Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • tron
  ***

  Na začiatok volím opatrné hodnotenie 60%, lebo po stránke scenára je to dosť nuda a akcie je málo a neohúri. Ale situáciu dosť značne zachraňuje vydarená westernová atmosféra, pár drsných a skvelých scén a kvalitné postavy (ktoré sú napísané natoľko dobre, že sa herci ani nemusia príliš snažiť a aj tak nás zaujíma, ako to s kým dopadne - a toľko vychvaľovaný Jeff Daniels mi príde "štandardný", ale inak nič proti nemu, mám ho rád).(11.1.2018)

 • choze
  ****

  Solidní rozjezd. Hned úvodní scéna apokalyptického masakru navnadí, kamera místy nádherná, kvalitní záporák, který vyhlazuje celá městečka, a ve vzduchu příslib fatálního konfliktu.(8.1.2018)

 • cheyene
  ****

  Když pominu parádní kameru a slibný rozjezd, hned na počátku mě do očí trkla chyba: při prvním seznámení s Frankem Griffinem je mu amputována ruka, kterou si zabalenou do hadru připevní na koně a vidíme vyčnívající prsty a pravý bok koně. Poté odjíždí a v dalším záběru, když s koněm vjede do kostela, vidíme levý bok koně a opět vyčnívající prsty uříznuté ruky, které by však měly směřovat dle původního záběru na opačnou stranu.(18.12.2017)

 • ScarPoul
  ****

  Atmosféra nezabudnuteľná. Pomalá kamera. Gitarová hudba. Postavy, ktoré pevne stoja ukotvené vo svojom svete. Ako úvod zaujímavé.(6.3.2018)

 • italka63
  ***

  Kamera super,hudba solidní, to, že jsem se v polovině chvilku nudila beru jako daň věcí příštích, že se to časem určitě rozjede.(3.4.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Je pravdou, že jsem od první epizody westernového seriálu očekával mnohem více akce, na druhou stranu musím přiznat, že mě seriál dokázal zaujmout a už je mi jasné, že na akci ještě určitě dojde. Zatím jsem si užil parádní atmosféru, potěšilo mě obsazení Michelle Dockery (protože Susan) a pobavila mě postava jednorukého bandity (přestože mě na automaty moc neužije).(9.2.2018)

 • ACDCKL
  ****

  Začátek dílu hezky navnadí, avšak potom je to vcelku pomalé a táhlé, ale nudné to není. Jen se popravdě nic moc nedělo za těch 70 minut. Seriál má však potenciál a dobré herecké výkony herců, od kterých bych nečekal, že se dají na Western. 4*.(15.2.2018)