• ANTYCHRYST

Jeee já si to pouštěl ..s domenim že se jedná o horror..možná proto zklamani... Nicméně.. pro mě film o ničem.. Jo nějakej ten rockovej nářez tam zazněl.. ale jinak téměř nulový děj.. ale ďábel a pokušení...kde to sex..drogy a rockenrol nezachrání.. ta lesbicka kytaristka byla dobrá se musí nechat... :) a sex.. scénky tu opravdu nouze není..35%(12.3.2018)

Zaujímavý kúsok z ktorého mám dosť zmiešané pocity. Film je pekne natočený a zostrihaný, slušné herecké obsadenie, scenár a réžia možno nie každému sadnú, ale na mňa to fungovalo. Avšak film sa snaží byť až moc mysteriózny až to niekedy škodí. To že polovicu filmu hovoria postavy v metaforách vo vás po konci filmu zanechá taký ten "počkať, čo?" pocit. Výkony hercov ušli, ale aj tu v niektorých scénach som našiel nedostatky v nepresvečivosti. Ako béčkový film to ujde a tie necelé 2 hodinky neboli rozhodne premárnené. Dosť slušný nadpriemer. 6/10(13.5.2018)

• EL_Bastard

Film v ktorom sa pred kamerou celý čas pretŕčajú 50 kiloví "drsňáci" čo všade chodia v kožených bundách, aj na záchod, doma pred telkou, ešte v nej aj trtkajú. Dobre keď odhliadnem od mojej averzie voči takýmto ľudom, tak ma dorazil ten príbeh a to v momente keď začali vyťahovať lacné konšpiračné teórie o iluminátoch a ovládaní hudobného priemyslu. A toto je žiaľ ten vrchol čo film ponúka, zvyšok sú drísty okolo toho aké je náročné byľ rockstar. Ale poslední klinec do rakvy boli tie herecké výkony a v srdcervúcich uplakaných scénach som sa neubránil smiechu. Hnoj na úrovni kultúry čo svetu ponúka MTV.(13.2.2018)

American Satan naplňuje po obsahové stránce všechno, co by jste si pod mixem žánrů Drama / Hudební / Thriller, mohli představit. Navíc je velmi dobře natočený, zahraný a má fajn hudbu(a to není satanrock zdaleka můj žánr). Vlastně všechno fungovalo velmi dobře, snad jen stopáž by mohla být kratší. Sledujeme vzestup, cestu a pád mladých kluků, kteří si plní sen stát se top kapelou. Nic objevného neuvidíme...podobně to popisoval třeba David Gahan s Depeche Mode. Na tom všem je pro mě děsivé snad jen to, kolik ovcí/fanoušků za sebou podobní ztroskotanci vlečou. Ash Avildsen se pokusil to klišé o nástrahách rockenrollové slávy trochu ozvláštnit, tak do příběhu narouboval Faustovký smrádek, ale bohužel nepřišel s ničím originálním, takže podobenství spočívá jen v tom, že se hlavní hrdina jmenuje Faust a objeví se někdo jako Satan s nabídkou. A to je škoda, protože bez ohledu na kvalitu, je Americký Satan jen další film o kapele, která se nechala semlít. Přesto dám o půl hvězdy víc... .(11.11.2018)

Tak tohle je něco, co jsem zatím ještě neviděla a mě se to hodně líbilo! Ďábel ve spojitosti s hudbou respektive s rock and rollem je super nápad. Ale pozor, je to trochu porno, ale samozřejmě jenom pro potěšení chlapů. A tak jako nechybí hromada drog, tak nechybí ani super dějová linka, což oceňuji.(26.1.2018)

• - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)

• - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)

• - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)