, takže plánovanou trojku si za to nezaslouží. Taky jsem si uvědomil, že z celé vesnice se tam objevuje jen pár figurek, takže venkov působí hrozně prázdným dojmem. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](4.4.2017)

 • Vyhy
  ****

  Krásná příjemná komedie, která se dokáže odlišit od trapných Kameňáků a Babovřesků. Slušná podívaná, ne jako promiskuitní Muži v naději atd. Škoda jen, že ukázky ukázaly to nejvtipnější, ale i tak má film co nabídnout. Po celých 97 minut jsem se jen usmíval a nechal jsem se unášet. Po Teorii tygra ( i když se jedná o zcela něco jiného ) , letošní dva nejlepší filmy od čechů.(4.11.2016)

 • LadyPupu
  **

  Otrávená jsem byla už 5 minut po začátku, protože jestli mě mělo rozesmát, že Kostková vysadí Hřebíčkovou na návsi i s kufry a ta dobrovolně (!) klopýtá v šatičkách a lodičkách po silnici ke škole, kam se dalo normálně dojet výše zmíněným autem (!)... Sorry, ale tuhle hru s tvůrci já hrát nebudu. Barevností, mělkostí scénáře a místy opravdu trapnými vtipy Bezva ženská připomíná Kameňáky, akorát že tady je jako bonus Vetchý... A ten taky hraje poslední roky čím dál víc stejně.(20.2.2017)

 • mr.filo
  ***

  Viděno trochu s obavami, ale nakonec dobré. Česky zpívaná píseň jen v úvodu, a celkově řemeslně zvládnutá práce, snad jen "populární" multi-mix tu nemusel být. (lesbický pár, asijské dítě, tak už jen muslim a černoch tu chyběli ... ) Naopak kvituji, provedení postelové scény.(22.2.2017)

 • DruidKarel
  ****

  1652. hodnocený film:(8.3.2017)

 • Morholt
  ****

  Koncept, který Hollywood seká jak Baťa cvičky, mi v našem podání sednul jak p*del na hrnec. Upřímně řečeno příliš nechápu ty narážky mnohých komentujících na to, jak moc je tady česká vesnice nereálná a kdesi cosi. Viděli jste někdy reálnou romantickou komedii? Pokud ano, tak sem s ní. Pro mě je Bezva ženská na krku příjemným pokoukáním v milém prostředí, s vtipem a fajn herci, ačkoliv si nemůžu pomoct, ale Vetchý mi tu v některých chvílích moc neseděl. Je sice pravda, že tu není nic, pro co by si člověk film zapamatoval, ale to vem čert. Hoffmanovi se jeho režijní debut povedl. 80%(9.3.2017)

 • kaylin
  ***

  Celkem příjemná česká romantická komedie, která hraje na to, že jsou zde celkem praštěné postavičky a k tomu dobré herecké výkony. Dámy si přijdou na své, ale ani mě to nijak neurazilo. Nebylo to vyloženě k popukání, ale nějaký dobrý vtípek se našel, navíc je film takový příjemně nablblý.(20.3.2017)

 • zette
  **

  Dejove je tento film hloupy a naivni se snadno predvidatelnym zaverem. Na druhou stranu se divak nemusi stydet za tvurce, jak tomu u podobnych ceskych komedii posledni dobou byva. Slusne herecke obsazeni a potesi i zajimava Hrebickova v hlavni roli.(28.5.2017)

 • chelseaman22
  *

  Předvídatelné jako chování dvacetileté blondýny v minišatech v pátek večer v Duplexu. Nelze neocenit výkon Ondřeje Vetchého a šarm Petr Hřebíčkové. Pokud je však zápletka jalová a předem spěje k očekávanému, tak ani slušné herecké obsazení divák nedocení. 29%(16.7.2017)

 • Radiq
  **

  Ale tak jako zasmál jsem se, párkrát. Hlavně pobavily ty kecy a naschvály mezi hlavní dvojicí. Ale jinak vesnička působí fakt dost neuvěřitelně. Jak počtem občanů, tak postavičkama, které se tam vyskytují. Ale když to člověk neřeší, tak to jako komedie ujde. Jako romantickej film taky, ale na štěstí to není nějak moc přeslazené... a všechno dobře dopadlo. Jak jinak...(16.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace