Komentáře uživatelů k epizodě (7)

Na začiatok volím opatrné hodnotenie 60%, lebo po stránke scenára je to dosť nuda a akcie je málo a neohúri. Ale situáciu dosť značne zachraňuje vydarená westernová atmosféra, pár drsných a skvelých scén a kvalitné postavy (ktoré sú napísané natoľko dobre, že sa herci ani nemusia príliš snažiť a aj tak nás zaujíma, ako to s kým dopadne - a toľko vychvaľovaný Jeff Daniels mi príde "štandardný", ale inak nič proti nemu, mám ho rád).(11.1.2018)

Solidní rozjezd. Hned úvodní scéna apokalyptického masakru navnadí, kamera místy nádherná, kvalitní záporák, který vyhlazuje celá městečka, a ve vzduchu příslib fatálního konfliktu.(8.1.2018)

Když pominu parádní kameru a slibný rozjezd, hned na počátku mě do očí trkla chyba: při prvním seznámení s Frankem Griffinem je mu amputována ruka, kterou si zabalenou do hadru připevní na koně a vidíme vyčnívající prsty a pravý bok koně. Poté odjíždí a v dalším záběru, když s koněm vjede do kostela, vidíme levý bok koně a opět vyčnívající prsty uříznuté ruky, které by však měly směřovat dle původního záběru na opačnou stranu.(18.12.2017)

Atmosféra nezabudnuteľná. Pomalá kamera. Gitarová hudba. Postavy, ktoré pevne stoja ukotvené vo svojom svete. Ako úvod zaujímavé.(6.3.2018)

Kamera super,hudba solidní, to, že jsem se v polovině chvilku nudila beru jako daň věcí příštích, že se to časem určitě rozjede.(3.4.2018)

Je pravdou, že jsem od první epizody westernového seriálu očekával mnohem více akce, na druhou stranu musím přiznat, že mě seriál dokázal zaujmout a už je mi jasné, že na akci ještě určitě dojde. Zatím jsem si užil parádní atmosféru, potěšilo mě obsazení Michelle Dockery (protože Susan) a pobavila mě postava jednorukého bandity (přestože mě na automaty moc neužije).(9.2.2018)

Začátek dílu hezky navnadí, avšak potom je to vcelku pomalé a táhlé, ale nudné to není. Jen se popravdě nic moc nedělo za těch 70 minut. Seriál má však potenciál a dobré herecké výkony herců, od kterých bych nečekal, že se dají na Western. 4*.(15.2.2018)