Ozzy je přátelský bígl, který žije idylickým životem v rodině Martinsových. Jeho páníčci se ale musí za prací přesunout do Japonska. Má to jeden háček: pes s nimi nesmí. Martinsovi se tak rozhodnou, že Ozzyho dají do luxusního psího hotelu zvaného Modrá zátoka. Po odjezdu rodiny však Ozzy zjistí, že tohle perfektní místo je jen zástěrkou jeho majitele. Právě ten vozí psy do skutečné Modré zátoky, což je psí vězení, které i psi řídí. Ozzy se rozhodne naplánovat útěk a ve štychu nenechá ani své nové psí přátele Chestera, Fronkyho a Doca. Z vězení se musí utéct nenápadně, ale hlavně rychle a chlupatě! (Fénix Distribution)

juta

Obyčejný animák, který toho moc nového nenabízí a ani nemůže konkurovat těm zaběhnutým společnostem. ()

pornogrind

Do kina chodím málokdy a když už tak většinou na horory. Tentokrát jsem ale vyrazil s dcerou na animák. Včera jsem viděl animák Tajný život mazlíčku takže se neubráním srovnání. Neříkám, že byl Ozzy špatnej, ale tak nějak to nemělo šťávu. Tajný život mazlíčků byl ve všem o krok napřed. Ať už se to týče animace, vtipnejch scén či samotnýho příběhu. A jestliže jsem "mazlíčkům" dal 3 hvězdy, tady musím jít o něco níž. Takže závěrem. Koukat se na to dalo, ale je tady spousta lepších, vtipnějších a celkově povedenějších animáků. ()

Trajektt

Musím se přiznat, že španělskej animák jsem ještě neviděl a tak trochu jsem se i zastyděl, protože tato podívaná stála za to a myslím si, že si najde své obdivovatele jak mezi dětmi, tak i mezi dospělými diváky. Možná budou zklamáni fanoušci Ozzyho Osbournea, protože tento snímek nemá nic společného s tímto žroutem netopýrů, takže i případní batmanologové si mohou dát pohov. Tento animovaný film má jednoduchý děj dělaný pro ty nejmenší. I když??? U toho bych se zarazil, jelikož zde můžeme od začátku vidět chundelaté darebáky, jak si hrají s malými dětmi a všechno je tak krásné, jak má být a vypadá to, že se budeme nudit jako u dalších podobných animáků, kterých vyprdne montovna Disney-Pixar několik za rok. Po veselém začátku, kdy všichni vesele skotačí a společně dělají různé neplechy v okolí, kde bydlí nastane zlom ve kterém se rodinka našeho hrdiny odstěhuje na jeden měsíc na místo, kam nemůžou vzít své chlupáče sebou. Tak ho na měsíc nechají v luxusním hotelu pro psy, kde by si měl užívat maximální komfort za maximální cenu. Ovšem to ještě netuší, že se stala chyba lávky a že to, co vidí je jen na oko pro jeho páníčky a že je to všechno krásně postavené a naaranžované jako Potěmkinovy vesnice ve kterých si člověk připadá jako Bulhar v zrcadle. On se totiž náš bígl Ozzy místo luxusního letoviska dostane do luxusní věznice s maximální psí ostrahou ve které začne to pravé ořechové peklo plné zbloudilých ořechů a dalších sympatických i nesympatických psích miláčků, kteří díky vězeňské stravě a přísnému režimu začínají postupně vlčit a to ještě netuší, že tento žalář má cejch s nápisem nadoživotí ve kterém jsou psí vězni vykořisťováni otrockou prací pro vyšší dobro vyššího zisku. Ale jak už to tak bývá nic není tak horké, jak se může na první pohled zdát. a tak se staneme svědky několika nezdařených pokusů o útěk psích kuliferdů, šikany bachařů na místním psím obyvatelstvu a všech těch vězeňských peripetií, které dobře známe z filmů podobného ražení. Naštěstí si zde tvůrci odpustili ty scény ze sprch, které se dají očekávat v každém bijáku na toto téma. Bukvičácké kvoty nebyly splněny a tak náš hrdina s neporušeným ocasem může dál bojovat o své místo na slunci. Jak to všechno dopadne nebudu psát, ale můžu garantovat, že zde uvidíte velké množství narážek z jiných filmů včetně tak opěvovaného Vykoupení z věznice Shawshank a také mně dost pobavila čivava, která byla kápem celého kriminálu a která svými drsnými způsoby připomínala mafiánské praktiky a proto si asi nechala říkat Vito asi podle mafiánského dona Vita Corleoneho, kterého jsme mohli vidět anebo o něm číst v mafiánském dobrodružství nazvaném Kmotr. Dále musím reagovat na komentář jednoho zdejšího kolegy, že tomu dává nízké hodnocení a to z toho důvodu, že ten dabing byl příšerný a že se to líbilo anebo nelíbilo jeho dvouleté dceři, která si myslím tomu ani nemůže rozumět a která se má tak maximálně dívat na teletubbies a podobné pořady vhodné pro děti jejího věku a to že se na to někdo dívá s dabingem je taky jeho blbost, není liž pravda?. Občas se člověk nestačí divit, co jsou zdejší experti přes filmové umění schopni vymyslet za bejkoviny a ono to pak bohužel tak vypadá v tom podprůměrném hodnocení, které si tento snímek zajisté nezaslouží a proto mu dávám aspoň těch 70%. () (méně) (více)

silentname

"Ozzy" je ďalším zbytočným animákom vo filmovom svete, ktorý nikto nepotreboval, nikto nechcel, no aj tak sme sa ho nejako dočkali. Úprimne, kto chcel v živote vidieť psiu basu, v ktorej pracujú psi? Je to jednoducho trápne. Podobne ako sme minulý rok mohli vidieť v prípade filmu Norm Of The North. Dej je stupídny, animácie sú lacné, postavy sú otravné a celé to pôsobí ako zbytočný film, ktorý si neužije dokopy absolútne nikto. Neviem komu by som toto odporúčil, pretože neviem ani povedať, komu by sa toto reálne páčilo. Nič vo filme nedáva zmysel, všetko je skôr ako paródia, než ako reálny animák pre deti a chýba tomu akýkoľvek šarm alebo sympatia. Možno s výnimkou jednej postavy sú všetci otravní. A môže za to aj maximálne otrasný dabing, kde žiadny z týchto hercov nevie absolútne dať týmto postavám ducha. Nehovorím o našich slovenských predstaviteľoch (tú verziu som nevidel) ale o originálnych hlasoch. Katastrofa. "Ozzy" je podľa mňa film, ktorý nikto nepotrebuje vidieť. A nie je jediný dôvod, pre ktorý by to stálo za to. Vyzerá to hrozne, znie to hrozne, je to napísané hrozne, je to zrežírované hrozne. A vie mi niekto vysvetliť, prečo tu máme väzenie, ktoré vedú psy? Najmä keď sú v tomto svete aj ľudia? Držte sa ďalej a rovnako držte ďalej aj svoje deti. Ak chcete film podobného typu, ktorý je lepší, radšej si čeknite The Secret Life Of Pets. Hodnotenie: D- ()

Lacike

Psí animák orientovaný čisto na detského diváka. Dúfal som, že keď sa hlavný hrdina dostane do psieho lágra, tak si to bude aspoň trochu robiť srandu z väzenských filmov, ale nič z toho. To by asi deti príliš rozrušilo, takže ničoho iného ako rôznych divných grimás alebo zakopávania o niečo sa nedočkáme. 4/10. ()

kaylin

Klasický animovaný produkt pro celou rodinu. Je zde hrdina, kterého si musíte zamilovat, už jen proto, že je to pejsek. Je zde snaha dostat se zpátky k rodině. Jsou zde vtipné postavičky, smutné osudy, zlí antihrdinové, prostě všechno, co potřebujete, navíc to má celkem snesitelnou animaci. A k tomu vůbec nic navíc. ()

oveckaoa

V dnešní době už točí animáky kdekdo a bohužel podle toho to taky tak vypadá. Totálně průměrná záležitost o psovi, který se chce dostat z psího vězení, která nemá co nabídnout. Nezasmál jsem se ani jednou a v podstatě vše už bylo viděné v lepším provedení (mimo jiné Slepičí Úlet - scény s vězením , Toy Story 3 - scény s vězením, Tajný Život Mazlíčků - pes co se chce vrátit ke svým pánům, Bolt - pes figurující v komiksu). Naopak mě iritovala postava té holky a celkově všichni zde mají iq houpacího koně. 40 procent dávám jen kvůli tomu, že je to lepší jak Pračlověk, Pes Rocku a Norm. ()

Master19

Bezzubý animáč plný vyceněných zubů. Nepohlížel jsem na něj apriori jako na nějakou druhou ligu, ale bohužel to z toho musí postupem času vycítit každý. Nejde o render, cena výpočetního výkonu je nakloněna masové produkci, ale ten scénář je prostě slabý a Ozzy, no nemá talent, nemá... ()

Koda

Od španělských animáků jsem moc neočekával nějakou tikající bombu, jenže tahle bomba mě doslova překvapila. Film Ozzy je takový... jak bych to řekl.... underrated animák, o kterém se moc nemluví a přitom má doslova potenciál se vyšplhat nahoru. No vlastně z pohledu to vypadá na nějaký roztomilý film, kde se holčička mazlí s pejskem a my u toho žereme nohy, jak je to všechno UwU a jak bychom ho chtěli taky. VŮBEC!!! Tady jde o něco úplně jiného, nýbrž to, že se Ozzy dostane místo pohodlíčka do psího vězení. A teď ouvej jak se z něho dostat a jak snášet rozkazy velitelů. Nejvíc mě tam stíral ten přiteplenej čivavák, který dával Ozzymu nafrak a nechal mě udusit napětím, když si s ním dal takovou "závodní dohodu". ()

BOURQUE

Na svoje pomery slušný animák. Niečo podobné sme už videli aj „v reálnych podmienkach“. Postavy sa slušne „nakreslené“ a nebudete mať problém nájsť si svojho favorita. Postrácam však viac tých „vtipnejších“ momentov, prípadne skvelých dialógov. Každopádne však nespravíte veľkú chybu, keď sa na to pozriete. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Franc1s

Takového nic nového pod sluncem, příjemné, milé, toť vše...ale mé dceři se to líbí, má 2 roky a vidí to 3x denně :D ()

dkas

Útěk z vězení, Vykoupení z věznice Shawshank a asi i něco ze Zelené míle. Taková vykrádačka vězeňských filmů, s celkem předvídatelným dějem, s ošklivou animací. Pro děti přijatelné, pro dospělé tak trochu za trest. Zkrátka, ničím nezaujme, ale přežít se to dalo :-) ()

blondboss

Ozzy je v zásade len klasickou priemernou rozprávkou, ktorá nezaujme ani premakaným dejom, ani originálnym scenárom, ani dobrými animáciami. Pri pozeraní sme ale s deťmi mali dosť veľa pohody a to hádam aj stačí. Pre budúcnosť by sa ale patrilo prísť s niečím ozaj originálnejším. 50 % ()

mstychov

Nebyl to uplne spatnej animak. Prislo nam, ze se tam smichaly vsechny filmy, ktere byly natoceny o pobytu ve vezeni. Naseho temer dvouleteho syna to nezaujalo vubec. Maximalne ten zacatek, kde to bylo toceno jeste v rodine. ()

LencaN

Hodně dětské, ale což. Myslím, že malým divákům bude jedno, že to nemá brilantní scénář a prvotřídní grafiku. Hlavně, že je to barevné, hýbe se to a běhají tam roztomilí pejsci. Možná jsem už jízlivá, ale tento animáček opravdu nepřinesl nic světoborného. Jen se jeden pejsek ocitl v jakémsi psím pracovním táboře/vězení a snaží se odsud dostat zpět ke svým lidem. Toť vše. Příběh jsem dokázala shrnout do jedné věty. Masakr. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()