• AnnaSophia

Rozeberu to tedy racionálně. Motiv Satana jsem velmi ocenila, až na to, že to bylo v důsledku vrcholně trapné. Motiv života úspěšných kapel semletých vlastní slávou - v pořádku. Až na to, že nepřekvapí. Motiv toho, jak fungují nahrávací společnosti, byl vlastně jediný dobře dotažený aspekt. Celkově má film těžký zadek, dost se táhne a pohledy do nitra hlavní postavy nejsou příliš reflexivní. Podle mě film nedosahuje ani na průměr a dvě hvězdičky má hlavně za Malcolma McDowella, který je jako stvořený pro tenhle typ rolí. Hudební tématika mu sedí, to se projevilo už v Mozart in the Jugle. Předně nejde o horor, spíš drama a film látá trhliny spoustou sexu. Nedoporučila bych.(25.5.2018)

Vytrvalý, vytrvalý, vytrvalý!!! Cesty ďábla jsou nevyzpytatelné. Sex, drogy, chlast, násilí, to je mix. Sotva plnoletí začínající rockeři, konfekční velikosti zakrslého rákosníka, mě pobavili pouze z části. Klady: Malcolm McDowell - krájnej ďábel; Mark Boone Junior - to je postava rockera; hudba ok.(24.3.2018)

• ANTYCHRYST

Jeee já si to pouštěl ..s domenim že se jedná o horror..možná proto zklamani... Nicméně.. pro mě film o ničem.. Jo nějakej ten rockovej nářez tam zazněl.. ale jinak téměř nulový děj.. ale ďábel a pokušení...kde to sex..drogy a rockenrol nezachrání.. ta lesbicka kytaristka byla dobrá se musí nechat... :) a sex.. scénky tu opravdu nouze není..35%(12.3.2018)

Snímek "American Satan" je zbytečně moc roztahaný, což je škoda, protože kdyby byl přece jen trochu kratší, tak je ještě o něco lepší, ještě o něco snesitelnější. Má to hororové prvky, je to místy docela dobře dekadentní a do toho je zde celkem dobrá tvrdá hudba. Na to, jak nezávisle snímek vypadá, se povedl.(31.1.2018)

Film s mysteriozními prvky. Do hororu to má hodně daleko. Dekadentní ráz filmu je tím jediným, co ve filmu funguje. Ostatní jde do ztracena. Každý pravověrný rockový hudebník by měl zaprodat svou zhýralou duši Ďáblu (s lidskou tváří). Mladý rocker Johnny Faust tak učinil, a neblahé následky na sebe nenechaly dlouho čekat. Vidina snu, že se stane slavným a bohatým v L.A., ho stáhla na dno. Ash Avildsen, syn známého režiséra John.G.Avildsena, by vlastně mohl být obstojným režisérem, náznaky kvalitní režijní práce se najdou, jenže se ukázalo, že přihodit do filmu polonahé slečny, sex a fet, nestačí k působivosti. Z větší části byl pro mě film nudný, roztahaný, nekonzistentní, celkově i slaboduchý. Avildsen ukazuje zřejmě odvrácenou tvář slávy, pokud si odmyslíme "faustovský" motiv, je film rozsekaný do rádoby reálných úseků, z nichž jsem si z diváckého hlediska odnesl jen málo. Předpokládám, že režisér ani neusiloval o věrohodnost jednotlivých postav. Do děje otravně zasahují i média, což absolutně nebavilo. Larry King a spol., to bylo hrozně křečovité. Členové kapely celkem fajn. Denise Richards hraje mámu frontmanovi kapely, kterého ztvárnil málo známý Andy Biersack, a nevedl si zle. Souloží a fetuje s grácií. Nahou kůži předvedla Jesse Sullivan, jediná zástupkyně ženského pohlaví v kapele, i když její "polochlapecká" vizáž nevzruší. Na béčkový film to má odpovídající herce, co to odehráli přijatelně. Mark Boone Junior a Bill Goldberg celkem fajn.Hodně si film užíval Malcolm McDowell v roli Pokušitele a Manipulátora, který přehrával jedna radost, tedy způsobem, který bavil a utkvěl v paměti. Film ovšem není hoden, aby setrval v paměti delší dobu. Rockerský život ve zhýralém podání mě opravdu ničím neinspiroval. Zamýšlenou desku American Satan bych si fakt nekoupil. Avildsen si až moc přebujele hrál na režiséra s kontroverzně kultovním přesahem. Je ale pravdou, že režíruje mnohem lépe než jeho zesnulý tatík. 5/10(24.1.2018)

• - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)

• - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)

• - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)