Sex, drogy a rock´n roll v tý nejryzejší podobě. Občas to se mnou šlehlo zpátky do devadesátek a nebylo to jen parádní muzikou (doporučuju si pustit pár písniček kapely Black Veil Brides, kde zpívá představitel hlavního hrdiny). Příběh sám o kooperaci s ďáblem se všemi důsledky byl pak vhodným doplňkem. Ale primární pro mě byl ten náhled za oponu. K hercům nemám jedinou výhradu. Všichni členové kapely odvedli slušnou práci a zejména basistka měhodně bavila, McDowell je pro tyhle role stvořený a Denise Richards snad poprvé v kariéře předvedla něco, co se dá označit jako herectví. Pro fandy ostrých kytarových rifů skoro povinnost. 80%(16.2.2018)

Zaujímavý kúsok z ktorého mám dosť zmiešané pocity. Film je pekne natočený a zostrihaný, slušné herecké obsadenie, scenár a réžia možno nie každému sadnú, ale na mňa to fungovalo. Avšak film sa snaží byť až moc mysteriózny až to niekedy škodí. To že polovicu filmu hovoria postavy v metaforách vo vás po konci filmu zanechá taký ten "počkať, čo?" pocit. Výkony hercov ušli, ale aj tu v niektorých scénach som našiel nedostatky v nepresvečivosti. Ako béčkový film to ujde a tie necelé 2 hodinky neboli rozhodne premárnené. Dosť slušný nadpriemer. 6/10(13.5.2018)

Tomuhle filmu jsem se dlouho bránila. Trailer byl zajímavý a hned mě nažhavil. Ale nepochopila jsem žánr. Horor? Hudební? Biografický? Komedie? (Ve výsledku se ukázalo, že od všeho trochu.) Mě hlavně nesedl pohled na obsazení v rámci toho, jak je to s hudební částí filmu, přestože hudba je zde luxusní (ale jestli na tohle nejste, začne vás to prudit hodně rychle). Tolik slavných jmen z hudebního prostředí a dopadne to takhle. To je jako do tanečního filmu obsadit herce na které se sice dobře kouká, a když se tancuje, zaskočí dubléři. Kdyby to byl horor, asi bych se bála, ale to se nestalo. Hodně jsem se ale taky zasmála. Taky se připravte na spoustu lajn a koz. Prostě rodinný biják na nedělní odpoledne se vším všudy. Možná bych ubrala tak dvacet minut z první poloviny. Ale na druhou stranu. Koukat skoro dvě hodiny na Andyho Blacka mě prostě bavilo. Něco mě ale překvapilo. Že to není jenom hloupý film, ale má ve skutečnosti určitou výpověďní hodnotu. Protože ďábel si s námi hraje vskutku bravurně. A závěrečná pointa, kdy vám dojde, o čem to celý je, bylo prostě vrrr. Takže, děcka, taky chcete bejt za každou cenu v kapele?! (A teď šup, přečtěte si knihu, podle které je volně natočené. Jenom tam nebude ta hudba, lajny a kozi, ale dáte klasiku...)(2.2.2018)

Tak tohle je něco, co jsem zatím ještě neviděla a mě se to hodně líbilo! Ďábel ve spojitosti s hudbou respektive s rock and rollem je super nápad. Ale pozor, je to trochu porno, ale samozřejmě jenom pro potěšení chlapů. A tak jako nechybí hromada drog, tak nechybí ani super dějová linka, což oceňuji.(26.1.2018)

• EL_Bastard

Film v ktorom sa pred kamerou celý čas pretŕčajú 50 kiloví "drsňáci" čo všade chodia v kožených bundách, aj na záchod, doma pred telkou, ešte v nej aj trtkajú. Dobre keď odhliadnem od mojej averzie voči takýmto ľudom, tak ma dorazil ten príbeh a to v momente keď začali vyťahovať lacné konšpiračné teórie o iluminátoch a ovládaní hudobného priemyslu. A toto je žiaľ ten vrchol čo film ponúka, zvyšok sú drísty okolo toho aké je náročné byľ rockstar. Ale poslední klinec do rakvy boli tie herecké výkony a v srdcervúcich uplakaných scénach som sa neubránil smiechu. Hnoj na úrovni kultúry čo svetu ponúka MTV.(13.2.2018)

• - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)

• - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)

• - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)