Lucienne přichází za Morfeem se znepokojivými zprávami. Rose Walkerová se vydává hledat svoji rodinu. Korinťanovi obdivovatelé chtějí vzbudit jeho zájem, a tak intrikují. (Netflix)

liskam odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela by mě zajímalo, jestli scénáristi Netduhoflixu umí napsat postavy klasického heterosexuálního páru. Zatím to vypadá, že ne... Si říkám jestli už nejde o diskriminaci 96% populace. Tfuj. ()

Nach

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z pasáží, která mi i v knize přišla sálodlouhá, až příliš rozmělněná. Navíc zde pro neznalce komiksu i málo přehledná. Samotný Sandman je zde ve vedlejší roli a v té hlavní tu máme zcela novou postavu Rose. I já byl při čtení tehdy překvapen a dle hodnocení usuzuji, že to jsou i diváci tohoto seriálu. Narozdíl od nich alespoň vím, co čekat a jak se vše vyvrbí. Přesto ale i pro mě je tato epizoda slabší, než ty předchozí. Hlavně z důvodu, že nestojí na hlavní postavě Morfea. 75% ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na pretlak buzerantov sme si už zvykli ale uvidíme komentár sebavedomej Netflixáckej fanynky-liberálnej tupej kravy ako obháji prečo je Rose Walkerová v seriály niggaz kýmv predlohe komiksu beloška? Že sériovýmvrahom ani zlodejom v uličke nie ježiaden niggaz ale biely muži ani netreba pripomínať, to liberálny neofašisti berú ako samozrejmosť. Popieranie reality a kriminality ní grčiat nezmení to že táto rasa bude v kriminalite pokračovať aj naďalej... ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zbrklé, roztříštěné, nesourodé, uspěchané a povrchní. Jakoby jste namixovali tři epizody do jedné a ani ji pořádně nepředstavili. Nechápu, co se stalo. Jakoby tvůrci vynechali jednu epizodu a nebo něco ohromně pokazili a blbě sestříhali. ()