Do městečka La Belle přijíždí potenciální zachránce J. J. Valentine (Christopher Fitzgerald), jenž nabízí obnovení těžby v místním dole. Je ale otázkou, zda nabízené podmínky ženy ve městě přijmou. Šerif Bill McNue přivádí do vězení v La Belle Roye, který jako mladý muž přitahuje pozornost místních žen. V cele se Roy seznamuje se zástupcem šerifa, dospívajícím chlapcem Whiteym (Thomas Brodie-Sangster). Frankovi se nelíbí, jak o něm píše novinář z Daily Review A. T. Grigg (Jeremy Bobb), a rozhodne se vyrazit na návštěvu do Taosu. (Dont)

tron

"Kde sa ukrýva?" - "Och, Frank sa neukrýva. Je niekde tam vonku. A prelieva krv." Takto. Ako prvý diel, tak druhý je vcelku nuda, lenže postavy sú v podstate VŠETKY super (najslabší mi paradoxne pripadá inak vcelku šťavnatý Jeff Daniels a aj on v tejto epizóde získa - vďaka mrazivému monológu o svojom detstve - hlbší rozmer, ktorý mu doteraz chýbal) a vďaka tomu vás bude hrozne zaujímať, ako to s nimi dopadne. Hoci mala zatiaľ každá z častí výrazne drsné momenty (mestečko v jednotke, monológ v dvojke), myslím si, že to skutočné krvavé peklo nás ešte len čaká na samom konci. ()

Necrotongue

Zvláštní, ani druhá epizoda nepřinesla žádný výrazně zajímavý děj, a přesto jsem se nenudil. Vsadil bych se, že kdyby bylo spolu se zvukem a obrazem možné přenášet i pachy a vůně, pod vším tím potem, koňským pižmem a Frankovou zrající rukou bych cítil ozón jako před bouřkou. ()

LachtanShows

Western je v seriálové sféře tak nevídaný, že je na samotném tvůrčím štábu poznat, že semtam neví, kam se přesně chtějí ubrat, tudíž Godless skáče od velmi nudných pasáží k těm hodně silným. Dost toho zachraňuje perfektní hudba (nejen v intru!) a herecké výkony hlavních postav. ()