Vír snění je čím dál silnější a hranice mezi světy se stírají. Rose proto musí udělat těžké rozhodnutí. Morfeus se střetne s Korinťanem. (Netflix)

Nach

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak konec přišel přesně tak, jak jsem si představoval. Tedy v podstatě kopie komiksu. Proč tedy dávám čtyři a ne pět hvězd? Inu epizoda o "nesmrtelném" nebo o bistru byla kvalitativně někde úplně jinde. A to myslím, jak u komiksu, tak zde v pilotní sérii seriálu. I tak ale uděluji čtyři hvězdy, protože prostě chválu si toto dílo zaslouží. Stejně jako druhou sérii k níž dojde. Děkuji tvůrcové... 80% ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Relativně uspokojivé zakončení druhé poloviny první řady. Gaimanovi ovšem nelze upřít, že jeho svět je působivý a Heinbergovi, že ho adaptoval v rámci možností solidně. Trikově velmi náročný vizuál, ladí se snovou atmosférou, obsazení bylo slušné, příběh dával smysl...i ve chvílích, kdy mi zajímavý nepřipadal. Takže asi spokojenost mixnutá s rozladěním, že od šesté epizody začala křivka mého nadšení klesat rychleji, než kurz rublu. Ale pořád to stačí, abych se opatrně těšil na druhou řadu. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úplný závěr nabral stejnou atmosféru jako první polovina. Byl zde smích, naděje, ale i žal, slzy a dokonce hrozba nadcházejících věcí. Možná se použilo více dobrého zakončení než bych čekal, ale ve výsledku je to správné rozhodnutí. Potřebuje jiskřičku naděje, jinak by lidstvo propadlo šílenství. ()

Vadriano

na konci dobre ukazany portal, brana - zednarske sloupy - pillars of hercules, kdyz nemuzou opustit peklo tak ho rozsiri na zemi, v tomhle ted zijeme. jinak hrozny woke zase jsem musel pretacet, dve epizody velmi dobry ()