Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Film s mysteriozními prvky. Do hororu to má hodně daleko. Dekadentní ráz filmu je tím jediným, co ve filmu funguje. Ostatní jde do ztracena. Každý pravověrný rockový hudebník by měl zaprodat svou zhýralou duši Ďáblu (s lidskou tváří). Mladý rocker Johnny Faust tak učinil, a neblahé následky na sebe nenechaly dlouho čekat. Vidina snu, že se stane slavným a bohatým v L.A., ho stáhla na dno. Ash Avildsen, syn známého režiséra John.G.Avildsena, by vlastně mohl být obstojným režisérem, náznaky kvalitní režijní práce se najdou, jenže se ukázalo, že přihodit do filmu polonahé slečny, sex a fet, nestačí k působivosti. Z větší části byl pro mě film nudný, roztahaný, nekonzistentní, celkově i slaboduchý. Avildsen ukazuje zřejmě odvrácenou tvář slávy, pokud si odmyslíme "faustovský" motiv, je film rozsekaný do rádoby reálných úseků, z nichž jsem si z diváckého hlediska odnesl jen málo. Předpokládám, že režisér ani neusiloval o věrohodnost jednotlivých postav. Do děje otravně zasahují i média, což absolutně nebavilo. Larry King a spol., to bylo hrozně křečovité. Členové kapely celkem fajn. Denise Richards hraje mámu frontmanovi kapely, kterého ztvárnil málo známý Andy Biersack, a nevedl si zle. Souloží a fetuje s grácií. Nahou kůži předvedla Jesse Sullivan, jediná zástupkyně ženského pohlaví v kapele, i když její "polochlapecká" vizáž nevzruší. Na béčkový film to má odpovídající herce, co to odehráli přijatelně. Mark Boone Junior a Bill Goldberg celkem fajn.Hodně si film užíval Malcolm McDowell v roli Pokušitele a Manipulátora, který přehrával jedna radost, tedy způsobem, který bavil a utkvěl v paměti. Film ovšem není hoden, aby setrval v paměti delší dobu. Rockerský život ve zhýralém podání mě opravdu ničím neinspiroval. Zamýšlenou desku American Satan bych si fakt nekoupil. Avildsen si až moc přebujele hrál na režiséra s kontroverzně kultovním přesahem. Je ale pravdou, že režíruje mnohem lépe než jeho zesnulý tatík. 5/10(24.1.2018)

 • Saxos
  ***

  Vytrvalý, vytrvalý, vytrvalý!!! Cesty ďábla jsou nevyzpytatelné. Sex, drogy, chlast, násilí, to je mix. Sotva plnoletí začínající rockeři, konfekční velikosti zakrslého rákosníka, mě pobavili pouze z části. Klady: Malcolm McDowell - krájnej ďábel; Mark Boone Junior - to je postava rockera; hudba ok.(24.3.2018)

 • Melce
  ***

  Zaujímavý kúsok z ktorého mám dosť zmiešané pocity. Film je pekne natočený a zostrihaný, slušné herecké obsadenie, scenár a réžia možno nie každému sadnú, ale na mňa to fungovalo. Avšak film sa snaží byť až moc mysteriózny až to niekedy škodí. To že polovicu filmu hovoria postavy v metaforách vo vás po konci filmu zanechá taký ten "počkať, čo?" pocit. Výkony hercov ušli, ale aj tu v niektorých scénach som našiel nedostatky v nepresvečivosti. Ako béčkový film to ujde a tie necelé 2 hodinky neboli rozhodne premárnené. Dosť slušný nadpriemer. 6/10(13.5.2018)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Tomuhle filmu jsem se dlouho bránila. Trailer byl zajímavý a hned mě nažhavil. Ale nepochopila jsem žánr. Horor? Hudební? Biografický? Komedie? (Ve výsledku se ukázalo, že od všeho trochu.) Mě hlavně nesedl pohled na obsazení v rámci toho, jak je to s hudební částí filmu, přestože hudba je zde luxusní (ale jestli na tohle nejste, začne vás to prudit hodně rychle). Tolik slavných jmen z hudebního prostředí a dopadne to takhle. To je jako do tanečního filmu obsadit herce na které se sice dobře kouká, a když se tancuje, zaskočí dubléři. Kdyby to byl horor, asi bych se bála, ale to se nestalo. Hodně jsem se ale taky zasmála. Taky se připravte na spoustu lajn a koz. Prostě rodinný biják na nedělní odpoledne se vším všudy. Možná bych ubrala tak dvacet minut z první poloviny. Ale na druhou stranu. Koukat skoro dvě hodiny na Andyho Blacka mě prostě bavilo. Něco mě ale překvapilo. Že to není jenom hloupý film, ale má ve skutečnosti určitou výpověďní hodnotu. Protože ďábel si s námi hraje vskutku bravurně. A závěrečná pointa, kdy vám dojde, o čem to celý je, bylo prostě vrrr. Takže, děcka, taky chcete bejt za každou cenu v kapele?! (A teď šup, přečtěte si knihu, podle které je volně natočené. Jenom tam nebude ta hudba, lajny a kozi, ale dáte klasiku...)(2.2.2018)

 • Morholt
  ****

  Sex, drogy a rock´n roll v tý nejryzejší podobě. Občas to se mnou šlehlo zpátky do devadesátek a nebylo to jen parádní muzikou (doporučuju si pustit pár písniček kapely Black Veil Brides, kde zpívá představitel hlavního hrdiny). Příběh sám o kooperaci s ďáblem se všemi důsledky byl pak vhodným doplňkem. Ale primární pro mě byl ten náhled za oponu. K hercům nemám jedinou výhradu. Všichni členové kapely odvedli slušnou práci a zejména basistka měhodně bavila, McDowell je pro tyhle role stvořený a Denise Richards snad poprvé v kariéře předvedla něco, co se dá označit jako herectví. Pro fandy ostrých kytarových rifů skoro povinnost. 80%(16.2.2018)

 • - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)

 • - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)

 • - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)