Fender Bender

Stephanie Reese

Kostýmy:

Wyeth McCue
  • misterz

Čakal som niečo napínavé a nápadité, ale nakoniec som sa ničoho nedočkal. Celý čas mi pritom klipkali oči od spánku. Záporák vyzeral byť síce celkom vyšinutý a nepríjemne psychopatický, ale na priemerný slasher (bez gore) prišlo až v poslednej polhodinke. Inak je to len zbytočné naťahovanie akože "napínavých" scén a chodenie hlavnej hrdinky po dome. 30/100(14.11.2016)

Režisér skvelej 90tkovej Kingovky "The Night Flier" sa po čase nenápadne vracia s novým a našťastie aj vydareným hororovým počinom FENDER BENDER. Kto nevie, tak názov je frázička označujúca menšiu autonehodu a v tomto prípade máme psycho chlapíka, ktorý takéto kolízie cielene vytvára a svoje „nehodové obete“ následne prenasleduje, až si ich podá v akomsi S&M oblečku a stanú sa obeťami reálnymi. Solídny a po väčšinu času nečakane atmosférický malý slasher, ktorý stavia viac na napätí, než na krvavých mordoch a celkovo som mal pocit, že sa snaží nasmerovať takým štýlom prvého Halloweenu (kamera, hudba, retro charakter..). Mne sa to páčilo a k vyššiemu hodnoteniu veľa nechýbalo.(29.9.2016)

• korbitch22

Po dlouhé době docela originální pointa obyčejného amerického vykosováku, s fajn záporákem, ale s tak debilním scénářem a režiserskýma chybama, že jsem občas chtěl pana režiséra chytit za hlavu a narvat mu ji do prdele.Když už vymyslíte dobrý příběh, zručně natočíte hodně dobré vraždy a máte tam prasáka v dobrý masce, tak jaký asi musíte být kokot, abyste posledníma 15 minutama všechno degradovali do pekel.Když mohla hlavní hrdinka vraha už asi pošesté zabít a ani na pošesté ho nedorazila, naopak ho nechala v klidu oklepat, nepochopitelně se vrátila do baráku a nechala se zabít, hodil sem nefalšovanou blitku.Chtěl bych žít v USA, takových filmů bych ročně natočil 5 a kažý lepší než tohle.Jak může bejt někdo takový režisérský diletant a nevidět ve střižně ty stupidity.40%.(28.11.2016)

První hodinka je víceméně jen seznamovací a věnuje se až moc hlavní hrdince, která je velice nesympatická a chová se jak natvrdlý pětiletý dítě, v nejedný scéně to vypadá že je nějak mentálně postižená a to říkám naprosto beze srandy. Její kámoši na tom nejsou o moc líp. Se zbytkem filmu nemám problém jelikož jsou v něm cítit osmdesátkový kořeny, ať už jde o vraha kterej vypadá retro i bez masky, nebo o muziku kterou má na starosti synthwave duo Night Runner. Vraždy jsou natočený slušně a vrah se s tim kromě dlouhý předehry moc nesere a tak tu máme několik brutálních ubodání. Moc od toho nečekejte a konce filmu se dožijete v pohodě.(6.12.2016)

• kaylin

Hororový vyvražďovačka „Fender Bender“ je takovou jízdou na jistotu, která vyloženě neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Je zde vrah, který by mohl být celkem ikonický, ale stejně tak by bylo snadné si ho splést i s jinými filmy a špatně ho zařadit. Některé scény, kdy se má divák vyděsit, jsou skoro až trapné, ale oceňuji snahu, která se zde dá nalézt. Na super výsledek to ale nemohlo stačit.(8.1.2018)