Tak tohle je něco, co jsem zatím ještě neviděla a mě se to hodně líbilo! Ďábel ve spojitosti s hudbou respektive s rock and rollem je super nápad. Ale pozor, je to trochu porno, ale samozřejmě jenom pro potěšení chlapů. A tak jako nechybí hromada drog, tak nechybí ani super dějová linka, což oceňuji.(26.1.2018)

• EL_Bastard

Film v ktorom sa pred kamerou celý čas pretŕčajú 50 kiloví "drsňáci" čo všade chodia v kožených bundách, aj na záchod, doma pred telkou, ešte v nej aj trtkajú. Dobre keď odhliadnem od mojej averzie voči takýmto ľudom, tak ma dorazil ten príbeh a to v momente keď začali vyťahovať lacné konšpiračné teórie o iluminátoch a ovládaní hudobného priemyslu. A toto je žiaľ ten vrchol čo film ponúka, zvyšok sú drísty okolo toho aké je náročné byľ rockstar. Ale poslední klinec do rakvy boli tie herecké výkony a v srdcervúcich uplakaných scénach som sa neubránil smiechu. Hnoj na úrovni kultúry čo svetu ponúka MTV.(13.2.2018)

Film s mysteriozními prvky. Do hororu to má hodně daleko. Dekadentní ráz filmu je tím jediným, co ve filmu funguje. Ostatní jde do ztracena. Každý pravověrný rockový hudebník by měl zaprodat svou zhýralou duši Ďáblu (s lidskou tváří). Mladý rocker Johnny Faust tak učinil, a neblahé následky na sebe nenechaly dlouho čekat. Vidina snu, že se stane slavným a bohatým v L.A., ho stáhla na dno. Ash Avildsen, syn známého režiséra John.G.Avildsena, by vlastně mohl být obstojným režisérem, náznaky kvalitní režijní práce se najdou, jenže se ukázalo, že přihodit do filmu polonahé slečny, sex a fet, nestačí k působivosti. Z větší části byl pro mě film nudný, roztahaný, nekonzistentní, celkově i slaboduchý. Avildsen ukazuje zřejmě odvrácenou tvář slávy, pokud si odmyslíme "faustovský" motiv, je film rozsekaný do rádoby reálných úseků, z nichž jsem si z diváckého hlediska odnesl jen málo. Předpokládám, že režisér ani neusiloval o věrohodnost jednotlivých postav. Do děje otravně zasahují i média, což absolutně nebavilo. Larry King a spol., to bylo hrozně křečovité. Členové kapely celkem fajn. Denise Richards hraje mámu frontmanovi kapely, kterého ztvárnil málo známý Andy Biersack, a nevedl si zle. Souloží a fetuje s grácií. Nahou kůži předvedla Jesse Sullivan, jediná zástupkyně ženského pohlaví v kapele, i když její "polochlapecká" vizáž nevzruší. Na béčkový film to má odpovídající herce, co to odehráli přijatelně. Mark Boone Junior a Bill Goldberg celkem fajn.Hodně si film užíval Malcolm McDowell v roli Pokušitele a Manipulátora, který přehrával jedna radost, tedy způsobem, který bavil a utkvěl v paměti. Film ovšem není hoden, aby setrval v paměti delší dobu. Rockerský život ve zhýralém podání mě opravdu ničím neinspiroval. Zamýšlenou desku American Satan bych si fakt nekoupil. Avildsen si až moc přebujele hrál na režiséra s kontroverzně kultovním přesahem. Je ale pravdou, že režíruje mnohem lépe než jeho zesnulý tatík. 5/10(24.1.2018)

Zaujímavý kúsok z ktorého mám dosť zmiešané pocity. Film je pekne natočený a zostrihaný, slušné herecké obsadenie, scenár a réžia možno nie každému sadnú, ale na mňa to fungovalo. Avšak film sa snaží byť až moc mysteriózny až to niekedy škodí. To že polovicu filmu hovoria postavy v metaforách vo vás po konci filmu zanechá taký ten "počkať, čo?" pocit. Výkony hercov ušli, ale aj tu v niektorých scénach som našiel nedostatky v nepresvečivosti. Ako béčkový film to ujde a tie necelé 2 hodinky neboli rozhodne premárnené. Dosť slušný nadpriemer. 6/10(13.5.2018)

• ANTYCHRYST

Jeee já si to pouštěl ..s domenim že se jedná o horror..možná proto zklamani... Nicméně.. pro mě film o ničem.. Jo nějakej ten rockovej nářez tam zazněl.. ale jinak téměř nulový děj.. ale ďábel a pokušení...kde to sex..drogy a rockenrol nezachrání.. ta lesbicka kytaristka byla dobrá se musí nechat... :) a sex.. scénky tu opravdu nouze není..35%(12.3.2018)

• - Ben Bruce, představitel Leo Donovana, je i ve skutečném životě kytaristou, a to v metalcorové skupině Asking Alexandria. (figgo jr.)

• - Andy Biersack, představitel Johnnyho Fausta, je i ve skutečném životě zpěvákem, a to v metalové skupině Black Veil Brides. (figgo jr.)

• - Jelikož společnost Summerial Records nevlastní práva na hlas Andyho Biersacka, musel být ve filmu jeho hlas nahrazen jiným zpěvákem Remington Leithem. (figgo jr.)