Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Film s mysteriozními prvky. Do hororu to má hodně daleko. Dekadentní ráz filmu je tím jediným, co ve filmu funguje. Ostatní jde do ztracena. Každý pravověrný rockový hudebník by měl zaprodat svou zhýralou duši Ďáblu (s lidskou tváří). Mladý rocker Johnny Faust tak učinil, a neblahé následky na sebe nenechaly dlouho čekat. Vidina snu, že se stane slavným a bohatým v L.A., ho stáhla na dno. Ash Avildsen, syn známého režiséra John.G.Avildsena, by vlastně mohl být obstojným režisérem, náznaky kvalitní režijní práce se najdou, jenže se ukázalo, že přihodit do filmu polonahé slečny, sex a fet, nestačí k působivosti. Z větší části byl pro mě film nudný, roztahaný, nekonzistentní, celkově i slaboduchý. Avildsen ukazuje zřejmě odvrácenou tvář slávy, pokud si odmyslíme "faustovský" motiv, je film rozsekaný do rádoby reálných úseků, z nichž jsem si z diváckého hlediska odnesl jen málo. Předpokládám, že režisér ani neusiloval o věrohodnost jednotlivých postav. Do děje otravně zasahují i média, což absolutně nebavilo. Larry King a spol., to bylo hrozně křečovité. Členové kapely celkem fajn. Denise Richards hraje mámu frontmanovi kapely, kterého ztvárnil málo známý Andy Biersack, a nevedl si zle. Souloží a fetuje s grácií. Nahou kůži předvedla Jesse Sullivan, jediná zástupkyně ženského pohlaví v kapele, i když její "polochlapecká" vizáž nevzruší. Na béčkový film to má odpovídající herce, co to odehráli přijatelně. Mark Boone Junior a Bill Goldberg celkem fajn.Hodně si film užíval Malcolm McDowell v roli Pokušitele a Manipulátora, který přehrával jedna radost, tedy způsobem, který bavil a utkvěl v paměti. Film ovšem není hoden, aby setrval v paměti delší dobu. Rockerský život ve zhýralém podání mě opravdu ničím neinspiroval. Zamýšlenou desku American Satan bych si fakt nekoupil. Avildsen si až moc přebujele hrál na režiséra s kontroverzně kultovním přesahem. Je ale pravdou, že režíruje mnohem lépe než jeho zesnulý tatík. 5/10(24.1.2018)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Tomuhle filmu jsem se dlouho bránila. Trailer byl zajímavý a hned mě nažhavil. Ale nepochopila jsem žánr. Horor? Hudební? Biografický? Komedie? (Ve výsledku se ukázalo, že od všeho trochu.) Mě hlavně nesedl pohled na obsazení v rámci toho, jak je to s hudební částí filmu, přestože hudba je zde luxusní (ale jestli na tohle nejste, začne vás to prudit hodně rychle). Tolik slavných jmen z hudebního prostředí a dopadne to takhle. To je jako do tanečního filmu obsadit herce na které se sice dobře kouká, a když se tancuje, zaskočí dubléři. Kdyby to byl horor, asi bych se bála, ale to se nestalo. Hodně jsem se ale taky zasmála. Taky se připravte na spoustu lajn a koz. Prostě rodinný biják na nedělní odpoledne se vším všudy. Možná bych ubrala tak dvacet minut z první poloviny. Ale na druhou stranu. Koukat skoro dvě hodiny na Andyho Blacka mě prostě bavilo. Něco mě ale překvapilo. Že to není jenom hloupý film, ale má ve skutečnosti určitou výpověďní hodnotu. Protože ďábel si s námi hraje vskutku bravurně. A závěrečná pointa, kdy vám dojde, o čem to celý je, bylo prostě vrrr. Takže, děcka, taky chcete bejt za každou cenu v kapele?!(2.2.2018)

 • EL_Bastard
  odpad!

  Film v ktorom sa pred kamerou celý čas pretŕčajú 50 kiloví "drsňáci" čo všade chodia v kožených bundách, aj na záchod, doma pred telkou, ešte v nej aj trtkajú. Dobre keď odhliadnem od mojej averzie voči takýmto ľudom, tak ma dorazil ten príbeh a to v momente keď začali vyťahovať lacné konšpiračné teórie o iluminátoch a ovládaní hudobného priemyslu. A toto je žiaľ ten vrchol čo film ponúka, zvyšok sú drísty okolo toho aké je náročné byľ rockstar. Ale poslední klinec do rakvy boli tie herecké výkony a v srdcervúcich uplakaných scénach som sa neubránil smiechu. Hnoj na úrovni kultúry čo svetu ponúka MTV.(13.2.2018)

 • kaylin
  ***

  Snímek "American Satan" je zbytečně moc roztahaný, což je škoda, protože kdyby byl přece jen trochu kratší, tak je ještě o něco lepší, ještě o něco snesitelnější. Má to hororové prvky, je to místy docela dobře dekadentní a do toho je zde celkem dobrá tvrdá hudba. Na to, jak nezávisle snímek vypadá, se povedl.(31.1.2018)

 • ANTYCHRYST
  **

  Jeee já si to pouštěl ..s domenim že se jedná o horror..možná proto zklamani... Nicméně.. pro mě film o ničem.. Jo nějakej ten rockovej nářez tam zazněl.. ale jinak téměř nulový děj.. ale ďábel a pokušení...kde to sex..drogy a rockenrol nezachrání.. ta lesbicka kytaristka byla dobrá se musí nechat... :) a sex.. scénky tu opravdu nouze není..35%(12.3.2018)

 • - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)

 • - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)

 • - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace