Externí recenze k filmu (7)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ***

  "Na rozdíl od troškovských Babovřesků Tomáš Hoffman sází na starosvětské, harmonické pojetí vesnice, takže hájí stejnou stranu idealistické barikády jako Vorlova navoněné sociální pohádka Instalatér z Tuchlovic" (více)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Všechno je zde na svém místě a podle šablony. Vedení hlavní romantické linie Bohumila a Elišky odkazuje k zámořským vzorům, vedlejší linie pak k těm domácím. Tomáš Hoffman se ve vykreslení vesnického koloritu uchyluje ke karikatuře, ale nikoliv tak křečovité jako Troška." (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Po vzore amerických filmov nechýba línia inakosti, teda v tomto prípade lesbický motív vzťahu Eliškinej švagriny lekárky Kláry (Tereza Kostková) a sestričky Lucie (Jenovefa Bokova), ktoré túžia vytvoriť kompletnú rodinu s dieťaťom. Príjemná kamera debutujúceho kameramana Jana Drneka predstavuje…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Oproti loňskému Andílkovi na nervy (bolestná to vzpomínka), jenž pracoval s dost podobným námětem, je Bezva ženská na krku přeci jen o několik tříd lepší, ale to pořád neznamená, že stojí za to ji doporučit. Leda by někdo měl zájem o komedii s vyloženě vyčichlým příběhem, který je pouze průměrně…" (více)

 • Generace21.cz (Daniela Brodcová) ***

  "Nová česká komedie si určitě najde své nadšené diváky. Film o lásce mezi nerudným hrobníkem a křehkou začínající učitelkou je pohodovou podívanou pro líné páteční večery. Pokud překousnete nějaký ten otřepaný vtip a vrstvu klišé, můžete se i celkem příjemně pobavit." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ****

  "Hoffmanův debut je zkrátka zábavnou oddechovou romancí, jíž je semknutý scénář milejší než cokoliv jiného. A i přes pár trochu natažených odboček se jedná o svižnou a řemeslně jistou podívanou, na kterou můžete z fleku vyrazit s celou rodinnou. Že byste si po třetí Bridget dali přesně něco takového…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) **

  "Rozmohl se nám tady takový nešvar: režiséři velmi často točí romantické komedie, které se zdají sázkou na jistotu. A asi i ano. Když si uvědomíme, kolik diváků přišlo na slátaniny typu Seznamka nebo Jak se zbavit nevěsty, je to až k neuvěření. Filmy jsou to totiž tak špatné, že bych se je bál uvést…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace