• Španělsko

• Kanada

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko / Kanada, 2016, 91 min

• pornogrind

Do kina chodím málokdy a když už tak většinou na horory. Tentokrát jsem ale vyrazil s dcerou na animák. Včera jsem viděl animák Tajný život mazlíčku takže se neubráním srovnání. Neříkám, že byl Ozzy špatnej, ale tak nějak to nemělo šťávu. Tajný život mazlíčků byl ve všem o krok napřed. Ať už se to týče animace, vtipnejch scén či samotnýho příběhu. A jestliže jsem "mazlíčkům" dal 3 hvězdy, tady musím jít o něco níž. Takže závěrem. Koukat se na to dalo, ale je tady spousta lepších, vtipnějších a celkově povedenějších animáků.(19.1.2017)

Klasický animovaný produkt pro celou rodinu. Je zde hrdina, kterého si musíte zamilovat, už jen proto, že je to pejsek. Je zde snaha dostat se zpátky k rodině. Jsou zde vtipné postavičky, smutné osudy, zlí antihrdinové, prostě všechno, co potřebujete, navíc to má celkem snesitelnou animaci. A k tomu vůbec nic navíc.(13.3.2017)

• silentname

"Ozzy" je ďalším zbytočným animákom vo filmovom svete, ktorý nikto nepotreboval, nikto nechcel, no aj tak sme sa ho nejako dočkali. Úprimne, kto chcel v živote vidieť psiu basu, v ktorej pracujú psi? Je to jednoducho trápne. Podobne ako sme minulý rok mohli vidieť v prípade filmu Norm Of The North. Dej je stupídny, animácie sú lacné, postavy sú otravné a celé to pôsobí ako zbytočný film, ktorý si neužije dokopy absolútne nikto. Neviem komu by som toto odporúčil, pretože neviem ani povedať, komu by sa toto reálne páčilo. Nič vo filme nedáva zmysel, všetko je skôr ako paródia, než ako reálny animák pre deti a chýba tomu akýkoľvek šarm alebo sympatia. Možno s výnimkou jednej postavy sú všetci otravní. A môže za to aj maximálne otrasný dabing, kde žiadny z týchto hercov nevie absolútne dať týmto postavám ducha. Nehovorím o našich slovenských predstaviteľoch (tú verziu som nevidel) ale o originálnych hlasoch. Katastrofa. "Ozzy" je podľa mňa film, ktorý nikto nepotrebuje vidieť. A nie je jediný dôvod, pre ktorý by to stálo za to. Vyzerá to hrozne, znie to hrozne, je to napísané hrozne, je to zrežírované hrozne. A vie mi niekto vysvetliť, prečo tu máme väzenie, ktoré vedú psy? Najmä keď sú v tomto svete aj ľudia? Držte sa ďalej a rovnako držte ďalej aj svoje deti. Ak chcete film podobného typu, ktorý je lepší, radšej si čeknite The Secret Life Of Pets. Hodnotenie: D-(21.2.2017)

Animovanej psí Prison break.(2.6.2017)

Na svoje pomery slušný animák. Niečo podobné sme už videli aj „v reálnych podmienkach“. Postavy sa slušne „nakreslené“ a nebudete mať problém nájsť si svojho favorita. Postrácam však viac tých „vtipnejších“ momentov, prípadne skvelých dialógov. Každopádne však nespravíte veľkú chybu, keď sa na to pozriete. Osobné hodnotenie: 73% (***) (16.5.2017)