poster

Zoologie

 • Rusko

  Zoologiya

 • Rusko

  Зоология

 • Francie

  Zoologie

 • Velká Británie

  Zoology

Drama

Rusko / Francie / Německo, 2016, 87 min

Scénář:

Ivan I. Tverdovskij

Producenti:

Guillaume de Seille
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Dobře...beru, že tenhle film se snaží mít myšlenku. Já si jen myslím, že některé myšlenky by měly zůstat u myšlenek a neměly by se nutně zfilmovat. Film tak působí sice dost zajímavě a jedinečně, ale na druhou stranu jsem měl dost velký problém, abych se odprostil od toho, jaká strašná pitoma tenhle film je a vnímal jen tu metaforu.(20.10.2017)

 • Dadel
  **

  Ruské drama slibovalo realistický příběh postavený na fantaskním motivu, čili jsem se těšil na něco jako byl Ricky od Francoise Ozona. Bohužel jednání postav má k realitě daleko. Nataše naroste ocas a ona udělá jedinou logickou věc - sbalí kolouška doktora a začne se chovat, jako by jí bylo 15. Fakt, že má ocas, postupně vyhnije, a od půlky se tomu film už téměř nevěnuje.(6.7.2016)

 • Streeper
  ****

  KVIFF 2016 - První film na festivalu, který mě opravdu mile překvapil a potěšil. Očekávala jsem šílenou blbost a ano, na jednu stranu se jedná trochu o blbost z nějakého pohledu, ale spíše jde o metaforu toho, že každý něco divného skrývá, něco co nechceme, aby se ti druzí dozvěděli. Navíc se mi líbilo, jak se hlavní postava Nataši postupně vyvíjela. Bylo to vtipné, romantické a fantasmagorické, takže já jsem spokojená.(9.7.2016)

 • rakosabasta
  ***

  3*+ Koukatelný, usledovatelný a celkem vtipný příběh s hlubším dosahem... Jen tak trochu nějak přiškrcený, jak moc vtipný se snaží být. Úžasná samo proměna hlavní figury ve stylu televizního lifestylového programu je sice roztomilá, ale původní koncepci "jinosti" moc kreditu nepřidává. Což je škoda, protože sdělení má film celkem dost jasné a poměrně aktuální. (Pro mě alespoň: Nebát se být "jiný" - vždyť každý "jiný" jsme.)(27.7.2016)

 • Marigold
  ***

  Z ocasu nevycucá Tverdovskij ale lautr nic. Je to v zásadě nápad na kraťas, kterým celovečerní stopáž jenom bezradně a krapet retardovaně vrtí. Kdo se těšil na radikální metaforu Ruska nebo provokativní pohled na sexualitu staré panny, dostane leda pár scén, které mají blízko k lidové řachandě. Čekal jsem víc. #kviff2016(5.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace