Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  ****

  Tak tohle je něco, co jsem zatím ještě neviděla a mě se to hodně líbilo! Ďábel ve spojitosti s hudbou respektive s rock and rollem je super nápad. Ale pozor, je to trochu porno, ale samozřejmě jenom pro potěšení chlapů. A tak jako nechybí hromada drog, tak nechybí ani super dějová linka, což oceňuji.(26.1.2018)

 • Saxos
  ***

  Vytrvalý, vytrvalý, vytrvalý!!! Cesty ďábla jsou nevyzpytatelné. Sex, drogy, chlast, násilí, to je mix. Sotva plnoletí začínající rockeři, konfekční velikosti zakrslého rákosníka, mě pobavili pouze z části. Klady: Malcolm McDowell - krájnej ďábel; Mark Boone Junior - to je postava rockera; hudba ok.(24.3.2018)

 • kaylin
  ***

  Snímek "American Satan" je zbytečně moc roztahaný, což je škoda, protože kdyby byl přece jen trochu kratší, tak je ještě o něco lepší, ještě o něco snesitelnější. Má to hororové prvky, je to místy docela dobře dekadentní a do toho je zde celkem dobrá tvrdá hudba. Na to, jak nezávisle snímek vypadá, se povedl.(31.1.2018)

 • Morholt
  ****

  Sex, drogy a rock´n roll v tý nejryzejší podobě. Občas to se mnou šlehlo zpátky do devadesátek a nebylo to jen parádní muzikou (doporučuju si pustit pár písniček kapely Black Veil Brides, kde zpívá představitel hlavního hrdiny). Příběh sám o kooperaci s ďáblem se všemi důsledky byl pak vhodným doplňkem. Ale primární pro mě byl ten náhled za oponu. K hercům nemám jedinou výhradu. Všichni členové kapely odvedli slušnou práci a zejména basistka měhodně bavila, McDowell je pro tyhle role stvořený a Denise Richards snad poprvé v kariéře předvedla něco, co se dá označit jako herectví. Pro fandy ostrých kytarových rifů skoro povinnost. 80%(16.2.2018)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Tomuhle filmu jsem se dlouho bránila. Trailer byl zajímavý a hned mě nažhavil. Ale nepochopila jsem žánr. Horor? Hudební? Biografický? Komedie? (Ve výsledku se ukázalo, že od všeho trochu.) Mě hlavně nesedl pohled na obsazení v rámci toho, jak je to s hudební částí filmu, přestože hudba je zde luxusní (ale jestli na tohle nejste, začne vás to prudit hodně rychle). Tolik slavných jmen z hudebního prostředí a dopadne to takhle. To je jako do tanečního filmu obsadit herce na které se sice dobře kouká, a když se tancuje, zaskočí dubléři. Kdyby to byl horor, asi bych se bála, ale to se nestalo. Hodně jsem se ale taky zasmála. Taky se připravte na spoustu lajn a koz. Prostě rodinný biják na nedělní odpoledne se vším všudy. Možná bych ubrala tak dvacet minut z první poloviny. Ale na druhou stranu. Koukat skoro dvě hodiny na Andyho Blacka mě prostě bavilo. Něco mě ale překvapilo. Že to není jenom hloupý film, ale má ve skutečnosti určitou výpověďní hodnotu. Protože ďábel si s námi hraje vskutku bravurně. A závěrečná pointa, kdy vám dojde, o čem to celý je, bylo prostě vrrr. Takže, děcka, taky chcete bejt za každou cenu v kapele?!(2.2.2018)

 • - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)

 • - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)

 • - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace