Nevím jak jiným, ale pro mě zde byl největší kámen úrazu Vetchý, který mi v dané roli neseděl. No a pak Petr Vaněk, ten mi zatím pokaždé přijde jako pěst na oko, jeho herectví je takové všelijaké, hlavně snaživé, nepřijde mi že by jeho postavy byly přirozené a tady se mi tedy vůbec nelíbil. S ostatními jsem problém neměl a i v těch menších rolích byli fajn. Hřebíčkovou zatím moc neznám, ale nakonec si mě získala a její postava byla fajn. Táborský a jeho moulové, na to má velký talent a nebo je sám moula, ale každopádně dobrej. Příběhově velmi, velmi zjednodušené pro hlavní romantickou linku s nabalením humorné masy v podobě vesnice a z toho plynocích věcí. Pobavila i Jenovéfa, která byla zase v úplně jiné roli, přesto mi trochu přijde, že hraje všude stejně ať už hraje jakýkoliv charakter. Uvidím až s ní uvidím vícero věcí, zda opravdu neumí rolím dodat osobitost, zda jako dosud co jsem viděl je postava vždy jinak zasazená, ale ona je pořád stejná. Langmajer hovado, co se hodí na hraní hovad, i když v posledních letech se už zřejmě napravil, ale kdo ví. Každopádně film mě bavil, dojmy z něj mám docela bohaté na obě strany, ale stejně se v tomto případě přikloním směrem nahoru.(24.8.2017)

Velmi svěží a pohodová romantická komedie. Pravda malinko jednodušší, za to nesmírně vtipná a naložená hláškami od začátku až do konce. Tedy alespoň já jsem se nesmírně bavil. "Jen si nabrousím kosu a jsem u Vás." Pomyslnou třešničkou na dortu pak zůstává závěrečná konfrontace tváří v tvář dvou nestárnoucích hereckých es Langmajer-Vetchý, kdy vše vypadá, jakoby si to pánové chtěli vyříkat po staru/chlapsku a ona milostná linka nabere neskutečné grády.(16.2.2017)

Nebavilo mě to, humor mi přišel nevtipný, scénář vyloženě debilní, celé je to odtržené od reality, obsazení u mě taky nezafungovalo (Hřebíčková vypadá výrazně líp naživo než ve filmu, za Vetchého mi bylo jenom trapně, Postráneckého nemůžu ani vystát, Langmajer mě šokoval tím, jak zestárnul, a Táborský se mi tímto filmem asi definitivně zhnusil - na tiskovce po novinářské projekci byl extrémně úlisný a nesympatický; zbytek castu je jen do počtu a nestojí v podstatě za zmínku), samozřejmě nechybí otravný product placement, a celkově je to prostě film, který kdybych si nechal ujít, o nic bych nepřišel. Cílovka to asi bude milovat, ale mě to v podstatě kompletně minulo.(16.10.2016)

Byla jsem na film zvědavá, protože jsem zde zaznamenala poměrně pozitivní ohlasy a pochvaly. Taky mám ráda Vetcháče a i Petra Hřebíčková je fajn. Bohužel to pro mě nějak moc nefungovalo. Dá se říct příjemná a nenáročná oddechovka, ale nad některými rádoby vtípky a jednáním postav jsem až zavírala oči, protože mi to prostě přišlo mimo nebo moc. :) Hlavní pár by ještě šel, ale ten zbytek...podivná vesnice, kde žije asi 9 lidí a velí tomu tlemící se starosta, pár Kostková a Boková, co chtějí spolu adoptovat, podivná zápletka se synem. Některé hlášky a vtípky jsou prima a ta parta lidí mi je vlastně sympatická - protože herci jsou moc fajn, ale určitě jsem to čekala lepší :) tři hvězdičky snad nikoho neurazí. jo a konec byl pěkněj docela...i když vidět Vetcháče říkat: já sem blázen, ale do Tebe...taky velmi zajímavé. :)(4.4.2017)

Několik scén, u nichž je shodou okolností vždy Nela Boudová a většinou i mistr Posránecký, to shazují jako náklaďák německé koledníky. Ne vinou výše zmíněných tyto ,,davové" momentky dostávají jinak poklidně plynoucí děj pohodové romatnické komedie do křeče z předávkování debiliriem. Vetchý, který byl nasazen do role misogyna i přes jeho pověstné chlapecké uchichtávání, které na ženy působí coby vyhlášené afrodiziakum (možná vlastně právě pro něj) to dává samozřejmě za jedna. Pro kulyčka doteď neznámá a vyzubená Hřebíčková (proč ne Hřebečková, kobylka jedna?! Ještě vlasy do tmava a smíme se kamarádit, na písku si pohrát, angličáky povyměňovat) dokázala umně skloubit něhu i rozhodnost. Táborský by zvládl zahrát i včelstvo v době rojení (jeho bych obsadil coby Jana Maszáriků), Langošovi taky stačí jen stát a čumět s rypákem nahoru a již si plní svou roli. Skvěle obsazené, kýčovité, chvílemi selhávající a trapné až hanba, ovšem milé a uklidňující. Asi jako kdyby člověk před padesáti lety spáchal grupáč se Štěpánkou Haničincovou i čertíkem Bertíkem.(19.3.2017)