poster

Ghost House

 • Thajsko

  มันอยู่ในศาล

Horor

USA / Thajsko, 2017, 89 min

Režie:

Rich Ragsdale

Hudba:

Rich Ragsdale

Producenti:

Veronica Radaelli

Střih:

Jay Gartland

Scénografie:

Thongchai Sittirat

Kostýmy:

Kim H. Ngo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psychor
  ****

  Ghost House se v mnoha ohledech inspiroval biblickým příběhem o Adamovi a Evě, který je zde divákovi odvyprávěn v intencích východního esoterismu. Vskutku ambiciozní počin, jehož exekuce se režisér Rich Ragsdale zhostil takřka na výbornou. Ke všeprostupující potěmnělé atmosféře výrazně přispěla i obdivuhodná práce kameramana Pierluigiho Malavasiho, který vytěžil maximum z thajských krajinných specifik. Prostředí zaujme svou rozmanitostí a variuje od mlžných říčních delt až po zapadlé bankogské kluby. Sympatické hlavní postavy však v některých situacích jednají velmi podivně, čehož jsem si jakožto zdejší hororový expert pochopitelně nemohl nepovšimnout. Jejich chování sice vyloženě nepřechází v hloupost, ale ze snímku se přesto stihne vytratit ona hororová ladnost, která by byla zapotřebí na pět hvězd.(28.8.2017)

 • stration
  ***

  Naprosto neoriginální thajská duchařina, která se opírá opět o příběh tupých amíků, kteří jsou nenechaví na dovolence a sakra se jim to vymstí. Hlavně teda babě. celý film vytahuje lehce nad průměr bezcgybné zpracování, pár povedených lekaček a pasující hudba. Dopuručuju se ale pořádně naladit, zhasnout a přežít prvních dvacet minut, u kterých jsem si představoval hlas Bartošky s Donutilem na cestě po Thajsku.(28.11.2018)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $561,000▐ Úplne všedný video film, s otravnými hercami a utopený v naivite. Bol som hlavne zvedavý na herečku Katrinu Grey pochádzajúcu zo Slovenska ale tá sa tam sotva mihne. Nie je moc čo hodnotiť. /20%/(17.10.2017)

 • tron
  ***

  Aby bolo jasné, hnevám sa. Hnevám sa na režiséra, že v druhej polovičke urobil všetko pre to, aby som nemohol dať 70%, hoci spočiatku som bol presvedčený o tom, že ich dám. Ten začiatok je totiž vskutku vydarený, desivý a zaujímavý. Pripomína (americkú) Nenávisť a Seventh Moon (od Eduarda Sáncheza), kde sa Američania tiež ocitajú v exotickom, pre nich neznámom, poverčivom a mystickom prostredí, ktorému nerozumejú, nikto nerozumie im a nie vlastnou vinou sa zapletú do hrôzostrašných vecí, ktoré ich môžu zničiť. Výprava, atmosféra, strašidelné scény, to všetko Ghos House má a bol som z toho mierne, jemne, opatrne nadšený. No a potom prišla druhá polovica. A netvrdím, že bola mizerná. Nie, to vôbec nie. Ale začala sa strácať sama v sebe, začarovane sa motala v kruhu, príbeh sa stával nezáživným a nudným, dej sa príliš rozdroboval a bol rutinným a stereotypným, prestávalo to dávať zmysel a, nuž, proste ma to prestalo baviť. A koniec bol taký, že aby sme mali koniec a mohli konečne ísť domov. Škoda, ale v istých momentoch nadpriemerný film s pár fakt dosť hnusnými scénami. Lenže tých momentov je strašne málo a prevládajú nad nimi priemerné, až podpriemerné. Plus sa blbo držia palce páriku, ktorý sa strašne dojemne zasnúbi v cudzej krajine, potom týpek pozrie na zadok najbližšej miestnej slečny a tá jeho bosorka, ktorej tak čarovne dával prsteň, odhodí šperk do trávy. No tak ešte dobre, že vás posadli tí duchovia, lebo inak by som vášmu vzťahu fakt veľkú budúcnosť nedával. Blbí Amíci. Ale Mark Boone Junior potešil.(17.9.2017)

 • korbitch22
  ***

  Poněkud podhodnocené, solidní hororové béčko. Mám tyhle direct to DVD horory kde se tvůrci opravdu snaží budovat atmosféru a daří se jim to, mají slušný příběh i povedenýho bubáka v hlavní roli, mnohem radši než ty naprosto odfláknuté kino sračky, jako byl nový Poltergeist, Les sebevrahů nebo teď naprosto nudný a neskutečně zbytečný Amityville: The Awakening. Ghost House je sice neskutečná rutina, ale zábavná a zručně natočená. Kdo má rád horory a jsou pro něj nejdůležitějším žánrem jako pro mě, tak ten film ocení a na propršenou noční neděli odvede kus práce a to já umim ocenit. Zdejší hororový Guru by se měly naučit ohodnotit práci filmařů, kteří nemají velké prostředky a přitom dokážou s horšími herci a malým rozpočtem vlastně takové malé zázraky, na rozdíl od výše zmíněných hororů které mají velké herce i režiséry, na horor velký rozpočet a točí bezduché a bídné sračky. Až na neskutečně nesympatického a otravného herce v hlavní roli a lehce odfláknuté finále dobrý horor.55%.(21.10.2017)

 • - Natáčení probíhalo v Bangkoku v Thajsku. (Stoka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace